Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co do tej magii związanej z tłumaczeniem romów. Zauważyłem że na XRN3Pro zostało już wydane jakieś spolszczonko. Czy to jest stabilna wersja systemu czy rozwojowa bo szukając romu kenzo w liście stabilnych wersji niestety go nie znalazłem :/ Poza tym mam rozumieć że androida 6 nie zobacze na tym modelu tak? Z góry dziena za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Was. Przepraszam że zmieniam temat, ale mam problem ze śledzeniem, ponieważ w zeszły poniedziałek kupiłem na spemall.com RN3pro. Wysyłka eu express. Otrzymałem info w środę, że przesyłkę wysłali. Mam numer: 04569700099212H, śledzenie działało do soboty, potem cały czas pisze na www.17track.com że przesyłkę wysłali z Francji. I tyle. Pisałem do spemall ale nic nie odpisuja. Sprawdzałem na sf express wczesniej działało, a od soboty nic. Czy ktoś z Was wie może co jest nie tak, czy komuś innemu działa śledzenie?

Wysłane z mojego Elephone P3000S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pawelek2086 napisał:

Witam, Was. Przepraszam że zmieniam temat, ale mam problem ze śledzeniem, ponieważ w zeszły poniedziałek kupiłem na spemall.com RN3pro. Wysyłka eu express. Otrzymałem info w środę, że przesyłkę wysłali. Mam numer: 04569700099212H, śledzenie działało do soboty, potem cały czas pisze na www.17track.com że przesyłkę wysłali z Francji. I tyle. Pisałem do spemall ale nic nie odpisuja. Sprawdzałem na sf express wczesniej działało, a od soboty nic. Czy ktoś z Was wie może co jest nie tak, czy komuś innemu działa śledzenie?

Wysłane z mojego Elephone P3000S przy użyciu Tapatalka

https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=04569700099212H&locale=en_D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest tylko zakładka Redmi Note 3 

Dobra mój błąd, znalazłem jest

No to coś już musieli zmienić bo jak wstawiałem posta to była osobna zakładka "Redmi Note 3 Pro", a teraz dali wszytko do jednej rozdzielając wersję MTK i Qualcomm.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wgralem metoda z unbrik.bat(Patrz instalacja (unbrick) wersji 7.1.9.0.0) i potem  przez miflash poszlo bez problemu.We flashboot nie idzie ani w recovery Wgrywalem  na wersje 7.1.20.0 (bootloader zablokowany)

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z czytnikiem linii? Czasem, w zasadzie tylko w trakcie i po bieganiu (nawet jak mam suche palce) nie mogę odblokować telefonu za pomocą czytnika. Wpiszę pin i później już czytnik działa normalnie... mialem to i na 7.1.20 i teraz na globalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lukis2 napisał:

Macie problemy z czytnikiem linii? Czasem, w zasadzie tylko w trakcie i po bieganiu (nawet jak mam suche palce) nie mogę odblokować telefonu za pomocą czytnika. Wpiszę pin i później już czytnik działa normalnie... mialem to i na 7.1.20 i teraz na globalu. 

U mnie czasem coś podobnego tak jakby tel był uśpiony ale jak go wybudzę przyciskiem power to potem już łapie nie trzeba wpisywać kodu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor, przepraszam za banalne pytanie ale chcialem zawrocic Wam dupe pewnie glupota, ale nie ogarniam ;) 

Przeczytalem ta dyskusje i pare innych, nie mam pojecia o wgrywaniu czegokolwiek do telefonu, tym bardziej chinskiego, ale ten akurat bardzo mi sie podoba i po wielu latach z SGS2 zastanawiam sie czy nie kupic RN3Pro ze snapdragonem. Z tego co wywnioskowalem dostanie on rom multilanguage i w niedalekiej przyszlosci jest szansa ze bedzie tam jezyk polski. Czy moge juz gdzies kupic telefon ktory na pewno dostanie multilanguage, albo wrecz z juz wgranym tym systemem? Czy mam czekac az pojawia sie telefony z taka opcja? Gdzie bezpiecznie moge nabyc ten tel? Ogarniam zakupy z chin wiec moze byc i tam, ew z EU tylko wtedy dobra opcja bylaby faktura vat ktora moglbym odliczyc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie szkło hartowane polecacie do XRN3P? 

Najlepiej z allegro lub jakiegoś polskiego sklepu

Mocolo. Na aliexpress 3.18$ za sztukę. Na allegro jakoś za 23 zł.

Macie problemy z czytnikiem linii? Czasem, w zasadzie tylko w trakcie i po bieganiu (nawet jak mam suche palce) nie mogę odblokować telefonu za pomocą czytnika. Wpiszę pin i później już czytnik działa normalnie... mialem to i na 7.1.20 i teraz na globalu. 

Ten tel ma zabezpieczenie jak X razy dotkniesz czytnik złym palcem to nie działa do momentu odblokowania pinem czy tam wzorem. Może jak biegasz to coś haczy o czytnik i tel uznaje, że ktoś go próbuje odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...