Skocz do zawartości

Mi4c nie widzi sieci Wifi


alberceek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Mi4c, podłączyłem do swojej sieci Wifi, pobawiłem się i postanowiłem zainstalować MiuiPolska, bo to oprogramowanie które otrzymałem z telefonem słabo spolszczone było. Instalacja przebiegła pomyślnie wg. instrukcji (Miui 6.1.28 rozwojowa). Jednak teraz telefon w ogóle nie widzi mojej sieci Wifi. Samo wifi działa, bo sieci sąsiadów wykrywa. Resetowałem urządzenia, przywracałem ustawienia fabryczne telefonu. Jednak wciąż tak jakby moja sieć była jakoś zablokowana / niewidoczna... nie można jej zapomnieć. Ręczne dodawanie sieci też nie daje rezultatu. Inne urządzenia w domu działają bez zmian po wifi.

Jeszcze raz instalować MiuiPolska? Pierwszy raz zmieniałem soft w telefonie, więc trochę jestem jak dziecko we mgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Wszystkie eksperymenty z softem robiłem bez karty sim. Więc dla testu włożyłem kartę, wyłączyłem wifi, włączyłem transfer danych, ściągnąłem jakikolwiek pakiet. Następnie po wyłączeniu transferu i włączeniu wifi od razu pojawiła się moja sieć domowa. Pewnie przed pierwszą zamianą softu trzeba było zapomnieć sieć i nie byłby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...