Skocz do zawartości

Aplikacja mówiąca kto dzwoni.


Key

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam.

Jaką polecacie aplikację do "mówienia, kto dzwoni".

Próbowałem już wielu ze sklepu GP, które korzystają z syntezatora mowy google i niestety, często się zdarza, że miui ubija albo tą apkę, albo syntezator mowy.

W rezultacie po pewnym czasie aplikacja milczy.

Próbowałem już zmieniać uprawnienia, załączać kłódkę i nic to nie pomaga.

W panelu sterowania w ustawieniach, zauważyłem, że można dodawać "Wyjątki" - jak to zrobić aby pojawiły się na tej liście ignorowane przez ubijacz MIUI aplikacje ?

 

Polecilibyście coś, co działa bez zarzutu na MIUI ?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lg4xhd napisał:

Witam.

Jaką polecacie aplikację do "mówienia, kto dzwoni".

Próbowałem już wielu ze sklepu GP, które korzystają z syntezatora mowy google i niestety, często się zdarza, że miui ubija albo tą apkę, albo syntezator mowy.

W rezultacie po pewnym czasie aplikacja milczy.

Próbowałem już zmieniać uprawnienia, załączać kłódkę i nic to nie pomaga.

W panelu sterowania w ustawieniach, zauważyłem, że można dodawać "Wyjątki" - jak to zrobić aby pojawiły się na tej liście ignorowane przez ubijacz MIUI aplikacje ?

 

Polecilibyście coś, co działa bez zarzutu na MIUI ?

Pozdro.

Każda aplikacja będzie ubijana. Musisz kombinować z uprawnieniami. Wyłącz też oszczędzanie baterii w Panelu sterowania (Bateria -> oszczędzanie w aplikacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 13:12, don_kamillo napisał:

Każda aplikacja będzie ubijana. Musisz kombinować z uprawnieniami. Wyłącz też oszczędzanie baterii w Panelu sterowania (Bateria -> oszczędzanie w aplikacjach).

Po raz ostatni ostrzegam. Jesteś mistrzem w nieedytowaniu cytowanej zawartości. Każdy kolejny taki przypadek zostanie "nagrodzony" ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi a nie można wpisać w regulamin, że nie wolno cytować ostatniego posta? Przecież to logiczne, że kolejna odpowiedź w temacie tyczy się ostatniego posta lub wątku rozmowy a jeśli nie to dopiero wtedy korzysta się z opcji cytatu. 

Może wtedy się gawiedź nauczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rock'n'rolla napisał:

@mrosi a nie można wpisać w regulamin, że nie wolno cytować ostatniego posta? Przecież to logiczne, że kolejna odpowiedź w temacie tyczy się ostatniego posta lub wątku rozmowy a jeśli nie to dopiero wtedy korzysta się z opcji cytatu. 

Może wtedy się gawiedź nauczy ;)

Niekoniecznie, bo odpowiadając, ktoś może dzielić odniesienia, być może dotyczących tematów.albo wypowiedzi różnych autorów. Chodzi o to, że cytując, powinno się pozostawiać jakiś newralgiczny fragment cytowanej wypowiedzi, a nie, bezmyślnie cytować cały post. Później dwa wpisy zajmują całą stronę wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...