Jump to content

Zrywanie połączenia bluetooth co kilka godzin

wensz

Recommended Posts

Witam.  

Mam taki problem że tel przestaje się komunikować przez BT z zegarkiem android wear (LG ) . trzeba wtedy wyłączyć bluetooth i włączyć ponownie , ale nie zawsze się da włączyć ponownie BT , dopiero po kilku minutach. 

Wcześniej na telefonie lg wszystko działało. Bez przerw przez kilka miesięcy. 

Edited by wensz
  • Like 1

Niekończący się problem z bluetooth w RN2 został wreszcie rozwiązany poprzez wgranie stabilnego ROM 7.1.3.0 od miui eu. Może w RN3 też by to pomogło. Sam jestem ciekawe bo może wypróbował bym RN3

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Oj mam ten sam problem, najgorzej kiedy słucham muzyki przez bluetooth to po zgaszeniu ekranu potrafi wyłączyć moduł. Ciągle rozłącza się z Mi Bandem czego przy iPhonie czy Motoroli nie miałem, 

Witam.  

Mam taki problem że tel przestaje się komunikować przez BT z zegarkiem android wear (LG ) . trzeba wtedy wyłączyć bluetooth i włączyć ponownie , ale nie zawsze się da włączyć ponownie BT , dopiero po kilku minutach. 

Wcześniej na telefonie lg wszystko działało. Bez przerw przez kilka miesięcy. 

Ja mam moto 360 i też miałem problem po pełnym wipe. Po pierwsze na pewno musisz zablokować kłódką aplikację google i/lub android wear. Nie chce mi się sprawdzać o którą chodziło ale jak to zrobiłem to zegarek zaczął działać bezproblemowo.

Jak to nie pomoże to wywal wszystkie apki od zegarka i zainstaluj na nowo. To też mi kiedyś pomogło.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Oj mam ten sam problem, najgorzej kiedy słucham muzyki przez bluetooth to po zgaszeniu ekranu potrafi wyłączyć moduł. Ciągle rozłącza się z Mi Bandem czego przy iPhonie czy Motoroli nie miałem, 

Ale że co- nie przychodzą Ci powiadomienia na mi banda?

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Większość powiadomień przychodzi, problem jest z tym ze po jakimś czasie zablokowane go ekranu żeby zsynchronizować opaskę muszę wyłączyć i włączyć bluetooth,  największy problem to słuchawki bluetooth.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edited by isaak

1 godzinę temu, isaak napisał:

Większość powiadomień przychodzi, problem jest z tym ze po jakimś czasie zablokowane go ekranu żeby zsynchronizować opaskę muszę wyłączyć i włączyć bluetooth,  największy problem to słuchawki bluetooth.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A masz jednocześnie połączony zegarek i słuchawki? Bo ja jak mam połączony zegarek a potem bez jego odłączania połączę się z słuchawką bluetooth to mi zrywa co jakiś czas połączenie z słuchawką, czasem nawet bluetooth się zawiesi i nie można go włączyć. Problem miną jak przy łączeniu się z słuchawką najpierw odłączałem zegarek, wtedy słuchawka już się samoistnie nie rozłączała.

a jak mam wyłączyć mi banda? Nie da się, wcześniej przy Motoroli miałem podłączony przez bluetooth słuchawkę, mi banda pilot do robienia zdjęć a jak wchodzę do domu to jeszcze automatycznie łączył się z amplitunerem i wszystko zawsze działało teraz amplituner działa jak chce, słuchawki bluetooth tak samo a żeby zsynchronizować mi banda muszę wyłączyć i włączyć bluetooth, tak jak mówię problem jest taki że po zablokowaniu kranu po mnie więcej niż minucie rozłącza się i żeby znowu połłaczyć muszę odblokować ekran i dać play

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...