Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro premiera Note 3 Pro w Indiach, a ram rom jest w wersji global tak więc pewnie będzie się dało na dniach taki wrzucić

Oby, bo pamiętacie że mamy zablokowany bl więc nie wszytko będzie szło z płatka :)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc, mianowicie:

Skąd zamówić Rn3pro 3/32 ponieważ znalazłem tylko na geekbuying i w dodatku 'presale' więc trochę słabo skoro powinien być już w regularnej sprzedaży i drugie pytanie gdzie na pewno nie dowalą vatu?

miesiąc czekałem aż w końcu jakiś polski pseudodystrubutor doda do sprzedaży ten model, (zeby miec fakturke) ale wku...w mnie strzelił i zamawiam z zewnątrz

Dzięki z góry za wszystkie linki i wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bedzie do mojej wersji

MIUI 7.2 global stable build is coming soon! Please stay tuned!

http://en.miui.com/thread-234746-1-1.html

http://www.miui.com/zt/miui7.2/download.html

Niestety jak możesz przeczytać Xiaomi nie rozdziela w żaden sposób wersji RN3 od RN3 ze Snapem więc jak bym taki pewny nie był że wtedy też my dostaniemy. Dopóki nie będą tego mocno zaznaczać to lecimy na domysłach...

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ss

Możesz kupić w Spemall, VATu tam nie będzie jeżeli zamówisz przez EU Express, tyle, że czas dostawy to ok. 3 tygodnie. Na 4 lub 7 stronie tego tematu jest kod zniżkowy na 3%.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ss napisał:

Panowie, chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc, mianowicie:

Skąd zamówić Rn3pro 3/32 ponieważ znalazłem tylko na geekbuying i w dodatku 'presale' więc trochę słabo skoro powinien być już w regularnej sprzedaży i drugie pytanie gdzie na pewno nie dowalą vatu?

miesiąc czekałem aż w końcu jakiś polski pseudodystrubutor doda do sprzedaży ten model, (zeby miec fakturke) ale wku...w mnie strzelił i zamawiam z zewnątrz

Dzięki z góry za wszystkie linki i wszelką pomoc.

Ja zamówiłem z allegro: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-32gb-snapdragon-650-24h-i6017032305.html

Aukcję już widzę zakończyli, wnioskuję, że przez brak telefonów na stanie. Fakturkę też wziąłem na firmę i nie było żadnego problemu. Wiem, że mogłem taniej kupić, ale nie lubię długo czekać i ogólnie mogę polecić sprzedawcę, zamówiłem w niedzielę wieczorem i we wtorek do pracy kurier InPost mi dostarczył. Wgrane miałem oprogramowanie z językiem polskim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Rafullo napisał:

Ja to w sumie nożykiem tapicerskim delikatnie odciąłem ten plastik osłaniający. 

I nic nie szlifowałem, bo u mnie była cała płytka krzemowa zamiast tego kleju.

Weszło tak jak było, troszkę z oporem ale poszło.

Nawet nie przyklejałem nic bo na ciasno siedzi to na pewno się nie ruszy, a wyjmować nie planuję.

No i przez Ciebie właśnie zamówiłem kartę pamięci :P

zobaczymy co z tego będzie ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eject napisał:

No i przez Ciebie właśnie zamówiłem kartę pamięci :P

zobaczymy co z tego będzie ;]

Hehe to dobrze. Ja jak już wkładałem kartę sim z SD, to musiałem kilka razy celować, bo z racji że nie przyklejałem, to się delikatnie przesuwała (i działało albo to albo to), ale za którymś tam razem trafiło dobrze i działa cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostalem zgode na odblokwoanie bootloadera. 

Odpalam unlockera i dostaje komunikat "current account is different from the account info on device"

 

o co chodzi?

Edytowane przez witeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, witeX napisał:

Panowie dostalem zgode na odblokwoanie bootloadera. 

Odpalam unlockera i dostaje komunikat "current account is different from the account info on device"

 

o co chodzi?

bo musisz mieć wgrany soft deweloperski którego jeszcze niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2016o21:13, Ss napisał:

Panowie, chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc, mianowicie:

Skąd zamówić Rn3pro 3/32 ponieważ znalazłem tylko na geekbuying i w dodatku 'presale' więc trochę słabo skoro powinien być już w regularnej sprzedaży i drugie pytanie gdzie na pewno nie dowalą vatu?

miesiąc czekałem aż w końcu jakiś polski pseudodystrubutor doda do sprzedaży ten model, (zeby miec fakturke) ale wku...w mnie strzelił i zamawiam z zewnątrz

Dzięki z góry za wszystkie linki i wszelką pomoc.

Dzisiaj napisałem do kilku sprzedawców na Allegro w tej sprawie:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=41365032 - mają mieć w poniedziałek, wystawiają faktury,

http://allegro.pl/show_user.php?uid=40763796 - w 5-10 dni od zamówienia dochodzi do nich i potem już z Polski wysyłają do kupca, wystawiają faktury,

http://allegro.pl/show_user.php?uid=1714475 - mają na stanie, wystawiają faktury.

2 sklepy odpisały, że w najbliższym czasie nie będzie. Na odpowiedź od 2 sklepów cały czas czekam.

Edytowane przez rzadzu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się naciąłem już na allegro...kupiłem przez kup teraz na aukcji na początku stycznia RN3. niby firma legalna 100% komentarzy gość odpisywał na maile świetny kontakt.. a po zakupie gość zawinął się z moją kasą 841zł.... zrobił mnie i paręnaście innych osób w bambuko... na szczęście wyszło mi to na dobre bo kupiłem dzięki temu RN3 PRO:p tylko zgłaszanie na policję i czekanie na pisma od nich a potem na allegro.. płaciłem przez payu więc miałem prawo do rekompensaty...  i zwrot kasy z allegro już mi idzie:)

Jedno co powiedział mi policjant obeznany w oszustwach internetowych to że teraz praktycznie nie ma szans wyłapać oszusta na allegro przed zakupem.. już mają takie sposoby że SZOK! dlatego allegro tak chętnie oddaję kasę.. tak że radzę uważać....:)

P.S w tej chwili gdybym miał coś kupić na allegro za taką kasę to tylko za pobraniem albo odbiór własny...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti mojego Romu juz sie wyjasnilo.To nie wersja 7.1.9.0.0 Global stable a modifikacja romu 7.1.9.0.Dzisiaj udalo mi sie w trybie recovery zrobic aktualizacje i juz mam wersje 7.1 stable.Nie wiem czy jakas opcja mogla sie odblokowac jak robilem kopie  komenda adb.Wczoraj nie bylo mozliwosci aktualizacji.:)I zapewne root nie zadzial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, to po prostu oplaca sie kupic ten telefon z spemall'a dajmy na to i potem go opchnąć na allegro. Na 100% na tym interesie nie stracimy.

12 godzin temu, marcinj6 napisał:

ja się naciąłem już na allegro...kupiłem przez kup teraz na aukcji na początku stycznia RN3. niby firma legalna 100% komentarzy gość odpisywał na maile świetny kontakt.. a po zakupie gość zawinął się z moją kasą 841zł.... zrobił mnie i paręnaście innych osób w bambuko... na szczęście wyszło mi to na dobre bo kupiłem dzięki temu RN3 PRO:p tylko zgłaszanie na policję i czekanie na pisma od nich a potem na allegro.. płaciłem przez payu więc miałem prawo do rekompensaty...  i zwrot kasy z allegro już mi idzie:)

Jedno co powiedział mi policjant obeznany w oszustwach internetowych to że teraz praktycznie nie ma szans wyłapać oszusta na allegro przed zakupem.. już mają takie sposoby że SZOK! dlatego allegro tak chętnie oddaję kasę.. tak że radzę uważać....:)

P.S w tej chwili gdybym miał coś kupić na allegro za taką kasę to tylko za pobraniem albo odbiór własny...

Lub w przyszlosci byc po prostu ostrozniejszym czlowiekiem. Ja mam zasady, których nigdy nie łamię jak np. sprzedawca nie moze byc na allegro krócej niz 2 lata przy zakupach pokroju telefony, telewizory itp droższe RTV. Jak sie kupuje od koleszki co jest kilka miesiecy na allegro, ma 600 komentarzy, a sprzedaje głownie Chińskie urządzenia to wtedy dosłownie sie prosimy o wszelakiej maści problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie awari:)

http://choimobile.vn/threads/full-rom-fastboot-unbrick-xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-650.64815/

http://www.bachkhoashop.com/tin-tuc/unbrick-redmi-note-3-pro-up-rom-tieng-viet-redmi-note-3-pro-233.html

I tutaj wlasnie znajduje sie moj  zakupiony z telefonem ROM z problemem wykrywania kart sim.:)Wlasnie przywrocilem z fastboota i zaktualzuje ponownie do nowszej wersji.

Edytowane przez xylaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka recenzja telefonu po angielsku plus trochę narzekania na aparat.

[url=] http://www.bgr.in/reviews/xiaomi-redmi-note-3-review-the-game-changer-again/

Swypnięte z Redmi Note 4G

Opłaca się kupić w ogóle ten telefon bo moim zdaniem nowe flagowe telefony są coraz droższe a moim zdaniem dac za telefon 2k to przesada tym bardziej ze ciągle w nich cos jest nie dopracowane. Obejrzyj test xperii z5/Z5 premium telefony za ponad 3.2k a wcale nie są rewelacyjne.. Przy takiej kwocie wszystko powinno być idealne:)

A najbardziej mnie rozwala tak zachwalany ekran 4k w sony;) niby jest 4k ale tylko w multimediach i to tez nie do końca:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić w ogóle ten telefon bo moim zdaniem nowe flagowe telefony są coraz droższe a moim zdaniem dac za telefon 2k to przesada tym bardziej ze ciągle w nich cos jest nie dopracowane. Obejrzyj test xperii z5/Z5 premium telefony za ponad 3.2k a wcale nie są rewelacyjne.. Przy takiej kwocie wszystko powinno być idealne:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Biorąc pod uwagę cenę/jakość plus parametrt to się bardzo opłaca. Jaki telefon dostaniesz w lokalnej dystrybucji w tej cenie? Na pewno gorszy. Oczywiście nie ma rzeczy doskonałych i ten telefon też nie jest. Galaxy S7 też nie jest doskonały. Wiadomo MIUI ma swoje wady i zalety tak samo jak i podejście Xiaomi do użytkowników. Ale tak to polecam :) Sam mam już prawie dwa lata pierwszego Nota w wersji 4G i jest to mój najlepszy smartfon na androidzie.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest mój 4 telefon na androidzie ale po raz pierwszy mam taki który działa mega płynnie. Poprzednio miałem LG3S sprzedałem go bo miał problem z wyciekiem pamięci i tak naprawdę miałem juz dość instalowania fixow nowych romow bo i tak było to samo.. Poza tym w tych czasach wypuszczać na rynek tel z 1gb pamięci ram i 8gb pamięci rom to jest nieporozumienie... To nie ma prawa działać płynnie..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat wolał LG3s zamiast "Redmi 2 Prime" 2GB/16GB bo to "LG" a nie jakieś tam "Siajomi". I teraz ma LG i narzeka, a ja mam Xiaomi i nie narzekam. Będziesz zadowolony na pewno, a jak coś się w nim popsuje to budowa telefonu jest na tyle prosta że samemu łatwo go naprawić.

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem się ibuygou czemu jest tak dziwnie napisane na ich stronę że nie można robić aktualizacje. Napisali że jak się zrobi update to się zablokuje bootloader. Czy to jest prawda? To wtedy znaczy że bootloader nie jest blokowany jak wysyła telefon tak?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe warto.Od razu sa problemy z  zalogowaniem sie sieci i z kartami sim(szkoda).Przy glosnikach w domu ciagle slyszalem wyszukiwanie sieci.Od momentu wlaczenia telefonu mija jakies 2 minuty zanim pojawia sie sygnal i siec.Ale jest to  jedyny ROM ktorym mozna naprawic zepsuty telefon bez odblokowani abootloadera.Przerobilem cala procedure i dzialala za kazdym razem.Problem  mialem z aktualizacja do wersji 7.1.18.0 w trybie recovery  bo ciagle bylo zero i jakis blad po  chinsku wyskakiwal.Odinstalowalem urzadzenie z urzedzenia i drukarki  podlaczylme jeszcze raz i zainstalowal sie  sterownik mtp i poszlo momentalnie.Wszystko jest ok chociaz mam w trybie fastboot  poprzednia wersje do zainstalowania ale nie chce isc:)Poczekam na wersje do MIflash bez odblokowanego bootloadera:)W sumie  tak bardzo mi  angielski nie  przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...