Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, marcinj6 napisał:

 

Opłaca się kupić w ogóle ten telefon bo moim zdaniem nowe flagowe telefony są coraz droższe a moim zdaniem dac za telefon 2k to przesada tym bardziej ze ciągle w nich cos jest nie dopracowane. Obejrzyj test xperii z5/Z5 premium telefony za ponad 3.2k a wcale nie są rewelacyjne.. Przy takiej kwocie wszystko powinno być idealne:)

A najbardziej mnie rozwala tak zachwalany ekran 4k w sony;) niby jest 4k ale tylko w multimediach i to tez nie do końca:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

i tu sie zgadzam  ,rok temu dawalem  za mi4   gdzies   1200zl niby (flagowy)     ja tu nie wnikam  juz  w kurs dolara    .Xiaomi   juz sobie wyrobilo   jakoms tam   MMarke   i teraz dajac za mi 5       nawet 400$     i dajac     prawie ta sama  specyfikacje   (pomijajac kosmetyke w    kernelu)  nie udostepniajac   zrodel   ,majac zablokowany bootloader   i majac  w doo....  w build prop  PL   i Polish  ,przeczytalem na jakims forum "  za co zaplaciliscie   to macie  "  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie procek który jest w Rn3 Pro jest wystarczający z zapasem mocy. nowe telefony wychodzące np ze snapem 820 to w tej chwili przesada gdyż nie ma nawet aplikacji i gier które by zamuliły choćby snapa 650 a nie mówiąc o 820..  to jest na razie chwyt marketingowy.. niby mówią że jest lepszy moduł LTE bo x12 (DL 600mb) ale jaka sieć w Polsce da Ci taką prędkość??? nawet gdyby dała to żeby mieć te 600mb trzeba by było wyjść chyba na maszt radiowy...  czy wspieranie matryc aparatów do 25mega.. To dlaczego nie wyszedł choćby jeden telefon który ma snapa 820 i aparat 25mega??  dla mnie to pic na wodę.. Rozumiałem jak telefony miały snapa 400 i niektóre apki i gry lagowały i wyszedł nagle snap 800 który podniósł poprzeczkę. ale teraz gdy procesory w telefonach budżetowych są nadzwyczaj wydajne to nie ma sensu kupować flagowego telefonu za niebotyczne pieniądze tylko dlatego że w antutu osiąga 2x więcej punktów a w rzeczywistości nie można tego tak dostrzec gołym okiem.. ostatnio zrobiła się straszna przepaść telefony osiągały ok 80tyś punktów w antutu a tu nagle 150tyś...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Osa napisał:

Witam! Zamierzam zamówić http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html
i mam pytanie, czy napisać im w wiadomości żeby wysłali mi telefon ze stockowym systemem czy brać z tym globalnym??

Wyślij zapytanie do Spemall przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc. Na jakimś prosamsungowskim forum pewnie by mnie zjechali za taką prośbę, cieszę się, że tu jest normalne podejście i brak fanbojstwa.

 Jutro zamówię w spemallu z obudową przez eu express a powerbanka, inną obudowę i szkło zamówię od januszy biznesu z xiaomi.com.pl 

Przesiadkę z Samsunga S4 uważam za.rozpoczętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi szedł 12 dni no i pisałem że chce z oryginalnym romem i taki mi wysłali:)

a mam takie pytanie dla posiadaczy wersji PRO 3GB:) ile macie wolnego RAMU? bo ja po uruchomieniu  przez jakiś czas mam 1.7GB a potem spada do 1GB i jak wyczyszczę to mam 1.3GB wolnego a potem znowu 1GB.. a dodam że w autostarcie mam tylko messenger, greenify i gmail. w running czasem pojawia się FB ale to przez to że messenger go wybudza.

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy jak to jest ze slotem karty SD w tej wersji ze Snapem? Chyba tu gdzieś na forum czytałem, że jest wersja Xiaomi Redmi Note 3 Pro z możliwością rozbudowania pamięci, na dwóch aukcjach jest napisane, że nie ma, na jednej, że jest... d6236939958517ba02fb4a53e900e142.jpge2938b225720fde3190cea22f302104f.jpg58d4a404524d5ca3b7cc829fabfe1c41.jpg

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do spemall'a jak już poruszyliście temat :) W poniedziałek zamówiłem, we wtorek miałem tracking i że wysłane, a wczoraj w nocy dostałem maila że paczka została wysłana ponownie.

Cytat

And we contact you is bcs that our shipping dep. repeated the shipment, that means for your same order.

Mieliście coś takiego?

@malimalinello
Według gsmarena zwykł note 3 nie ma, możliwości rozbudowy pamięci ale już wersja Pro niby posiada :) Stąd może te błędne opisy.
Ale najlepiej jak się wypowie ktoś kto ma na stanie już, bo ja na razie czekam aż przyjdzie.

 

Edytowane przez Goti
@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, malimalinello napisał:
Ktoś mi wytłumaczy jak to jest ze slotem karty SD w tej wersji ze Snapem? Chyba tu gdzieś na forum czytałem, że jest wersja Xiaomi Redmi Note 3 Pro z możliwością rozbudowania pamięci, na dwóch aukcjach jest napisane, że nie ma, na jednej, że jest... 

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

 

Moze to kwestia doczytania i wiedzy o specyfikacji że niektórzy w nazwie dopusują redmi note 3 "prime" i idzie się zakręcić bo prime to nie pro - ten pierwszy nie ma sd a pro już ma... sam na początku myślałem że ten prime to to samo co pro

GT-I9300

edit: Nie zauważyłem co miał tam napisane bo mi obrazki wykrzaczyły się, faktycznie be ze dura co tam miał na gryzdane... poprostu trzeba czytać czytać i pytać :-)

Edytowane przez Kadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kedar1333 napisał:

Mi szedł 6 dni sklep spemall

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

8 godzin temu, marcinj6 napisał:

mi szedł 12 dni no i pisałem że chce z oryginalnym romem i taki mi wysłali:)

Więc ja mam wyjątkowego pecha, bo mój tel. zamówiony 22.02 jest dopiero we Francji.

Przy zakupach w Chinach nie ma żadnej reguły niestety, przesyłki docierają w różnych terminach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z Ibuygo kurier odebrał od nich telefon w środę o 18 a w piątek o 12 już miałem telefon xd

Mam takie banalne pytanie co oznacza kłudka przy aplikacji jak ja przeciągne w dół?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też mieć SIM, SIM, KARTA PAMIĘCI:D

Screenshot_2016-03-05-10-50-51_com.android.settings.thumb.png.7a413a61f477df9f23823c5800560e16.png

I szafa gra! Dzięki! :)

A można jeszcze wiedzieć skąd zamawiałeś? Ja chciałbym zamówić od kogoś z Polski, nie chcę się bawić w dolary i paczki z Chin. Technosonline jeszcze nie ma tego telefonu w swojej ofercie, a chyba od nich bym kupił :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepna modyfikacja romu na  podstawie wersji 7.1.9.0 oczywiscie Global .Bez potrzeby odblokowania bootloadera z rootem. Sam jeszcze nie sprawdzalem ale sie chyba pokusze:))
http://choimobile.vn/threads/rom-tieng-viet-redmi-note-3-pro-sphinx-miui-v7-1-9-0-global-supersu-2-68-fix-full-full-ch-play.64886/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie czy z przeróbka?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Przeróbka jednej karty sim. Trzeba ja uszczuplić

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

I szafa gra! Dzięki!

A można jeszcze wiedzieć skąd zamawiałeś? Ja chciałbym zamówić od kogoś z Polski, nie chcę się bawić w dolary i paczki z Chin. Technosonline jeszcze nie ma tego telefonu w swojej ofercie, a chyba od nich bym kupił

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Ja zamawiałem w spemall .

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem jak te powiadomienia ustawić, żeby zobaczyć ze ktoś napisał na mesengeru muszę w niego wejść po włączeniu wifi nie pokazuje mi powiadomienia że ktoś napisał

 

Gdzie znajdę aplikacje w autostart?

 

OK już znalazłem i działa wszystko

Edytowane przez zyga123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup redmi note 3 pro ze sklepu spemall, mam do was takie pytanie: obecnie opłaca sie kupować w funtach (wychodzi z przesyłką poniżej 1000 zł) czy bez problemu przeleje sobie srodki i przewalutuje na funty przez paypal i moge zaplacic w tej walucie na spemall? no i o co chodzi z przesyłką "Expedited Shipping 60% OFFBig Discount with with DHL express tracking NO! Fast, Safe, Realtime online tracking! Highly Recommended! we will lower value on invoice, so there is nearly no tax at your custom" za 11 funtów rozumiem to tak, że wysyłają DHL-em i sami zaniżają wartość aby paczka na 100% nie wpadła na VAT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli paczka idzie spoza Europy to nigdy nie ma 100% pewności że nie trafi na vat (oczywiście jeżeli jej wartość łapie się na vat). Już miałem paczki z deklaracją niskiej wartości i niestety vat płaciłem. 

Edytowane przez kamaloo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kubors napisał:

Witam,

Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup redmi note 3 pro ze sklepu spemall, mam do was takie pytanie: obecnie opłaca sie kupować w funtach (wychodzi z przesyłką poniżej 1000 zł) czy bez problemu przeleje sobie srodki i przewalutuje na funty przez paypal i moge zaplacic w tej walucie na spemall? no i o co chodzi z przesyłką "Expedited Shipping 60% OFFBig Discount with with DHL express tracking NO! Fast, Safe, Realtime online tracking! Highly Recommended! we will lower value on invoice, so there is nearly no tax at your custom" za 11 funtów rozumiem to tak, że wysyłają DHL-em i sami zaniżają wartość aby paczka na 100% nie wpadła na VAT ?

Obecnie różnica jest groszowa pomiędzy zakupem w funtach a dolarach. Zaloguj się na PayPal i przelicz sobie w kalkulatorze PP transakcję zarówno w dolarach jak i funtach. Kupując w kantorze internetowym walutę nie ma praktycznie różnicy, na PayPal może już być. Co do przesyłki, EU Express jest we Francji przepakowywany czy coś w tym stylu, że paczka idzie do Ciebie teoretycznie z Francji, która należy do UE. Natomiast szybciej możesz dostać DHL, ale paczka jest bezpośrednio adresowana do Ciebie z Chin, więc ty ponosisz ryzyko podatkowe. EU Express nie ponosisz ryzyka VAT-u, w DHL już tak. Jeśli wybierzesz DHL to chyba musisz ich tam pogonić, bo komuś pomimo tego że wybrał DHL to wysłali EU Express, bo tak im serce podpowiedziało. :D

Edytowane przez MaTTiQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kalkulacja jest prosta. Albo EU Express ze Spemall, długie oczekiwanie na przesyłkę, i gwarancja 0 VATu. Albo DHL z Ibuygo, czy innego sklepu i 3-5 dni telefon na chacie plus ruletka z VATem.

As You wish...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamaloo

Ale dodatkowo płatna?

Opcja z IBG, o której piszesz - koszt 284,75$*

Opcja EU Express ze Spemall - koszt 252,88$*

*Ceny nie nieuwzględniają rabatów ;-)

//EDIT

*Oczywiście należy uwzględnić moją pomyłkę w obliczeniach :grin:

Edytowane przez Morvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Scoli napisał:

Ja kupiłem tutaj i wysyłka z wszystkim 10 dni. http://pl.aliexpress.com/store/342812

 

Żebyś się chłopie nie zdziwił, kupiłem u nich 16.02 i do tej pory telefonu nie ma, praktycznie nie odpisują na maile, paczka dhl em idzie już 3 tygodnie. Otworzyłem dispute i juto mija termin 4 dni. Zaraz po otworzeniu dispute odezwali się i proponowali 10 $ zwrotu. Pierdzielę zapłaciłem za szybką wysyłkę a czekam już 3 tygodnie, nie zamawiajcie nic z Top One. Miałem kupić u nich drugi tel XRN3Pro ale zamówiłem w spemall. 

ps. za dawanie odnośników do pl aliexpress powinien być lincz publiczny.

Edytowane przez cinuk
poprawa błędów
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cinuk napisał:

jest dostępny nowy rom do XRN3Pro pod tym linkiem http://en.miui.com/thread-236538-1-1.html

Ponoć multilang.

Działa na nim root i jest trochę języków, ale polskiego akurat brak jak kogoś interesuje :)

Edytowane przez kamilstw7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...