Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo kiedy mniej więcej będzie wiadomo co nieco na temat polskiego miui redmi note 3 pro? bo nawet redmi 3 jest "wkrotce" a o redmi note 3 pro forum zapomniało 

//Z25:  Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz się nie pojawi, bo chińczyki świentują. Może wejdzie w 6.2.18 lub później.

17 godzin temu, Lipskus napisał:

Nawet redmi 3 jest "wkrotce" a o redmi note 3 pro forum zapomniało 

Myślę, że wstawienie rubryczki w Pobierz MIUI nie przyśpieszy tego procesu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suche testy benchmarkowe, które nie maja praktycznie zadnego przelozenia na rzeczywista płynnośc dzialania i wydajność

Ale jak kogos kręcą cyferki w 7:45 z linka powyżej sa testy. Koleszka uzyskal przeszlo 8h sota i w zapasie bylo 20% soku. Niezle

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suche testy benchmarkowe, które nie maja praktycznie zadnego przelozenia na rzeczywista płynnośc dzialania i wydajność

Ale jak kogos kręcą cyferki w 7:45 z linka powyżej sa testy. Koleszka uzyskal przeszlo 8h sota i w zapasie bylo 20% soku. Niezle

Nie chodzi o cyferki jak wiesz snapdragon 810 po 4 testach potrafił obnizyc taktowanie czego efektem bylo jakie 20 k mniej punktow i o to mi chodzi a nie o ilosc tych punktow

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Crocodil napisał:

@kufciak Z jaką ładowarką dostarczany jest XRN3 Pro? Czy masz możliwość sprawdzenia obsługi Quick Charge?

Cześć, Xiaomi daje ładowarkę 2A, 5V. Od 15% do fulla ładuje w około półtorej godziny, pamiętajmy jednak że jest to 4000mha więc spore ako. Sama bateria trzymała mi na RN3 nie pro do 2 dni, teraz widzę że wolniej leci bo Snap jednak lepiej zarządza prądem ale dopóki nie bd mógł zrootować go i wywalić wszystko zbędne w tle to wtedy będzie realne porównanie. Wydaje mi się że tak, działa jednak Quick charge ;)

Edytowane przez kufciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze RN3PRO to bedzie nie lada hit. Póki co wszystkie informacje i testy są na plus. I to wszystko za 1 kafla :)

Kufciak: zamawiałes ze spemall ?

 

ps: myslałes o instalacji Greenify ? Do blokady podstawowych appek chyba nie potrzebny jest root. A musze przyznac ze ten program naprawde w znaczacym stopniu wydluza zycie baterii. Z doswiadczenia moge powiedziec ze nawet o 30-40%

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze RN3PRO to bedzie nie lada hit. Póki co wszystkie informacje i testy są na plus. I to wszystko za 1 kafla

Kufciak: zamawiałes ze spemall ?

 

ps: myslałes o instalacji Greenify ? Do blokady podstawowych appek chyba nie potrzebny jest root. A musze przyznac ze ten program naprawde w znaczacym stopniu wydluza zycie baterii. Z doswiadczenia moge powiedziec ze nawet o 30-40%

Zamawiałem od Goldiego z Ali. Generalnie chciałbym full robota i tyle ale widzę że na xda już się rusza w temacie więc mam nadziej że to kwestia czasu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę potwierdzić tylko to co kolega wyżej napisał :)

Telefon wczoraj dotarł od spelmall, bez vatu (eu express), całość mnie wyszła ~1060 zł ze szkłem hartowanym (swoją drogą spasowane średniawo).

Do tego to etui: http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-Original-AIXUAN-Quicksand-Case-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Full-Edge-Frosted-Shield-Matte-Cover/32598055839.html

Jedyny minus - po aparacie się spodziewałem jednak ciut więcej - LG G2 jednak robi lepsze fotki, mniej mpx, ale o wiele mniej szumów i widać więcej szczegółów. Aktualnie to brakuje mi jedynie roota. Jak będzie j.pol to spoko, ale ilość syfu od xiaomi, którego się nie da wywalić przytłacza ;/

Greenify działa, co prawda jakoś dziwnie usypia te aplikacje (od zawsze miałem roota na poprzednich telefonach), ale są uśpione. Dzisiaj mi przez pierwsze 4h zleciało ~25% baterii (w tym 10 minut ekranu). Potem odpaliłem greenify i spadek aku znacznie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Już miałem zamiar zamówić ten redmi note 3 pro i dostałem propozycję. Mogę kupić Nexus 5x nowy za prawie te same pieniądze, co mam zrobić? Wiem że note ma większą baterię i dual sim ale miałem już Redmi note 3 mediatek i Mi4c i nie za bardzo byłem zadowolony z baterie i aparatów tych telefonów.

Czy pro trzyma dużej na baterii i ma o wiele lepsza kamerę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus nexusa napewno aparat i obsluga lte800, redmi note 3 pro jest zdecyzdowanie lepiej wykonany, wieksza bateria, ciut lepsza wydajnosc. Przy kursie dolara na poziomie 4zl naprawde trzeba sie zastanowic czy kupowac cos z chin. Za 300-350 dolarow z vat masz w Polsce juz zeszlorocznego flagowca. G4 czy p8, za niecalego tysiaka mozna kupic juz gflexa2, z amoledem, super aparatem i topową specyfikacją.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...