Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Działa ta funkcja sunlight ;) Tylko, że kontrast musi być ustawiony na auto.

No to czekamy może się w końcu coś ruszy z tymi romami do PRO

To akurat jest oficjalny rom na resztę świata. Ruszy się pewnie jak więcej osób go dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (a może i Panie), telefon już macie kilka dni co niektórzy, więc mam ważne pytanie: jak z baterią? Cały dzień idzie bez problemu wytrzymać przy intensywnym używaniu? Jakie mniej więcej SOT-y robicie, oczywiście przy w miarę normalnym używaniu, ani nie graniu non-stop, ani na 2g tylko ;) 

Bo przyznam szczerze, wcześniej miałem Letv x600 i sprzedałem go jedynie dlatego, że przy moim używaniu SOT na granicy 4h, co niestety delikatnie za mało. Takie 5h to dla mnie optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel odpalony od 13h 51m, przez 9h WiFi, reszta czasu LTE. Do tego nonstop odpalony BT (smartwatch) + przez 5h aktywny BT (radio internetowe puszczone na głośniku BT). Paredziesiąt SMS, 10 minut rozmów, SOT 3h12m i mam jeszcze 42% baterii. W tle fb, messenger, do tego z godzina przeglądania netu.

Generalnie przy bardzo podobnym użytkowaniu jak wyżej wyciągam bez problemu 6h SOT. Minimalnie miałem chyba 5,5h ale w tym było 1h grania w Hearthstone.

Po przejściu z LG G2 (który swego czasu był królem baterii) jak dla mnie jest świetnie. Jak wyjdzie root i będzie się dało wywalić resztę chińskich apek i dobrze skonfigurować greenify to już w ogóle będzie kosmos [;

Edytowane przez Lanc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie bardzo ucieszyłeś, bo dawniej też miałem G2 i tak - był kozak :grin: do teraz uważam, że to najlepszy telefon jaki miałem, i pewnie miałbym dalej, ale to 16 Gb wbudowanej, nierozszerzalnej pamięci, to niczym gwałt na duszy mej było.

To tylko moje domysły, ale pewnie root będzie ogarnięty do końca lutego, bo telefonik miodzio się szykuje (właściwie już jest), więc kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32GB G2 z tej strony, aczkolwiek też mi miejsca brakowało i już mulić zaczynał ;( No to względem baterii jest porównywalnie albo nawet ciut lepiej niż G2. A tutaj jednak większy ekran jest ;)

Ja też jestem pewny, że root w najbliższym czasie się pojawi. Aktualnie po prostu wersję Pro ma za mało ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lanc a powiedz mi jeszcze taką sprawę - jak wypada aparat RN3 Pro na tle tego w G2? Bo przyznam szczerze, że poziom G2 był dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Rozczaruje mnie ten telefon w tym aspekcie? 

Jutro zrobię jakieś foty porównawcze. Generalnie na G2 są o wiele mniejsze szumy w słabym świetle bez lampy. Za to w G2 mnie od zawsze irytował źle dobierany balans bieli przez aparat. Redmi się tu spisuje idealnie. Do tego fotki z lampą na mega plus xiaomi.

A jak jest z przeglądarką stockową od MIUI, zaśmiecona chińskimi znaczkami, linkami i odnośnikami na angielskiej wersji?

Super szybka i płynna ale nie da się w niej zmienić stockowej wyszukiwarki na Google. Tak więc aktualnie używam chrome (od zawsze jechałem na wbudowanych przeglądarkach bo zawsze były najlepszą opcją). Ale pewnie w wersji Miui global będzie Google.

Żeby nie być gołosłownym w kwestii baterii, parę screenów. W momencie kiedy nie działało WiFi, aktywne było lte. Jak dla mnie bateria kosmos. Zobaczcie jaki jest czas działania i to, że zostało jeszcze prawie 1/4 baterii ;D

8f1eb31ce5209f5f396a24d476b6a468.jpg0dd7a0660febd9103ab1af81bd807ee5.jpg351e00e4b6437fb2ccf88a1516c82761.jpg87a015e55e9cf5364fc95adae3162031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem ze sklepu w którym zakupiłem mojego redmi note 3 pro takie info tj:

please update the firmware for your phone by the link :http://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/

O który soft im chodzi? Jak wgrać go z zablokowanym bootloaderem?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria w porównaniu z RN3 trzyma dużo lepiej, generalnie 2 dni nawet przy dość sporym użytkowaniu jest osiągalne.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Witam.

Zgadzam się z kolegą.

2 dni można wyciągnąć bez większego problemu. Ja dziś na baterii też już prawie 3 dzień, tel używany normalnie. Rozmowy, komunikatory, internet po Wi-Fi sporadycznie z sieci komórkowej, tylko muszę zaznaczyć że używam programu zmiany profilu i od 0:00 tel wchodzi w tryb "snu" gdzie ekran się ścienna na minimum i włączony jest tryb ✈ samolotowy i tak do 7:25.

Załączam screeny

ecb7b065170ad6ce9f9ef526ef921621.jpg

4a5416b0e2b78a6f934cb7ef4f08796e.jpg

e86e177f63ec1b9d6d1afb0d1dc737c1.jpg36953ae59371fcf5e6cd05a3c32640f2.jpg

Sent from my Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonik no może poza aparatem bardzo fajny ale brak obsługi lte 800mhz to jego bardzo duży minus

Seria "Redmi" nigdy nie słynęła z wybitnych zdolności fotograficznych

Co do pasma 800mhz też mnie to boli, ale żaden telefon Xiaomi jego nie obsługuje i myślę że "Mi 5" też nie będzie. U mnie w domu 3G ledwo łapie więc o LTE mogę zapomnieć jak narazie....

Swypnięte z Redmi Note 4G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie we wtorek zakupilem redmi note 3 pro ze spemall. Wczoraj towar zostal wysłany i dostałem tracking number ale nigdzie nie mogę znaleźć możliwości sledzenia przesyłki z EU Express.

Kurde było by dobrze żeby do dostawy telefonu do mnie był już root i multilanguage rom żeby odrazu wrzucić.

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka idzie z chin do Francji przez SF Express, a nastepnie przez Chronopost. Chronopost jest czescia grupy DPD, takze tracking mozna na ich stronie sprawdzac.
Tu masz strony do sledzenia tej przesylki:

SF Express: http://www.sfb2c.com/?a=trackEn
17track SF Express: https://www.17track.net/pl/result/expre ... 0012.shtml
17track DPD: https://www.17track.net/pl/result/expre ... 0007.shtml
DPD: https://www.dpd.com/tracking
Chronopost: http://www.chronopost.fr/en

Jak paczka jest w chinach to najlepiej pokazuje status na stronie SF, jak dojdzie do francji to najszybciej aktualizowany jest na stronie DPD ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marcinj6 napisał:

A ja mam pytanie we wtorek zakupilem redmi note 3 pro ze spemall. Wczoraj towar zostal wysłany i dostałem tracking n

JA zakupiłem w sobotę i tez dopiero wczoraj został wysłany. 

Ja to mam nadzieję że do końca przyszłego tygodnia przesyłka dotrze,

NA szczęście zgodę na odblokowanie bootloadera już mam. Pytanie tylko czy pójdzie jak w zwykłym RN3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile kosztuje XRN3 Pro w przeliczeniu na PLN? Pytanie kieruję do tych, którzy kupili ten telefon na zagranicznych aukcjach

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Aktualnie jakieś niecałe 1050 zł za wersję 3/32.

A czy ktoś z was również ma taki problem z redmi note 3 pro jak na moim filmiku? Właśnie wysłałem filmik do ibuygou bo nie chcieli uwierzyć, że coś mi "lata" w telefonie.

Wibracje ci działają? Bo to z reguły jest jedyna ruchoma cześć w telefonie. Aczkolwiek mi to brzmi na jakąś wadę produkcyjną, może bateria nie doklejona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafullo a gdzie kupowałeś? Bo ja kupiłem na spemallu i wyszedł mnie 1047zl bez szkła i bez etui(wer 32gb) ale za to nie płace vatu bo wysyłka EU Express.

 

Heh teraz doczytałem ze kupiłeś w spemallu też:) a jakim cudem w tej cenie masz jeszcze etui i szkło przecież nie jest droższy niż w sobote:)

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...