Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, sprinter napisał:

Qde ja sprzedałem  swojego RN3 i zamówiłem  ze Spemalla RN3pro w piątek  i moje zamówienie wisi od piątku  jako Paid i tyle? Chyba im się skończyły czarne 32gb :(.

 

Zależy o której godzinie zamówiłeś. Trzeba wziąć pod uwagę że tam jest chyba +8h.

Ja zamawiałem w sobotę 13.02 to status zmienił mi się w czwartek o ile dobrze pamiętam. 

A wczoraj pojawiło się info że jest gdzieś we Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

na dniach mają się pojawić nowe romy do wersji PRO to i może root będzie szybko. a rozumiem że będzie można je instalować na zablokowany bootloader SP flashem? bo na razie za bardzo nie ogarniam już pisania formularzy do xiaomi o odblokowanie bo poprzednio dostałem odmowę:/

Ja na szczęście dziś dostałem SMS od Xiaomi, że zaakceptowali moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2016o20:41, kedar1333 napisał:
24 minuty temu, marcinj6 napisał:

tak ja mam to samo zamówiłem we wtorek i we czwartek miałem shipped. a od wczoraj pokazuje ze jest we Francji. myślę że do piątku będziemy już mieć:)

wątpię bo jak patrzyłem zamówienia innych ze spemall to 3 dni francja 2 dni niemcy 2 dni Polska ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach mają się pojawić nowe romy do wersji PRO to i może root będzie szybko. a rozumiem że będzie można je instalować na zablokowany bootloader SP flashem? bo na razie za bardzo nie ogarniam już pisania formularzy do xiaomi o odblokowanie bo poprzednio dostałem odmowę:/

SP Flashtoll jest tylko do mtk o ile sie nie myle

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój z IBuyGou doszedł dziś :wink: Chłopaki z DHL się postarali, bo w "chiński" poniedziałek (w pon. rano w Chinach) nadany, wtorek rano w Polsce odebrany. Zamówiłem 13 lutego, i tu mój pierwszy zgrzyt z IBG w historii: nie wysyłali, ja myślałem, że mają dużo pracy po ich świętach. Piszę w czwartek o co chodzi, czy mają na stocku fona, a oni na to, że mamy, ale nie Twój kolor (wybrałem srebrny). Całe szczęście, bo żałowałem wyboru i chciałem zmienić na czarny, więc udało się.

Generalnie sprzęt lata jak dziki szatan, o baterii się nie wypowiem jeszcze, aparat niestety przeciętny w słabych warunkach, ale jak jest światła wystarczająco to klasa można powiedzieć :grin:

Teraz niektórzy mogą mnie wziąć za heretyka, ale muszę to powiedzieć: czytnik palca działa lepiej niż w s6 Edge. Jeden jedyny raz mi się zdarzyło, że nie odczytał, a w Samsungu 1/10 nie wejdzie. Tu Xiaomi pokazało siłę.

Pytać co chcecie wiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, arekini napisał:

Panowie, mój z IBuyGou doszedł dziś :wink: Chłopaki z DHL się postarali, bo w "chiński" poniedziałek (w pon. rano w Chinach) nadany, wtorek rano w Polsce odebrany. Zamówiłem 13 lutego, i tu mój pierwszy zgrzyt z IBG w historii: nie wysyłali, ja myślałem, że mają dużo pracy po ich świętach. Piszę w czwartek o co chodzi, czy mają na stocku fona, a oni na to, że mamy, ale nie Twój kolor (wybrałem srebrny). Całe szczęście, bo żałowałem wyboru i chciałem zmienić na czarny, więc udało się.

Generalnie sprzęt lata jak dziki szatan, o baterii się nie wypowiem jeszcze, aparat niestety przeciętny w słabych warunkach, ale jak jest światła wystarczająco to klasa można powiedzieć :grin:

Teraz niektórzy mogą mnie wziąć za heretyka, ale muszę to powiedzieć: czytnik palca działa lepiej niż w s6 Edge. Jeden jedyny raz mi się zdarzyło, że nie odczytał, a w Samsungu 1/10 nie wejdzie. Tu Xiaomi pokazało siłę.

Pytać co chcecie wiedzieć :wink:

Czyli jeśli dostałem dzisiaj rano(naszego czasu) maila od DHL to mogę się go spodziewać już jutro? (Też zamawiany z IBG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, marcinj6 napisał:

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

Spokojnie, dotrze - cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

Moze tracking wisi a telefon ma juz listonosz. Ja ostatnie 3 zakupy z Chin tak mialem.

Spokoju życzę. Jako ciekawoste powiem ze raz czekalem na paczke z Chin 82dni. Takze tego.... :)

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zmieniło że nadal jest we Francji... tylko "shipment in transit"  ech... korzystam ze starego samsunga galaxy s1 który się wyłącza cały czas dlatego mnie tak to męczy:P

4 minuty temu, eject napisał:

sprawdzasz na stronie dpd?

sprawdzam na:


SF Express: http://www.sfb2c.com/?a=trackEn

DPD: https://www.dpd.com/tracking

Chronopost: http://www.chronopost.fr/en

i wszędzie Francja z tym że data jest dzisiejsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fakeeus Przejrzyj temat bo screeny pojawiały się już kilkakrotnie.

Edit: Wyczytałem na en.miui.com żeby nie robić OTA do 7.1.16 bo są w nim jakieś błędy z kartą SIM.

Potwierdzam po aktualizacji po wyłączeniu telefonu gdy są dwa simy ciężko łapie zasięg czasem trzeba dwa trzy razy włączyć i wyłączyć telefon. Poza tym zasięg jest gorszy niż przed aktualizacja. Już wcześniej o tym pisałem na naszym forum.

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Kuzwa moj rn3 pro nadal we Francji juz 3 dzien... mija juz 6 dni roboczych od zamowienia... jesli ma jeszcze isc przez Merkeland to nie wyrobią się nawet do poniedziałku. 

Patrzylem na tracking ktory podal michalhsk i u mnie nie ma united arab emirates miedzy hongkongiem a francją a w samej francji był 2 dni i 2 dni w niemczech... wiec chyba oni to inaczej wysyłają dlatego u innych idzie 6 dni roboczych a u innych 10 dni roboczych...

stacje się zmieniły :) , mój tak samo u żabojadów siedzi ale już coś o 10 dzisiaj ruszyło, może słabą pogode mieli na lotnisku mniej wylotów albo opóźnienia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamòwiłem rn3 pro 32gb ze Spemall 16 lutego. 17.02 - dpd data center; 19.02 dpd HK transit center; 24.02 g. 10 francja. Trzymam kciuki za pt. bo wkurza mnie już mój zastępczy zacinający się lg g4. Wcześniej sgs III, który był całkiem niezły na sofcie miui, ale uległ wypadkowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kamilyos napisał:

Zamòwiłem rn3 pro 32gb ze Spemall 16 lutego. 17.02 - dpd data center; 19.02 dpd HK transit center; 24.02 g. 10 francja. Trzymam kciuki za pt. bo wkurza mnie już mój zastępczy zacinający się lg g4. Wcześniej sgs III, który był całkiem niezły na sofcie miui, ale uległ wypadkowi :(

zacinający się LG G4??:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witeX napisał:

Panowie na dniach dotrze mi telefonik z ibg, czekam rowniez na zgode aby odblokwoac bt, jaki rom najlepiej wgrac? i co zrobic zeby ladnie smigal, to moj pierwszy xiaomi :)

A masz w ogóle jakikolwiek wybór rom-ów na ten telefon?

Kupujesz nowość to sobie poczekasz trochę aż cokolwiek się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, fredek napisał:

A masz w ogóle jakikolwiek wybór rom-ów na ten telefon?

Kupujesz nowość to sobie poczekasz trochę aż cokolwiek się pojawi.

może źle to ująłem, chodzi mi o te cuda miui polska czy tam xiaomi.eu, nowy jestem w temacie wiec moze cos błędnie rozumuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...