Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie dostałem swojego rn3pro ze spemall. Z trackingu wynika ze przesylka jest od 22.02 we Francji czyli 3 dzien.. do jutra juz nie dojdzie przez tych zabojadow...

Miala dotrzeć w ciągu 6-9 dni.... jak sprawdzalem to z francji czas dostawy do Polski to 4 dni.. czyli pewnie przesyłka bedzie szla 12 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytałem na forum wątek dot zakupu w spemall bo interesuje mnie zakup RN3P i wychodzi mi u nich najtaniej - tylko ktoś pisał, że musiał dopłacać ponownie za przesyłkę mimo iż już jej koszty były ujęte podczas zamówienia z czego to wynika ?

Dodatkowo czy można u nich płacić kartą ? widzę tylko PP, a konta tam nie mam,

Dzięki za info.

Pozdrawiam

O.

Edytowane przez ony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie zamówiłem we wtorek w tamtym tygodniu ze spemalla i pisałem prośbe o jak najszybsze wysłanie do Polski gdyż zależy mi na tym aby doszedł do mnie max jutro. Czas dostawy Pani ze spemalla napisała 6-9 dni czyli jutro a z trackingu wynika ze moze przyszly tydzien... i jak sie nie wkurzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie zamówiłem we wtorek w tamtym tygodniu ze spemalla i pisałem prośbe o jak najszybsze wysłanie do Polski gdyż zależy mi na tym aby doszedł do mnie max jutro. Czas dostawy Pani ze spemalla napisała 6-9 dni czyli jutro a z trackingu wynika ze moze przyszly tydzien... i jak sie nie wkurzyc...

Ja jeszcze nie dostałem swojego rn3pro ze spemall. Z trackingu wynika ze przesylka jest od 22.02 we Francji czyli 3 dzien.. do jutra juz nie dojdzie przez tych zabojadow...

Miala dotrzeć w ciągu 6-9 dni.... jak sprawdzalem to z francji czas dostawy do Polski to 4 dni.. czyli pewnie przesyłka bedzie szla 12 dni...

Czy wy nie umiecie czytać, 6-9 Working Days...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kupujących RMN3 Pro ze Spemall:

Z jaką wersja systemu przysyłany jest telefon? Czy w standardzie dodawana jest przejściówka do ładowarki? Czy dodawaliście takie informacje podczas zamówienia?

Ja im napisałem, żeby zostawili oryginalny ROM i przyszedł z oryginalnym 7.1.9.0, ale po prostu chyba nie ma na niego żadnych modyfikacji jeszcze. Dodają przejściówki odpowiednio do adresu docelowego ;-)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam się za RMN3 Pro, widzę że na spemallu wersja 2/16 stoi teraz 189 dolców, co z wysyłką wychodzi poniżej 820 zł .

 

Jest sens dopłacać za 1 GB RAMu więcej az 55 dolarów  ? Obecnie używam leciwych smartfonów z 1GB ram, nie gram w gry, glównie zależy mi na szybkim , niezawodnym telefonie który starczy na 1-1,5 roku. 

Cena wydaję się już nad wyraz kusząca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli używasz dual sim to dopłacasz jeszcze do 32gb romu zamiast 16 w przeciwnym wypadku wstawisz sobie karte sd. Ja bym raczej nie brał wersji 32gb przy takiej różnicy ale niestety używam dual sima a 32gb to minimu w takim wypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3% rabatu - spepoland3%

49 minut temu, nonda napisał:

Ja im napisałem, żeby zostawili oryginalny ROM i przyszedł z oryginalnym 7.1.9.0, ale po prostu chyba nie ma na niego żadnych modyfikacji jeszcze. Dodają przejściówki odpowiednio do adresu docelowego ;-)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Jak z tym Romem? W miarę stabilny? EN i chińskie krzaczki? Dużo ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jeszcze raz na ceny, 
 

Na ibuygo Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32 GB z wysyłką DHL,gwarancją, ubezpieczniem wysyłki i od VATu kosztuje przy płatności w funtach i kuponie -10$ 182 funtów, ten sam model na spemallu jedynie z wysyłką EU express kosztuje 184 funty , rozumiem że w tym zestawieniu nie ma co patrzeć na spemalla ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ciachu napisał:

Patrząc jeszcze raz na ceny, 
 

Na ibuygo Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32 GB z wysyłką DHL,gwarancją, ubezpieczniem wysyłki i od VATu kosztuje przy płatności w funtach i kuponie -10$ 182 funtów, ten sam model na spemallu jedynie z wysyłką EU express kosztuje 184 funty , rozumiem że w tym zestawieniu nie ma co patrzeć na spemalla ? :)

Skąd wziąć ten kupon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony sklepem spemall ponieważ pisałem do nich że zależy mi na tym aby przesyłka do mnie dotarła najpóźniej 26.02.16 oni odpisali że dotrze do mnie na pewno gdyż liczy się od 6 do 9 dni roboczych(EU EXPRESS) od złożenia zamówienia. Jeszcze Pani mi napisała maila że telefon zostanie wysłany następnego dnia z rana t.j środa. więc zamówiłem w tamten wtorek. Wprawdzie nr przesyłki otrzymałem we czwartek ale myślałem że po prostu mail gdzieś się zawieruszył dlatego dostałem go dopiero we czwartek. Jak dla mnie to było celowe wprowadzenie w błąd skoro wysyłki robią tylko we czwartek.. pisałem do nich maila ale oczywiście cisza... jeśli kłamią w takich sprawach to strach się bać co jeszcze jest kłamstwem.. z trackingu wynika że paczkę dopiero przyjęli na magazyn w Niemczech  czyli dostanę ją może za tydzień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michalhsk napisał:

jak coś to sprawdzajcie na tej stronie spemall

https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=

 

a co do czasu wysyłki to nigdy nic nie wiadomo, inne przesyłki dochodziły właśnie do 10 dni z spemall ale jak widać aktualnie jakieś problemy są 

z Niemiec już krótka droga 

ale to nie problem dostarczenia tylko. Spemall wprowadził mnie w błąd bo miało zostać wysłane we wtorek a wysłano dopiero we czwartek.... z Niemiec do Polski 2-3 dni robocze + 1- 2 dni na dostarczenie do domu.... czyli może środa- czwartek za tydzień.. a tak zależało mi żeby dotarł do mnie jutro:/

Jak dla mnie dlatego przesyłki dochodzą za późno bo przechodzą przez kilka rąk i każde trzymają swoje...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcinj6 napisał:

ale to nie problem dostarczenia tylko. Spemall wprowadził mnie w błąd bo miało zostać wysłane we wtorek a wysłano dopiero we czwartek.... z Niemiec do Polski 2-3 dni robocze + 1- 2 dni na dostarczenie do domu.... czyli może środa- czwartek za tydzień.. a tak zależało mi żeby dotarł do mnie jutro:/

https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=045697000474608&locale=pl_PL

patrz jak kiedyś ładnie przeszło przez Francje 10 dni i to nie roboczych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcinj6 napisał:

kuźwa mogłem zamówić z IBG:/ dość że zamówiłem w spemallu bo myślałem że będzie szybciej to jeszcze wyszło drożej a dalej nie mam telefonu...

niestety też żałuje, kupiłem jeszcze gwarancje 2 letnią w spemall ale i tak mi się wydaje że IBG pewniejszy sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gwarancję czy w spemallu czy w iBG mam w d***e... mój kolega kupił 1.5 roku temu LG G2 i padł mu wyświetlacz( mrugające pasy na wyświetlaczu) oddał na gwarancję a Ci mu odpisali że niestety ale telefon był źle użytkowany i wyświetlacz uległ przegrzaniu i nie podlega gwarancji... a potem nasz znajomy powiedział nam że pracował w oficjalnym serwisie samsunga w W-awie i powiedział wprost że stare tel komórkowe naprawiało się zawsze bo naprawy były tanie.. a teraz odrzuca się jak największą ilość reklamacji gdyż wiele podzespołów do nowych smartfonów po prostu nie da się wymienić i trzeba by było klientowi wysłać nowy smartfon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcinj6 napisał:

Ja specjalnie zamówiłem we wtorek w tamtym tygodniu ze spemalla i pisałem prośbe o jak najszybsze wysłanie do Polski gdyż zależy mi na tym aby doszedł do mnie max jutro. Czas dostawy Pani ze spemalla napisała 6-9 dni czyli jutro a z trackingu wynika ze moze przyszly tydzien... i jak sie nie wkurzyc...

Mój jest już w Merkelandzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...