Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, xylaxos napisał:

W MiPcSuit w trybie  fastboot jest wersja 7.1.16.0  ale jej  nie zaktualizujesz.Dlatego ja czekam na mozliowsc wgrania wersji z pelnym flashowaniem i stabilna.
Masz wejsc w  recovery mode i wtedy masz mozliwosc pobrania wersji 7.1.18.0 na dzien dzisiejszy.Jedyny problem podczas tego zabiegu jaki moze sie  pokazac to  to ze bedzie 0% i nic sie nie bedzie dzialo.A to onzacza ze inny sterownik sie zainstalowal.Wtedy odlacz   telefon  wejdz do  urzadzenia i drukarki w systemie windows i usun urzadzenie,podlacz telefon i powinno zaczac pobierac

Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jutro dojdzie mój Redmi note 3 pro z ibugou, czy mogę odrazu instalować miui z miuipolska w wersji 7.1.18 czy musze odblokowac najpierw bootloader?

Najpierw by musiała istnieć wersja Miui polska dla tego telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rdn3 pro soft 7.1.18.0 stable ściągnąłem poprzez aktualizację on the air. Nie bardzo rozumiem czemu inni tak nie mogą. Telefon kupiony w spemall.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Gdyby kogoś bateria interesowała w normalnym codziennym użytkowaniu u mnie wychodzi tak na dzień dzisiejszy.7494bbfe77f0dbaae082ee9c806d0184.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kopek84 napisał:

Odebrałem mojego note 3 pro :) mam soft w wersji 7.1.16.0 LHOCNCL nie bede narazie go aktualizował wysłalem zapytanie do xiaomi o odblokowanie bootloadera i poczekam

Fajnie. Tylko po co nam taka wiedza? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie może ktoś potwierdzić czy Xiaomi Redmi note 3 Pro 2/16GB posiada slot kart pamieci SD ? Bo 3/32 GB na pewno posiada ale nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzenia czy 2/16GB także :) Różnica w cenie na spemalu 46$ czyli sporo a telefon ma być tylko na okres przejściowy więc nie widzę sensu dopłacać do 3/32GB chyba że faktycznie 2/16GB wersja nie posiada slotu SD.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem widzę że naprawde ciężko odpowiedziec na zadane pytanie a myślałem że własnie forum od tego jest a wystarczyłoby zwykłe tak lub nie :). Odnosnie twojej odpowiedzi to wcześniej zadałem dokładnie to samo pytanie i nie otrzymałem odpowiedzi to poszukałem tu i tam i w jednym miejscu jest napisane że posiada a w innym juz ze nie albo wgl brak informacji a w wiekszosci recenzji jest wersja 3/32 GB a to mnie nie interesuje :)

np. na spemalu brak info / na polskich aukcjach np ze nie posiada slot ale za to na gearbest jest ze posiada dlatego chciałem rozwiać wątpliwosci 

Edit : @lukis2 o i to mi sie bardzo podoba wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź i pomoc :D

Edytowane przez Sh4dOw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skay77 napisał:

3ba czekac ,mam zgode na odblokowanie ale znowu nie mam rangi Führera  na forum :grin:  wiec chyba bede sobie pisal do wakacji  :wacko:

To poza uzyskaniem zgody na odblokowanie bootloadera musisz jeszcze mieć odpowiednią rangę na forum? Dobrze zrozumiałem co napisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poza uzyskaniem zgody na odblokowanie bootloadera musisz jeszcze mieć odpowiednią rangę na forum? Dobrze zrozumiałem co napisałeś?

Im wyższa ranga tym lepiej dla Ciebie... Wtedy szybciej rozpatrzą Twój wniosek o odblokowanie bl. Mi odrzucili, bo jestem za mało aktywny :)))))

Głupota, że trzeba robić spam żeby wkupić się w ich łaski...

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wyższa ranga tym lepiej dla Ciebie... Wtedy szybciej rozpatrzą Twój wniosek o odblokowanie bl. Mi odrzucili, bo jestem za mało aktywny ))))

Głupota, że trzeba robić spam żeby wkupić się w ich łaski...

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Ja nie mam dużej aktywności, a zgodę dostałem. Wystarczy napisać sensowne wytłumaczenie i dostaniesz zgodę. Oni to weryfikują, a zgłoszeń mają dużo. Więc samo napisanie: "I want install custom ROM" raczej nie pomoże...

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dużej aktywności, a zgodę dostałem. Wystarczy napisać sensowne wytłumaczenie i dostaniesz zgodę. Oni to weryfikują, a zgłoszeń mają dużo. Więc samo napisanie: "I want install custom ROM" raczej nie pomoże...

Swypnięte z Redmi Note 4G

Właśnie problem w tym, że wszystko sam napisałem po angielsku i wszystko sensownie wytłumaczyłem... I odpisali, że nie dadzą zgody, bo jestem za mało aktywny... :/

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem prośbę zaraz po założeniu konta, nie mając ani jednego napisanego posta. Napisałem ładne kilkuzadaniowe podanie o tym ze jestem zaawansowanym użytkownikiem Androida (ściema), ze planuje teraz pracę na miui, nawet im poslodzilem ze uważam zablokowany BL, za dobry pomysł, ale jako zaawansowany user potrzebuje większej kontroli, no i się zgodzili.  Wiec to naprawdę nie kwestia aktywnością tylko sprawienia odpowiedniego wrażenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakieś różnice między tymi dwiema ofertami? Telefony takie same od tego samego sprzedawcy...

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-od-reki-i6030429606.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-od-reki-i6030418330.html

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, malimalinello napisał:

Im wyższa ranga tym lepiej dla Ciebie... Wtedy szybciej rozpatrzą Twój wniosek o odblokowanie bl. Mi odrzucili, bo jestem za mało aktywny :)))))

Głupota, że trzeba robić spam żeby wkupić się w ich łaski...

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Rozumiem, że ta aktywność na forum może mieć wpływ na otrzymanie zgody na zdjęcie bootloadera, ale skay77 napisał:

12 godzin temu, skay77 napisał:

3ba czekac ,mam zgode na odblokowanie ale znowu nie mam rangi Führera  na forum :grin:  wiec chyba bede sobie pisal do wakacji  :wacko:

sugerując, że już po otrzymaniu zgody ma za niską rangę na forum aby móc z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną odblokowany BL nic nie daje, więc się chłopie nie łam i spróbuj za 30 dni. Popisz trochę na forum i powinno się udać. Zgoda to raczej ruletka.

Rom xiaomi.eu eu jest dostępny od paru dni. Recovery w necie jest od przedwczoraj ;)

Wpisz w Google kenzo recovery, pierwszy link. Rom jest podlinkowany u nas w dziale download.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...