Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Właśnie odebrałem przesyłkę od kuriera :) a w środku mój Redmi Note PRO ;) telefon ze sklepu Spelmall (eu express), właśnie rozpakowany i już update :)

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, jakość wykonania 10/10

Czytnik linii papilarnych działa błyskawicznie - mam porównanie z iphone i ipadem 

Więcej info po weekendzie :) 

Uciekam i pozdrawiam

DSC_2995.JPG

DSC_2996.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Właśnie odebrałem przesyłkę od kuriera  a w środku mój Redmi Note PRO  telefon ze sklepu Spelmall (eu express), właśnie rozpakowany i już update

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, jakość wykonania 10/10

Ile czekałeś na przesyłkę od momentu zamówienia? Jaki kurier dostarcza?

Bo właśnie się zastanawiam czy zamówić...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kedar1333 napisał:

Wie ktoś może o co chodzi? zainstalowałem na moim redmi note 3 pro sklep play ale nie mogę go uruchomić, miga tylko..... Tak też jest z resztą aplikacji od Google.

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Witam >>> TU <<  masz wszystko ładnie opisane. Sam właśnie jestem w trakcie instalowania usług Google.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafullo napisał:

Ile czekałeś na przesyłkę od momentu zamówienia? Jaki kurier dostarcza?

Bo właśnie się zastanawiam czy zamówić...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Witam zamówienie złożone w sklepie SpeMall.com w dniu 2.02.2016 o godzinie 18:13:58 wysłane EU Expresem

Dotarło dzisiaj czyli 12.02.2016 o godzinie 14:04:00 przywiózł kurier DPD :)

Sklepik mogę polecić - jest to moje pierwsze zamówienie, oczywiście wcześniej do nich pisałem wypytując o najważniejsze dla mnie sprawy związane z kupnem i transportem, bardzo szybko i rzeczowo odpisywali na moje pytania.

Telefon solidnie zapakowany w ponad 3 metry zwiniętej foli bąbelkowej oczywiście w worku foliowym, dorzucili też gratis przejściówkę EU.

Jestem bardzo zadowolony zero zagnieceń, uszkodzeń itp. Polecam sklepik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kedar1333 napisał:

Rafaello zrób screen z info o twoim rdn3 pro

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Witam ponownie.

Ja nie mam powodów do zmartwień wszystko zgodnie z oczekiwaniami (przynajmniej do tej pory, ale jeszcze sporo testów przede mną)

Załączam screeny:

1) Info

Screenshot_2016-02-13-00-54-20_com.andro

2) Info c.d.

Screenshot_2016-02-13-00-54-30_com.andro

3) Pierwszy test Antutu

Screenshot_2016-02-13-01-05-20_com.antut

4) Następny test Antutu zrobiony chwilkę po pierwszym :)

Screenshot_2016-02-13-01-12-54_com.antut

5) Info z Antutu

56be692de3857_Screenshot_2016-02-13-01-1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kedar1333 napisał:

 

A zrób CPU-z będę wdzięczny, chodzi mi o wysokość traktowania procesora mi pokazuje 1.4ghz

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

CPU-z nie jest dobrym programem do sprawdzania parametrów procesora.

Sprawdź sobie programem AIDA64

Tu masz moje info:

Screenshot_2016-02-13-01-32-53_com.final

Uciekam - będę po weekendzie. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super ze masz 78, a nie 75 tysięcy. Naprawde, można odetchnąć chyba teraz, tak ?

Te 3 tys powodowały ze telefon wolno działał czy co ? Nie rozumiem tego maniakalnego benchmarkowania na każdym kroku. Póki co posiadam 4ty flagowowy telefon a nigdy w zyciu jeszcze dotąd nie sprawdzałem wydajności telefonu bo i po co. Działa wolno to dziala wolno, benchmark mi nie przyspieszy telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówienie złożone w sklepie SpeMall.com w dniu 2.02.2016 o godzinie 18:13:58 wysłane EU Expresem

Dotarło dzisiaj czyli 12.02.2016 o godzinie 14:04:00 przywiózł kurier DPD

Sklepik mogę polecić - jest to moje pierwsze zamówienie, oczywiście wcześniej do nich pisałem wypytując o najważniejsze dla mnie sprawy związane z kupnem i transportem, bardzo szybko i rzeczowo odpisywali na moje pytania.

Telefon solidnie zapakowany w ponad 3 metry zwiniętej foli bąbelkowej oczywiście w worku foliowym, dorzucili też gratis przejściówkę EU.

Jestem bardzo zadowolony zero zagnieceń, uszkodzeń itp. Polecam sklepik.

Zamówilem dziś też ze spemall. Zobaczymy kiedy przyjdzie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super ze masz 78, a nie 75 tysięcy. Naprawde, można odetchnąć chyba teraz, tak ?

Te 3 tys powodowały ze telefon wolno działał czy co ? Nie rozumiem tego maniakalnego benchmarkowania na każdym kroku. Póki co posiadam 4ty flagowowy telefon a nigdy w zyciu jeszcze dotąd nie sprawdzałem wydajności telefonu bo i po co. Działa wolno to dziala wolno, benchmark mi nie przyspieszy telefonu.

No ale przeciez kolega sie martwil ze ma 55k pkt(strona wczesniej),a nie 75, a 1/3 wydajnosci to juz chyba sporo co?

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie note 3 pro w geek było błędem .... nie tyle co telefon co sklep ... nieco niższa cena ... a telefon zamówiony jeszcze w styczniu, jak nie dotarł tak dalej nic sie nie zmieniło. Jak to jest, że ze spemall już ludzie dostają a geek nawet nie ma zamiaru wysłać podejrzewam że marzec to optymistyczna wersja ... :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam w zamiarze zakup Redmi Note 3 Pro (Snap 650,16mpx)  w wersji 3/32 Gold na Spemall.com pytanie do osób które kupiły z tej strony, którego sprzedawcę wybrać oraz czy zakupy u nich są w pełni bezpieczne? Tj. Jest opcja refund jeśli nie otrzymał bym urządzenia? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam w zamiarze zakup Redmi Note 3 Pro (Snap 650,16mpx)  w wersji 3/32 Gold na Spemall.com pytanie do osób które kupiły z tej strony, którego sprzedawcę wybrać oraz czy zakupy u nich są w pełni bezpieczne? Tj. Jest opcja refund jeśli nie otrzymał bym urządzenia? 

Na spemall nie wybierasz sprzedawcy to normalny sklep. Co do refund to najlepiej przez paypala płacić w razie w paypal kase oddaje a pozniej rozlicza się ze sklepem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...