Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa mogłem zamówić z IBG:/ dość że zamówiłem w spemallu bo myślałem że będzie szybciej to jeszcze wyszło drożej a dalej nie mam telefonu...

Człowieku, wyluzuj, albo się potnij, czy jak? Tyle żyłeś bez tego telefonu, więc te kilka dni też dasz radę...

EOT

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinj6 moze nie tak drastycznie jak przedmowca,ale serio wyluzuj troche. Ostry smietnik sie tu zrobil w temacie przez te kilka stron, zamiast konkretnych info to tylko widac: temu wyslali,a temu nie, tego niby oszukali, ale wcale nie wiadomo. Bezsensu. To nie są zakupy w Polsce, to są Chiny. Trzeba sie cieszyc ze są wysylki typu eu express gdzie znacząco zmniejsza sie czas dostawy. Zwyklä pocztą Chinskă roznie bywa. Spokoju trochę,nic Ci ta spinka nie da. Serio z tego co widze to spemall to jeden z lepszych Chinskich sklepow, pomysl sobie co by bylo gdzie indziej.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry owszem może się za bardzo uniosłem ale post morviego po prostu mnie zdenerwował bo pisanie komuś żeby wyluzował i się pociął po tym że napisał "Kuźwa" jest nie na miejscu. poza tym nie tylko ja pisze tutaj o dostawach i sklepach więc równie dobrze można mieć pretensje do każdego kto pisał post o tym. piszę tylko o moim konkretnym przypadku. Nie piszę o tym że sklep mnie oszukał tylko podał niewłaściwy termin wysyłki. może komuś to kiedyś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ładowarkę z QC 2 albo 3 żeby sprawdzić czy w końcu wspiera czy nie wspiera?

 

@eject Powiem Ci, że trafiłeś z tym motywem. Poprzednik mojego RN3 pro to Zenfone 5 a ten motyw bardzo dobrze udaje jego UI. Niestety mi ten wygląd już się znudził, ale pośród "chińskich znaczków" znalazłem paczkę ikonek spełniających moje oczekiwania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry owszem może się za bardzo uniosłem ale post morviego po prostu mnie zdenerwował bo pisanie komuś żeby wyluzował i się pociął po tym że napisał "Kuźwa" jest nie na miejscu. poza tym nie tylko ja pisze tutaj o dostawach i sklepach więc równie dobrze można mieć pretensje do każdego kto pisał post o tym. piszę tylko o moim konkretnym przypadku. Nie piszę o tym że sklep mnie oszukał tylko podał niewłaściwy termin wysyłki. może komuś to kiedyś się przyda.

Wystarczy że napiszesz raz o swoim spostrzeżeniu i ew. tego konsekwencjach, wymienisz uwagi... ale niekoniecznie trzeba aż tak się wylewać i płakać. Cierpliwość popłaca a puszczenie paczki przez pół świata czasem natrafia na trudności i opóźnienia. Nie uważasz że takie strzały odnośnie sprzedawcy warto byłoby wrzucić w dziale Kupno? Trafiłoby to do większej liczby odbiorców. Co Ty na to?

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja to tylko tak zostawię ;)

Bluetooth był cały czas włączony (połączenie ze smartwatchem lg). Jeśli WiFi było nieaktywne to działał net LTE. Zasięg w mieście mam bdb. Zero gier, z 2h muzyki, 2h chrome, 30 minut GPSu z google maps, 30 minut tapatalk, z 200 sms, dużo messengera. Jasność mam ustawioną na 60% + automat. Ogólnie jestem max zadowolony z tej baterii. (na wykresie widać skok ładowania - wrzucałem 4GB plik na kartę SD - podbił przy tym baterię o 1%)

2850d855cc78f2bcb759f5d9baa50060.jpgc62a3d5ff84239f5ea4bf409710391ab.jpg61016130ef00e857a7ac07beec37d19d.jpg98e7e9ebfdd6bb99501e6dc217308e83.jpga3b6e6623ddc990627d78d5d39fadbac.jpg31e6a3ed0dbff620072b1189bb3d0452.jpg

Edytowane przez Lanc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu przesyłek.

Ma ktoś taki status:

1. Strona SF

Moersdorf GERMANY 2016-02-26 04:01:00 Special handling in progress

 

2. Strona chronopost

Friday 02/26/2016   04:01 AM CHRONOPOST NETWORKS
Special processing in preparation
Scan location : Moersdorf - DE(depot 0010)

 

 i co oznacza ten "specjalny" stan?

Edytowane przez Rafullo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafullo napisał:

Wracając do tematu przesyłek.

Ma ktoś taki status:

1. Strona SF

Moersdorf GERMANY 2016-02-26 04:01:00 Special handling in progress

 

2. Strona chronopost

Friday 02/26/2016   04:01 AM CHRONOPOST NETWORKS
Special processing in preparation
Scan location : Moersdorf - DE(depot 0010)

 

 i co oznacza ten "specjalny" stan?

Wracając do tematu przesyłek...

W tym temacie chyba nie piszemy o statusach naszych prywatnych przesyłek...

Poprawcie mnie jeżeli znowu się mylę...

Poproście może Acida, czy kogoś żeby Wam taki temat założył, będziecie mogli się żalić sobie nawzajem...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Morvi napisał:

 

Poproście może Acida, czy kogoś żeby Wam taki temat założył, będziecie mogli się żalić sobie nawzajem...

 

A czy jest tu jakiś żal?? Normalne pytanie. Jeśli Ci nie pasuje to nie czytaj i nie udzielaj nikomu nie potrzebnych odpowiedzi. 

Więcej tu wymądrzania się niż pomocnych odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tu jakiś żal?? Normalne pytanie. Jeśli Ci nie pasuje to nie czytaj i nie udzielaj nikomu nie potrzebnych odpowiedzi. 

Więcej tu wymądrzania się niż pomocnych odpowiedzi

Dostaniesz telefon to dostaniesz i pomoc od nas w razie potrzeby, narazie jest w drodze i nikt Ci tu w tym nie poomoze. Zastanow sie co by bylo gdyby kazdy z userow wrzucal tu swoje historie o drodze jego telefonu do PL. Smietnik sie tu zrobil mega

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tpawel, morvi i reszta szeryfow nie reagowala wczesniej zanim my zaczelismy pisac o przesyłkach.. mam wam pokazać ile było postów o dostarczeniach przed naszymi postami? Skoro nie ma takiego działu dla rn3 pro to wolno nam pisać o czym chcemy tak jak inni zamawiający z Chin, Chiński telefon i zadawający głupie pytanie dlaczego mam chińskie znaczki... echh.. nie mial bym pretensji gdyby temat ten nazywał sie "xiaomi redmi note pomoc techniczna" więc może przestańmy sobie szeryfować i ustalać co można pisać a co nie bo żadne z nas nie jest administratorem...

5 godzin temu, Rafullo napisał:

Wracając do tematu przesyłek.

Ma ktoś taki status:

1. Strona SF

Moersdorf GERMANY 2016-02-26 04:01:00 Special handling in progress

 

2. Strona chronopost

Friday 02/26/2016   04:01 AM CHRONOPOST NETWORKS
Special processing in preparation
Scan location : Moersdorf - DE(depot 0010)

 

 i co oznacza ten "specjalny" stan?

Mam to samo dlatego napisalem dzisiaj do dpd.de i odpowiedzieli mi że przesyłka dopiero dotarła do Niemiec i zostanie dostarczona tylko nie wiem czy do Polski czy do nas w ciagu 5 dni roboczych...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcinj6 napisał:

Skoro nie ma takiego działu dla rn3 pro to wolno nam pisać o czym chcemy tak jak inni zamawiający z Chin, Chiński telefon i zadawający głupie pytanie dlaczego mam chińskie znaczki... echh.. nie mial bym pretensji gdyby temat ten nazywał sie "xiaomi redmi note pomoc techniczna" więc może przestańmy sobie szeryfować i ustalać co można pisać a co nie bo żadne z nas nie jest administratorem...

Mam to samo dlatego napisalem dzisiaj do dpd.de i odpowiedzieli mi że przesyłka dopiero dotarła do Niemiec i zostanie dostarczona tylko nie wiem czy do Polski czy do nas w ciagu 5 dni roboczych...

Panowie jest osobny dział o zakupach w Chinach. Tam możecie wypisywać swoje ekscytacje trasą i czasem trwania przesyłki.

4 minuty temu, pasiker1990 napisał:

Panowie proszę o radę.

1) Czy lepiej kupić Redmi Note 3 3/32 czy Redmi Note 3 Pro 2/16?

2) Chcę kupić telefon na spemall.com. W opisie przy obu modelach widnieje funkcja "Multilanguage". Rozumiem, że język polski będzie wgrany? Czy ten soft będzie orginalny?

1) Zależy na czym Ci zależy. ;) Generalnie IMHO lepszy Pro.

2) Nie ma oficjalnego softu "Multilanguage". Coś słyszałem o becie takiej wersji, ale póki co nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyjcie ten wątek i sami sie zastanówcie nad tym co w tym wątku jest.. 

Jak ktoś napisze ze nie chce tła w ikonie to pisze tutaj zamiast w pomocy technicznej.. albo screeny z czasem dzialania na baterii powinny być w dyskusji ogólnej..

16 minut temu, pasiker1990 napisał:

Panowie proszę o radę.

1) Czy lepiej kupić Redmi Note 3 3/32 czy Redmi Note 3 Pro 2/16?

2) Chcę kupić telefon na spemall.com. W opisie przy obu modelach widnieje funkcja "Multilanguage". Rozumiem, że język polski będzie wgrany? Czy ten soft będzie orginalny?

1) Zależy na czym Ci zależy. ;) Generalnie IMHO lepszy Pro.

2) Nie ma oficjalnego softu "Multilanguage". Coś słyszałem o becie takiej wersji, ale póki co nie ma oficjalnych informacji na ten temat.

 

Dlaczego nie ma reakcji na te posty skoro nie powinno ich tu byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Redmi Note 3 Pro, dostałem parę dni temu z Ibuygou. Telefon sprawuj się świetnie. Aparat jest możliwy, podczas intensywnej pracy nagrzewa się tylko delikatnie.  
Więcej zobaczycie tutaj bo nagraliśmy pierwszy tego typu test( bardziej skupiamy się na Redmi Note 3 Pro), a sam wątek wylądował w dziale z porównaniami. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem się od was dowiedzieć czy można kożystać ze świeżo kupionego telefonu jak się z nim wcześniej nic nie robiło (jakieś instalacje albo coś) zakupiłem go na ibg.com i nie mam  google stora a ledwo co znalazłem zmianę jezyka na ang :P i chciałem się zoriewntować czy jak wsadze sim to po połączeniu z siecią telefon nie zacznie jakichś aktualizacji pobierać które ponoć mogą zepsuć tel czy też będę mógł normalnie używać dzwonić korzystać z internetu itp. czytając inne artykuły nie wiem czy różne instalacje tyczą się również mojego modelu 3/32 pro. dlatego wolę się zapytać niż od razu coś popsuć 

moja wersja to MIUI 7.1 Stable 7.1.16.0

próbowałem skopiować instal googla aps na urządzenie ale się nie dało (to chyba dla tego że nie mam ztobionego bootloadera jak rozumiem )

 

za pomoc z góry dziękuję 

Edytowane przez gr_eg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, gr_eg said:

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem się od was dowiedzieć czy można kożystać ze świeżo kupionego telefonu jak się z nim wcześniej nic nie robiło (jakieś instalacje albo coś) zakupiłem go na ibg.com i nie mam  google stora a ledwo co znalazłem zmianę jezyka na ang :P i chciałem się zoriewntować czy jak wsadze sim to po połączeniu z siecią telefon nie zacznie jakichś aktualizacji pobierać które ponoć mogą zepsuć tel czy też będę mógł normalnie używać dzwonić korzystać z internetu itp. czytając inne artykuły nie wiem czy różne instalacje tyczą się również mojego modelu 3/32 pro. dlatego wolę się zapytać niż od razu coś popsuć 

moja wersja to MIUI 7.1 Stable 7.1.16.0

próbowałem skopiować instal googla aps na urządzenie ale się nie dało (to chyba dla tego że nie mam ztobionego bootloadera jak rozumiem )

 

za pomoc z góry dziękuję 

Siemka. Normalnie możesz od razu korzystać z telefonu, aktualizować również ponieważ to była tylko jakaś głupia plotka, Redmi Note 3 Pro działa bez problemu po najnowszej aktualizacji. 
Co do sklepu play wcale nie musisz mieć odblokowanego bootloadera, zasadniczo w ogóle nie powinieneś go odblokowywać ponieważ oprócz instalacji romu z możliwością wybrania języka Polskiego zwykły użytkownik nie otrzyma nic więcej. Aby zainstalować sklep play zrób wszystko tak jak jest opisane tutaj: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=205625&highlight=Google%2BInstaller%2BFor%2BMIUI

Edytowane przez Driveskull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale według tutoriala z tej strony właśnię muszę zrobić chyba bootload :P 

1. Unlock your bootloader (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200858-1-1.html)
2. Flash TWRP.img & Root     (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200704-1-1.html)
3. Enter recovery mode and install open_gapps micro-arm64-5.0

hehe ale dzięki wielkie za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, gr_eg said:

ale według tutoriala z tej strony właśnię muszę zrobić chyba bootload :P 

1. Unlock your bootloader (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200858-1-1.html)
2. Flash TWRP.img & Root     (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200704-1-1.html)
3. Enter recovery mode and install open_gapps micro-arm64-5.0

hehe ale dzięki wielkie za pomoc 

Przeniosło Ciebie do złej strony w linku, który podlinkowałem jest dokładna instrukcja bez potrzeby otwierania bootloadera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...