Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecia robi mniej szczegolowe od np meizu mx 5. Natomiast barwy fotografowanych rzeczy w rnt 3 pro sa blizsze naturalnym. Ogolnie telefon moim zdaniem pod wzgledem uzytkowo-organoloeptycznym przegrywa z meizu mx5. Moze ma lepsze wyniki testow antutu i dluzej trzyma na baterii ale suma sumarum jest wg mnie o polke nizej w stosunku do meizu mx 5.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cenowo tez jest spora roznica wiec chyba nie ma sie co dziwic

Mam ogromny dylemat czy go kypic. Wersja 2/16 wyjdzie ok 850zl, 3/32 ok 1000

Za 900zl mam nowego lg g3, albo gflex 2, i tak naprawde oprocz dual sim i obudowy wszystko przemawia na korzysc lg. Tyle ze po krotkim epizodzie z rn2 jakos ciagnie mnie do miui.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kedar1333 napisał:

 

Zdjecia robi mniej szczegolowe od np meizu mx 5. Natomiast barwy fotografowanych rzeczy w rnt 3 pro sa blizsze naturalnym. Ogolnie telefon moim zdaniem pod wzgledem uzytkowo-organoloeptycznym przegrywa z meizu mx5. Moze ma lepsze wyniki testow antutu i odrobine dluzej trzyma na baterii ale suma sumarum jest wg mnie o polke nizej w stosunku do meizu mx 5.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 Mówisz poważnie? Mam MX4 (ma taki sam aparat,chyba jak MX5) i jestem Twoją opinią zaskoczony. Przymierzam się min.,do RN3P i teraz mam mały dylemat (aparat ma dla mnie dość istotną kwestię). 

Edytowane przez andrzej55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko zależy czego oczekujecie od aparatu, dla mnie jest dużo lepszy niż w RN3. Jak ktos chce mieć aparat cyfrowy w telefonie to chyba nie tedy droga, to ma nam zastąpić aparat jak mamy zdjęcie zrobić na już a pełnego aparatu nie ma pod ręką. Co do zdjęć w dzień to są świetne jak na mój, subiektywny gust. W nocy to chyba jak każdy aparat trochę gorzej ale panowie to nie jest lustrzanka ze stałka i mega jasną dziurą... Po to mam inny aparat żeby robić zdjęcia w nocy. Zresztą każdy telefon ma coś do czego można się przyczepić, to już chyba polskie utyskiwanie do wszystkiego :)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

 

No cenowo tez jest spora roznica wiec chyba nie ma sie co dziwic

Mam ogromny dylemat czy go kypic. Wersja 2/16 wyjdzie ok 850zl, 3/32 ok 1000

Za 900zl mam nowego lg g3, albo gflex 2, i tak naprawde oprocz dual sim i obudowy wszystko przemawia na korzysc lg. Tyle ze po krotkim epizodzie z rn2 jakos ciagnie mnie do miui.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

gdzie ty znajdziesz nowego lg g3, wersja 2/16 w saturnie za 1150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Tydzień miałem Flexa 2 i szczerze mówiąc cieszę się, że jest prawo pozwalające zwracać przedmioty zakupione przez Internet w ciągu 14 dni ;)

Zastanów się dobrze, bo ten ekran jest fatalny. To było coś, co mnie najbardziej odrzuciło - normalnie ziarno na ekranie. Nie wiem nawet jak to opisać, ale porażka jednym słowem. Aparat też bez rewelacji, zwykły G2 (który miałem wcześniej) robił dużo lepsze fotki. Ogółem, Flexa 2 nikomu nie polecam. A co do G3 to się nie wypowiem, wiem tyle, co poczytałem o nim w sieci - bateria gorsza niż G2, rozdzielczość za duża jak na proca itp (ale powtarzam, to przeczytałem, więc nie będę tego bronił).

Trochę się boję tego aparatu w RN3 Pro, ale bycie fanboyem marki zobowiązuje :grin:

Edytowane przez arekini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozna znalezc za ok 900 nowego na aukcjach, z przedluzenia umow operatorskich

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Edit: o tym ziarnie czytalem i szczerze to chcialbym to sam zobaczyc, ale skoro az tak Cie odrzucilo to juz mi sie odechcialo

G3 na 6.0 naprawde daje rade i wydajnosciowo i jesli chodzi o baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mówisz poważnie? Mam MX4 (ma taki sam aparat,chyba jak MX5) i jestem Twoją opinią zaskoczony. Przymierzam się min.,do RN3P i teraz mam mały dylemat (aparat ma dla mnie dość istotną kwestię). 

Aparat aparatem, ważny jest soft który go obsługuje. Co do telefonów, używam obu zamiennie i zdania nie zmienie. MX 5 jest cieńszy, lżejszy lepiej wykonany. Na dziś soft ma mniej błędów niż rn3 pro. Wyświetlacz, jego kolory, bardziej mi się podobają te z rn3 pro lecz w świetle dziennym jest już lipa. Również ważnym dla mnie aspektem w obu telefonach jest zasięg i tu bezdyskusyjnie wygrywa mx5. Jedyny plus jaki widzę na korzyść rn3 pro w stosunku do mx5 to długość pracy na baterii. Poniżej screen z dnia dzisiejszego na rn3 pro.0546b6ef34013d551de28606f69872f3.jpg

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, skay77 napisał:

na  IBG jest wersja  2gb ramu   za 219  a u Goldiego 3gb ramu za 256 $  (cos tu jest nie tak skoro IBG nie ma 3gb skoro  ten sklep niby taki super  ) chyba ze goldi ma lepsze wejscia   i otrzymal w pierwszej partii lepsza wersje

Link do wersji 3GB na IBG którą kupiłem: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7298.html

Nie bardzo wiem czemu jej nie znalazłeś.

 

Ktoś wie o co chodzi im z ostrzeżeniem "Warning: Please do not update the operating system automatically, or you are responsible for any risk."? Znajduje się ono na samym początku opisu w linku powyżej. Czyżby wyszedł jakiś zbugowany update?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamaloo napisał:

Ktoś wie o co chodzi im z ostrzeżeniem "Warning: Please do not update the operating system automatically, or you are responsible for any risk."? Znajduje się ono na samym początku opisu w linku powyżej. Czyżby wyszedł jakiś zbugowany update?

Również mnie to ciekawi, wie ktoś coś?

 

na fb tego sklepu "https://www.facebook.com/ibuygou/?fref=ts" jest jakiś news chyba o tym ale mój angielski nie jest na tyle dobry aby konkretnie powiedzieć ocb, niech każdy przeczyta

Edytowane przez michalhsk
info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kedar1333 napisał:

Piszą aby nie robić automatycznej aktualizacji telefonu. Jeżeli ją zrobisz to na własne ryzyko.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

no to wiadomo ale ciekawe czemu, to nie podłączać go do wifi po włączeniu tylko pierw wyłączyć te aktualizacje czy jak?

Edytowane przez michalhsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej tam nie ma. Sam soft ma sporo błędów póki co. Więc pewnie to jest odpowiedź na zgłaszane przez użytkowników problemy.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Prwnie tak bo nie każdy kto kupił czy w pl czy gdzieś zagrabanicą to musi wiedzieć że przy tych fonach trzeba posiedzieć. .. ba gdyby nie to że Was znalazłem (forum) i jestem mądrzejszy o to co wyczytałem to pewnie nie wiedziałbym że to takie hocki klocki i przyjąłbym że to zwykły smartkom i na tym konoec :)

GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja dziś zamówiłem z ibuygou skuszony 2 letnią gwarancją w Polsce, całość z wszystkimi ubezpieczeniami i wysyłką DHL wyszła mnie  1 041,35 PLN wersja 3/32, płaciłem w GBP bo było najtaniej. W jakim czasie oni wysyłają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem ze Spemall, coś takiego http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html

Mam nadzieję, że ie dałem ciała i wszystko, typu pasma LTE i inne rzeczy, będzie ok. A że to moje pierwsze zamówienie z Chin to fajnie jak ktoś mnie utwierdzi w moim przekonaniu :-D

Generalnie ogólny koszt płatności przez PayPala z kodem rabatowym to 1017,11 PLN, więc chyba nie tak źle ;-)

Będzie to mój pierwszy "Chińczyk", więc mam nadzieję, że sobie z nim poradzę, chociaż nie mam żadnego doświadczenia w modyfikowaniu ROMów. W razie gdyby mnie to przerosło telefon trafi na Allegro i chyba na nim nie stracę :-D

Jak tylko przesyłka do mnie trafi pewnie zadawał Wam będę masę głupich pytań, wybaczcie...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global podobno przy okazji premiery w Indiach (3.03)

http://xiaomi.eu/community/threads/redmi-note-3-pro-which-rom.29981/page-2

tu jest dyskusja o tym dostępnym ROMie Stable Ch/EN. Pytanie od laika - są jakiekolwiek korzyści z wgrywania tego ROMu czy jest to dokładnie ten sam, jaki mamy fabrycznie w telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...