Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

malimalinello przeglądnij forum bylo pisane o sklepach sprzedawcach itp... widze ze nawet nie próbowałeś poszukać.. nawet masz na tym forum dział "kupno urządzeń xiaomi" i opinie sklepach i sprzedawcach. Z chinskich sklepow nie ma czegoś takiego jak za pobraniem... 

Tu masz napisane jakie sklepy je sprzedaja i ceny..

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-3-pro

Niektore sklepy maja out of stock czyli dopiero beda mieli w marcu i wysylka po 10.03.16

Wysil sie troche... bo wyzej swojego postu masz odpowiedzi...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

Rafullo a gdzie kupowałeś? Bo ja kupiłem na spemallu i wyszedł mnie 1047zl bez szkła i bez etui(wer 32gb) ale za to nie płace vatu bo wysyłka EU Express.

Heh teraz doczytałem ze kupiłeś w spemallu też:) a jakim cudem w tej cenie masz jeszcze etui i szkło przecież nie jest droższy niż w sobote:)

Tak mi Paypal policzył. Miałem jeszcze kod na 3% rabatu, "spepoland3%" czy jakoś tak.

Dokładnie 1047,51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że po 10.03 będzie gwarancja. Sklep ibuygou ma umowę z serwisem we Wrocławiu i oferuje roczną gwarancję na terenie Polski z możliwością przedłużenia do okresu dwóch lat za 5$. Jednak nie mają oni jeszcze tego telefonu dlatego trzeba czekać (chociaż nie wiem, czy do 10.03 bo wg emaila od nich mają mi go wysłać do końca lutego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kamaloo napisał:

To nie tak, że po 10.03 będzie gwarancja. Sklep ibuygou ma umowę z serwisem we Wrocławiu i oferuje roczną gwarancję na terenie Polski z możliwością przedłużenia do okresu dwóch lat za 5$. Jednak nie mają oni jeszcze tego telefonu dlatego trzeba czekać (chociaż nie wiem, czy do 10.03 bo wg emaila od nich mają mi go wysłać do końca lutego)

jak ich dziś pytałem o dostępność to mi napisali że mają :D ciekawe komu ściemniają? pewnie mi żebym zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne bardzo ze kurs byl wyzszy a wyszlo Cie taniej.. ja niestety zadnego kuponu nie moglem znalezc. Telefon + przesylka wyszlo 254.98 usd i przy kursie dolara w granicach 3.95zl wychodzilo by ok 1007zl a wyszlo 1047zl czyli paypal zabral sobie 40zl... na szczescie etui i szklo juz mam:)

Użyłeś kodu rabatowego na 3%? Bo jak nie to masz odpowiedź ;)

8h, wow

Jak jakosc dzwieku z glosnika i na sluchawkach?

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Głośnik jest głośny, jakość normalna. Nie szumi ale nie gra jakoś wybitnie.

Na pistonach v3 gra imo świetnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was również ma taki problem z redmi note 3 pro jak na moim filmiku? Właśnie wysłałem filmik do ibuygou bo nie chcieli uwierzyć, że coś mi "lata" w telefonie.

Haha moze bateria nie przyklejona? :D Nie ja tak nie mam :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Czyli dwóch kart microSIM nie włożę? Jedna z nich musi być nano?

Dotniesz sobie nozyczkami, to nic trudnego :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Głośnik jest głośny, jakość normalna. Nie szumi ale nie gra jakoś wybitnie.

Na pistonach v3 gra imo świetnie.

True, głośnik normalny wydaje mi się że ciut głośniejszy niż w RN3 a na pistonach v2 updated version ciśnie ładnie. Szkoda tylko że Viper nie lubi się z naszym lizaczkowym androidem...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patologia941 jak dla mnie, 95% bateria. Nie ma nic innego w telefonie, co by tak mogło latać, a tym bardziej, że po głosie słychać, że coś relatywnie dużego w skali całego telefonu. Po prostu masz pecha i bateria nie doklejona etc ;]

A ja mam kolejne pytanko do obeznanych w temacie: czy RN3 Pro jest identyczne z wyglądu jak RN3? W sensie czy wszystkie akcesoria jak szkła, etui itp będą pasować? ;) 

Edytowane przez arekini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arekini napisał:

A ja mam kolejne pytanko do obeznanych w temacie: czy RN3 Pro jest identyczne z wyglądu jak RN3? W sensie czy wszystkie akcesoria jak szkła, etui itp będą pasować? ;) 

Identyczny 1:1 z zewnątrz. Pasują wszystkie akcesoria z Redmi Note 3 :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde panowie Dopiero co dostałem tydzień temu swojego Redmi Note 3 32GB i ogólnie jest świetny ale bez opadu szczęki bo przesiadłem się z Galaxy Note 3, a już dziś przehandlowałem swojego Redmi Note 3 i kupiłem tego na snapie (wszystko przez was). Głównie dla tego że mi filmy przycinają na MX playerze na hardwarowym trybie na software daja radę.

Mam nadzieję że problem zniknie na snapie bo na GN3 wszystko działało co wrzuciłem. Cały czas mam tego samsunga w szufladzie i testuje Xiaomi.

pozdrawiam

 

Edytowane przez sprinter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2016o22:48, Big00s napisał:

Mały teścik z forum MIUI:

http://en.miui.com/thread-222807-1-1.html

PCMark'u Note 3 na Helio X10 miał czas pracy 7h 8min, a na Snapie ma 15h 9min więc to ciekawa różnica jest :)

test z dzisiaj poniżej, na MIUI PL opartym o MIUI DEV 6.1.29, włączone cały czas WiFi, GPS, dane komórkowe. Chyba nie jest tak źle, nie? Ciekawe jakby szło na wersji stable EU, która podobno lepiej zarządza baterią?

 

Screenshot_2016-02-19-20-53-57_com.futuremark.pcmark.android.benchmark.png

Screenshot_2016-02-19-20-54-05_com.futuremark.pcmark.android.benchmark.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS od Xiaomi przyszedł że mogę odblokować urządzenie, teraz pytanie czy w ciągu 30 dni wyjdzie ten dev rom, bo się zastanawiam czy zamawiać z spemall czy czekać

Podobno jakiś ma wyjść razem z premierą Mi5. Tylko ciekawe czy będzie to China Dev, czy Stable Global, bądź cokolwiek bo narazie nic nie ma :/

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakiś ma wyjść razem z premierą Mi5. Tylko ciekawe czy będzie to China Dev, czy Stable Global, bądź cokolwiek bo narazie nic nie ma :/

Swypnięte z Redmi Note 4G

Panowie w Chinolandzie były teraz święta, ichniejszy nowy rok itd. Myślę że temat rozkręci się na dniach i nie zostawią nas tak :)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci pogrzebałem dzisiaj w telefonie i zauważyłem że profil wydajności był ustawiony na Marathon czyli z miui polska wydajny, zmieniłem teraz na default i zobaczymy jak to jeszcze wpłynie na baterie która i tak jest rewelacyjna, naprawdę po paru dniach widać że Snapdragon lepiej sobie radzi i jest oszczędny względem xelio x10. Jak ktos ma jakieś pytania to śmiało.

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...