Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, michalhsk napisał:

Witajcie, doszedł mi dziś telefon ze spemallu wszystko ok tylko pytanie do was, jak zmienić język aplikacji typu facebook na Polski? coś gdzieś widziałem kiedyś o jakimś locale apce czy coś?

hmmm ja się podłączam:) od dzisiaj jestem posiadaczem tego modelu i też chciałbym aby apki były po Polsku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedł mi dziś telefon ze spemallu wszystko ok tylko pytanie do was, jak zmienić język aplikacji typu facebook na Polski? coś gdzieś widziałem kiedyś o jakimś locale apce czy coś? to chyba sie nazywa morelocale albo morelocale2 na fdroid jest Every Locale zaraz zainstaluje i zobacze

Every Locale odpada  jakis shiet ,wiec zostaje z GP moreLocale

Edytowane przez skay77
f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, skay77 napisał:

Witajcie, doszedł mi dziś telefon ze spemallu wszystko ok tylko pytanie do was, jak zmienić język aplikacji typu facebook na Polski? coś gdzieś widziałem kiedyś o jakimś locale apce czy coś? to chyba sie nazywa morelocale albo morelocale2 na fdroid jest Every Locale zaraz zainstaluje i zobacze

Every Locale odpada  jakis shiet ,wiec zostaje z GP moreLocale

o ile dobrze pamiętam musi być root..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, doszedł mi dziś telefon ze spemallu wszystko ok tylko pytanie do was, jak zmienić język aplikacji typu facebook na Polski? coś gdzieś widziałem kiedyś o jakimś locale apce czy coś?

hmmm ja się podłączam:) od dzisiaj jestem posiadaczem tego modelu i też chciałbym aby apki były po Polsku:)

Wejdzie w dział redmi Note 3 w pomoc albo modyfikacje. Jest opisane jak zmienić locale bez roota dla Note na mtk, aczkolwiek w wersji że snapem też działa.

o ile dobrze pamiętam musi być root..

Nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Morvi said:

Z tego co pamiętam Spemall wysyła we czwartki.

Mój RMN 3 Pro, kupiony 22.02, został wysłany 25.02 i na chwilę obecną jest dopiero w Hong Kongu, wiec spodziewam się go dopiero w połowie przyszłego tygodnia,

Radzę uzbroić się w cierpliwość, a kuriera wypatrywać za ok. 3 tygodnie.

Ale to nie przypadkiem "SF Express" jest tak wysyłany?
Status mam "Shipped" natomiast numeru brak, (zwykle do 12 godzin jest podawany).

Quote

By DHL, UPS or FedEx, it usually takes 3-5 working days to most of countries among the world,

Tak więc jestem dobrej myśli, pozatym na przykładzie "z życia" widać że szybko się uwijają :D

Quote

zamówiłem 11.08.2014, wysłali 02.09.2014, dostałem paczkę 03.09.2014 czyli DHL działa super expresowo, VATu nie zapłaciłem

https://miuipolska.pl/forum/topic/2364-spemallcom-opinie/?page=3#comment-27986

Edytowane przez psposki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, psposki napisał:

Ale to nie przypadkiem "SF Express" jest tak wysyłany?
Status mam "Shipped" natomiast numeru brak, (zwykle do 12 godzin jest podawany).

Tak więc jestem dobrej myśli, pozatym na przykładzie "z życia" widać że szybko się uwijają :D

https://miuipolska.pl/forum/topic/2364-spemallcom-opinie/?page=3#comment-27986

Racja, nie dopisałem, że chodzi o EU Express, a oni raczej się nie spieszą, tyle, że VATu nie ma, ale o tym wszyscy wiedzą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marcinj6 napisał:

wie ktoś może dlaczego nie mogę zainstalować nic ze sklepu google poprzez dane mobilne? pisze mi "oczekiwanie na transmisje wifi"  nawet małe apki nie zainstalują się..

sprawdziłem ustawienia danych mobilnych oraz ustawienia google play i dalej to samo...

A próbowałeś w opcjach apki Downloads dać "Download size limit" na unlimited?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2016o22:28, gladiq napisał:

Do Pań/ Panów  -  jak wygląda sprawa z modułem LTE w RN 3 Pro,  zasięg jest ok ?  Porównywaliście do innych telefonów ?  

Ja w mam porównanie RN3  vs Iphone 5. Moduł LTE w RN3 jest słaby, tam gdzie IP5 miał LTE to RN3 rzadko...  

Podzielcie się opiniami :)

 

Miałeś tak dlatego, że IP5 łapie LTE 800MHz a RN3 jaki i RN3 Pro mają zablokowane to pasmo i zasięg LTE łapał Ci dopiero przy 1800 MHz.
Cały czas się waham czy zamówić RN3 Pro bo przeważnie tam gdzie używam LTE jest tylko pasmo 800. :/

Ciekawe jak jest z baterią w poszczególnych sztukach RN3 Pro, w zwykłym RN3 jak możecie poczytać na forum jednemu trzyma 8H a drugiemu 2,5H SOT na tych samych ustawieniach, jak narazie w tym temacie są same dobre wyniki.

No i jeszcze sprawa z IBG, za 5% wartości zamówienia jest to ubezpieczenie od VATu i w opisie jest zawarte, że przy checkout trzeba zaznaczyć tę opcję, gdzie ona jest? Już przy samej zapłacie po wypełnieniu danych czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko przejściówka do ładowarki.

44 minuty temu, marcinj6 napisał:

 

A jeszcze jedno jest możliwość ustawienia by nie przekierowywalo mnie z każdego linka do app store tylko do google play?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak wyjdzie root to wtedy zamrażasz apkę marketu xiaomi i przekierowanie do google play działa (testowane na Redmi3). Innej opcji niestety nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marcinj6 napisał:

Panowie i Panie:) mam pytanie odnośnie LTE. Czy ikona H+ kolo zasięgu to LTE? Bo mam wrażenie ze chyba nie działa mi LTE a dochodzi tylko do H+ a potem spada na 3G...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

http://mobileclick.pl/co-oznaczaja-symbole-h-g-e-i-3g-sprawdz-oznaczenia-transmisji-danych/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marcinj6 napisał:

 

Acid a wiesz moze dlaczego nie dziala mi LTE? Ustawilem recznie ustawienia internetu i dochodzi max do H+ a dodam ze jestem teraz w krakowie. Jak sprawdzic czy moduł LTE dziala?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

JUZ ROZWIAZANE:)

Podzielisz się z resztą rozwiązaniem problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie strony do śledzenia paczki ze SpeMall -  http://sfb2c.com/?a=trackEn
Czy działa Wam poprawnie? Ja na desktopie nie jestem w stanie wcisnąć Track (przycisk nie reaguje). Na stronie odpalonej na przeglądarce mobile przycisk działa, ale strona źle się wyświetla i ucina informacje. 

Z góry dzięki za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie dopisałem, że chodzi o EU Express, a oni raczej się nie spieszą, tyle, że VATu nie ma, ale o tym wszyscy wiedzą :smile:

No i pomimo dhla wysłali EU EXPRESS. Zapytania czemu twierdzą że dla mojego dobra... No bezczelni...

Naskrobane z tapatalka na moto G 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@psposki

Ano "dla Twojego dobra", VATu nie zapłacisz, ale poczekasz ze 3 tygodnie. Faktycznie Spemall leci w kulki, ale nic nie poradzisz, trzeba czekać i tyle... Mam niestety to samo.

Sklep dobry, ale jeżeli komuś zależy na szybkiej przesyłce to raczej nie ma co na to u nich liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marcinj6 napisał:

 

A opcje szukaj znasz? Wejdz na 4 strone tego watku i tam masz wymienione sposoby i linki do sledzenia przesylek ze spemalla.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ekhm...
Opcję wyszukiwania znam. Sprawdziłem wszelkie portale i jedynie na wymienionym przeze mnie są jakieś informacje (tak, sprawdziłem). 
Pytanie moje nie brzmiało "gdzie sprawdzać?" tylko czy innym działa dana strona.

Nie wiem skąd ta agresja... :)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...