Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kufciak napisał:

Wyślij ustawienia ze strony operatora, obojętnie jaki telefon wybierz byle był to smartfon. Format pliku konfiguracji jest taki sam dla wszystkich modeli więc jeśli to Apn issue to pomoże

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

NTERNET:
Nazwa: T-Mobile (lub jakaś dowolna)
APN: internet
Proxy: nieustawione/puste
Port: nieustawione/puste
Nazwa użytkownika: nieustawione/puste
Hasło: nieustawione/puste
Serwer: nieustawione/puste
MMSC: nieustawione/puste
Proxy MMS: nieustawione/puste
Port MMS: nieustawione/puste
MCC: 260
MNC: 02
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN:internet

ustawiłem według tego, 4G od razu wskoczyło, ale po włączeniu transmisji danych nic się nie dzieje, o co kaman? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz roaming danych włączony? Mi czasem się tak działo poza miastem jak nie było nadajnika play w pobliżu, po wyłączeniu roamingu danych tematu nie ma. Jak nie da rady to włącz i wylacz tryb samolotowy. Czasem też to pomaga.

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, malimalinello napisał:

Doszło, doszło. Tel miazga. Rom niestety jakiś multilang, ale zadziwiająco sprawuje się dobrze. No i ta bateria! Polecam!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czekam ta ten telefon od tego samego sprzedawcy tylko jeszcze kupiłem w piątek w niższej cenie 1179 zł  http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-od-reki-i6030429606.html

Wszystko śmiga tak jak powinno ? Czego mam się spodziewać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rzadzu napisał:

Przecież napisał wyraźnie: FAKTURA VAT 23% LUB PARAGON

I co w związku w tym? Wiesz w ogóle co to jest faktura VAT marża i że też jest 23%? :)

 

1 godzinę temu, rzadzu napisał:

Jeżeli ktoś ma możliwość kupna telefonu na firmę, to zakup w Chinach jest zupełnie nieopłacalny.

Nie powiedziałbym, najczęściej odwrotnie. Kupując w Polsce możesz jedynie zbliżyć się do ceny u chińczyka, ale i to tylko pod kilkoma warunkami:

  • sprzedawca wystawia fakturę VAT na pełną kwotę (nie fakturę VAT marża)
  • poza samym faktem, że prowadzisz firmę, jesteś też płatnikiem VAT (wtedy tylko możesz ten VAT odliczyć)
  • nie interesuje Cię gwarancja (ew. wystarczy Ci roczna chińska gwarancja z odsyłaniem telefonu do chin i cierpliwym czekaniu na jego powrót)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam ta ten telefon od tego samego sprzedawcy tylko jeszcze kupiłem w piątek w niższej cenie 1179 zł  http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-od-reki-i6030429606.html

Wszystko śmiga tak jak powinno ? Czego mam się spodziewać ?

Wszystko śmiga jak powinno! Telefon w 100% oryginalny od Xiaomi. Jak masz dwie karty to przygotuj się na to, że w slocie jest miejsce na microsim i nanosim. Ja swoją kartę od Aero2 przyciąłem sam i wszystko śmiga jak ta lala (poradnik jest na necie, łatwo znaleźć). Gratis była folia (nie szkło) i gumowe etui (słaba jakoś, ale lepsza taka ochrona niż żadna). Niebawem kupię szkło i jakieś lepsze etui i będzie git. Co do systemu to jest jakaś wersja multilang. Nie wszystko jest przetłumaczone, ale można się przyzwyczaić. Nic się nie wiesza, wszystko śmiga szybko i płynnie. Bateria jest fenomenalna! Zdjęcia też są dobre, ale nie miałem okazji żeby sprawdzić możliwość aparatu w słoneczny dzień. Ogólnie polecam. Smartfona zamawiałem w środę, a w czwartek już był. Dobry kontakt z tym sprzedawcą. Będziesz zadowolony :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Trzucha napisał:

I co w związku w tym? Wiesz w ogóle co to jest faktura VAT marża i że też jest 23%? :)

 

Nie powiedziałbym, najczęściej odwrotnie. Kupując w Polsce możesz jedynie zbliżyć się do ceny u chińczyka, ale i to tylko pod kilkoma warunkami:

  • sprzedawca wystawia fakturę VAT na pełną kwotę (nie fakturę VAT marża)
  • poza samym faktem, że prowadzisz firmę, jesteś też płatnikiem VAT (wtedy tylko możesz ten VAT odliczyć)
  • nie interesuje Cię gwarancja (ew. wystarczy Ci roczna chińska gwarancja z odsyłaniem telefonu do chin i cierpliwym czekaniu na jego powrót)

Z zakupem na firmę uprościłem - przyznaję się. Miałem na myśli bycie płatnikiem VAT i fakturę 23%.

Ale co do pierwszego nie zgodzę się z Tobą. Nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją, żeby ktoś napisał faktura VAT 23%, a potem wystawił fakturę VAT marża. Po drugie: takiej faktury nie możesz wystawić na nowy telefon. A po trzecie: przy fakturze VAT marża te 23% jest "ukryte", bo na na fakturze z reguły (zawsze?) nie ma wyszczególnionej kwoty podatku.

Edytowane przez rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rzadzu napisał:

Ale co do pierwszego nie zgodzę się z Tobą. Nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją, żeby ktoś napisał faktura VAT 23%, a potem wystawił fakturę VAT marża. Po drugie: takiej faktury nie możesz wystawić na nowy telefon. A po trzecie: przy fakturze VAT marża te 23% jest "ukryte", bo na na fakturze z reguły (zawsze?) nie ma wyszczególnionej kwoty podatku.

Ja się spotkałem nie raz jak robiłem zakupy na firmę, ale było to już jakiś czas temu. Być może coś się poprawiło w tej sprawie, ale i tak zanim dokona się zakupu warto by było upewnić się u sprzedawcy, że VAT będzie na pełną kwotę.
To że te 23% nie jest wyszczególnione nie znaczy, że nie ma ich w kwocie brutto (wystarczy policzyć). :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcd428de4beeb2b1c936af92df2c7664.jpg

Potwierdzam wersję 7.1.20.0 jako działającą, zaraz potestuje dalej ale na pierwszy rzut oka wygląda ok chociaż nadal nie ma roota a już mnie to wk****

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Mi się udało go zrobić ..b7c4e90b2f52f08cba1d2315030880dc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kufciak napisał:

Gdzie to niby znalazłeś?

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Tu jest specyfikacja: http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte/

Nigdzie nie moge znaleźć dokładnej informacji co to za szkło.

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw zainstaluj .18 i potem ci znajdzie .20

Niestety nie koniecznie musi tak być, ja miałem. 18 i nie chciało się aktualizować. Pobrałem plik i z palca aktualizacja przez updater. Wszytko poszło z płatka.

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kufeciak chodzi Ci o tą paczkę ważącą 791MB? Jak to zainstalować ? 

W aplikacji Updater masz u góry jest menu - trzy kropki i tam wybierasz Choose update package, zaznaczasz tę paczkę z ROMem 7.1.20.0 i się aktualizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Goti napisał:

Na razie nie ma romu MIUI POLSKA.

OK, ale jak będzie już rom czy  ze względu na ograniczenia nie będzie problemów z wgraniem?

Przy okazji, do czasu romu miui polska pozostaje używanie jakiego romu jeśli nie chce się używać chińskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem na emiu.eu w jakims watku, ze koles czekal 20 czy 27 dni... wiec nie spiesza sie z odeslaniem kodu, dziecinada taka, jakby ktos siedzial w pokoju z nokią 3210 i recznie odpisywal calemu swiatu te smsy;) - łaskę robią jakby nie wiadomo co to było, a proces powinien być zautomatyzowany, kwestia mejla czy zarejestrowania a nie jakaś żenada że miesiąc ludziom każą czekać w XXI wieku na sms... firma smartfony produkująca... rzeźnia po prostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...