Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, gr_eg said:

faktycznie dzięki za to i jak rozumiem muszę to jakoś na telefon przetransportować i z tamtąd otworzyć ale jak pisałem wcześniej mam z tym jakiś problem ni da się nic wrzucić do pamięci telefonu

To już w tym Ci nie pomogę, bo mi PC wykrył i zainstalował telefon bez problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Redmi Note 3 Pro, dostałem parę dni temu z Ibuygou. Telefon sprawuj się świetnie. Aparat jest możliwy, podczas intensywnej pracy nagrzewa się tylko delikatnie.  

Więcej zobaczycie tutaj bo nagraliśmy pierwszy tego typu test( bardziej skupiamy się na Redmi Note 3 Pro), a sam wątek wylądował w dziale z porównaniami. 

 

Ciekawe porównanie :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok udało się zainstalować sklep i google + natomiast nie przetransportowały mi się kontakty z konta na telefon mimo logowania

tak samo zauważyłem że klawiatura niby ma ang znaki ale nie da się na niej pisać nawet żeby coś w tym sklepie wyszukać   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować Google contact sync. W niektórych wersja Google installera brakuje tego pakietu. Potem już będziesz miał kontakty.

Naprawdę istnieją jeszcze ludzie, którzy korzystają ze stockowych klawiatur w telefonach? Wrzuć SwiftKey i będzie latać bez problemu wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc chłopaki już sobie w miarę wszystko ogarnąłem i praktycznie w pełni korzystam z telefoniku 

2 godziny temu, jmuhha napisał:

Panowie który kolor najbardziej polecacie? Trendy się zmieniają i teraz w topie są bardziej telefony ,,białe,,. Więc który dla was dla XRN 3 jest najlepszy?

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

złoty jest piękny, srebrny ma coś w sobie a grafit jest bardzo ciekawy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc chłopaki już sobie w miarę wszystko ogarnąłem i praktycznie w pełni korzystam z telefoniku 

złoty jest piękny, srebrny ma coś w sobie a grafit jest bardzo ciekawy

W pełni profesjonalna politycznie odpowiedź :-)

Co do koloru to mnie najbardziej widzi się złoty ale jakbym miał te 3 przed sobą - w ręku to pewnie miałbym dylemat bo ten z białym frontem też jest śliczny :-) ale jak już ktoś wspomniał to rzecz gustu i stylu, tak jak z ubiorem... wybierz złoty

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pań/ Panów  -  jak wygląda sprawa z modułem LTE w RN 3 Pro,  zasięg jest ok ?  Porównywaliście do innych telefonów ?  

Ja w mam porównanie RN3  vs Iphone 5. Moduł LTE w RN3 jest słaby, tam gdzie IP5 miał LTE to RN3 rzadko...  

Podzielcie się opiniami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pań/ Panów  -  jak wygląda sprawa z modułem LTE w RN 3 Pro,  zasięg jest ok ?  Porównywaliście do innych telefonów ?  

Ja w mam porównanie RN3  vs Iphone 5. Moduł LTE w RN3 jest słaby, tam gdzie IP5 miał LTE to RN3 rzadko...  

Podzielcie się opiniami

 

Jest na pewno lepiej niż w Samsungach ale nie mam porównania do iPhonea

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, psposki napisał:

Zamówiłem (niedziela) wersję 2/16 "GREY" na spemall, za etui+szkło i DHL dałem łącznie 855zł.

Powinno być bez vatu, ciekawe czy dojdzie w tym tygodniu :D

 

Z tego co pamiętam Spemall wysyła we czwartki.

Mój RMN 3 Pro, kupiony 22.02, został wysłany 25.02 i na chwilę obecną jest dopiero w Hong Kongu, wiec spodziewam się go dopiero w połowie przyszłego tygodnia,

Radzę uzbroić się w cierpliwość, a kuriera wypatrywać za ok. 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zauważyłem na filmikach że ekran Redmi Note 3 pro jest często wyraźnie żółtawy. Widać to szczególnie na białym tle. Jak to jest? Randomowo czasem taki czasem taki czy wszystkie tanie są? Strasznie to razi?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Raczej kwestia działania automatycznego magicznego kontrastu. Generalnie odcienie kolorów sobie dodatkowo możesz ustawić pod siebie tak więc nie ma problemu. U mnie na "standard" biel jest biała ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mtmwielgosz napisał:

Ok dziękuję panowie :) jeszcze poczekam i zobaczę co kupić. Mam aktualnie dylemat RN 3 Pro vs Meizu Pro 5

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Hm... Meizu Pro 5 to wydatek rzędu 380$ a RMN3 Pro to ok. 250$. Zależy ile chcesz wydać na telefon.

Tak bardzo modny teraz stosunek ceny do jakości, na korzyść RMN3 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zamówiłem Redmi Note 3 Pro 3/32 w piątek 26.02 ze SpeMall. Teraz cierpliwie czekam na przesyłkę, spodziewam się jej pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie spieszy mi się jakoś strasznie, ale nie ukrywam, że jestem ciekawy tego urządzenia. W porównaniu do mojego obecnego "bolidu" - różnica powinna być znaczna. :) 

Angielski ROM nie jest dla mnie żadną przeszkodą, aczkolwiek nie do końca rozumiem politykę Google, wg. której mając ustawiony EN w telefonie nie mogę wybrać sobie np. innego języka w aplikacjach pokroju Google Maps, Goole Play, itp. Ale nie pozostaje nic, jak tylko cierpliwie czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, musek napisał:

Cześć

Zamówiłem Redmi Note 3 Pro 3/32 w piątek 26.02 ze SpeMall. Teraz cierpliwie czekam na przesyłkę, spodziewam się jej pod koniec przyszłego tygodnia.
Nie spieszy mi się jakoś strasznie, ale nie ukrywam, że jestem ciekawy tego urządzenia. W porównaniu do mojego obecnego "bolidu" - różnica powinna być znaczna. :) 

Angielski ROM nie jest dla mnie żadną przeszkodą, aczkolwiek nie do końca rozumiem politykę Google, wg. której mając ustawiony EN w telefonie nie mogę wybrać sobie np. innego języka w aplikacjach pokroju Google Maps, Goole Play, itp. Ale nie pozostaje nic, jak tylko cierpliwie czekać. 

Ktoś gdzieś pisał o jakimś patencie aby z automatu instalować apki PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...