Skocz do zawartości

Zamiana mowy na tekst


spamkuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem - w ustawionej klawiaturze google widnieje ikonka mikrofonu ktora pomimo naciskania jest nieaktywna. Przeszukujac forum natrafilem na taki problem i rozwiazaniem byla instalacja googlenow. Google now zainstalowany lecz problem pozostal. Jakies pomysly (nie chce instalowac swiftkeya) :)??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06/02/2016o08:18, spamkuba napisał:

(nie chce instalowac swiftkeya) :)

 w sumie to nie wiem dlaczego? ha ha ha ,ale ja go szybko odinstalowałem jak się sypnęło, że go kupił microsoft.

I teraz śmigam na GO Keyboard- trochę się trzeba przestawić i grzebnąć w funkcjach klawiatury ale "będzie pan zadowolony"

Pisanie głosowe działa, bo też czasem go używam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2016o09:18, spamkuba napisał:

Google now zainstalowany lecz problem pozostal. Jakies pomysly

teraz wejdź w ustawienia/ Urządzenia/ język i klawiatura

i ze zdziwieniem zauważysz że pojawiła się nowa opcja Klawiatura google/ Pisanie głosowe: automatyczny

jak to klikniesz to każde naciśnięcie mikrofonu automatem przenosi do rozpoznawania mowy i automatycznej zamiany na tekst

PS RN3 robi to w czasie rzeczywistym, jak dla mnie bomba, mój stary HTC może się schować

PS2 w RN2 było identycznie

 

Edytowane przez nomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja na swoim RN3 nie mam takiej opcji. Używam Klawiaturę Google ale nie widzę takiej opcji w ustawieniach ani nie pokazuję mi się mikrofon na klawiaturze. Czy ktoś wie jak mogę włączyć ta funkcje zamiany mowy na tekst?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...