Skocz do zawartości

Obsługa wi-fi display


noel20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem w tym tygodniu redmi 2, wgrałem najnowsze miui v7, wszystko śmiga, ale przeglądając opcje znalazłem "Wi-fi display" czyli wyświetlacz bezprzewodowy.

Zacząłem grzebać w googlach o co chodzi i już wiem. To czego nie wiem to jaki standard obsługuje redmi 2 2014811?

Nie znalazłem w google. Myślę, że jest to albo miracast albo ezcast. Od jakiegoś czasu szukam właśnie jakiejś możliwości przesyłania bezprzewodowo sygnału do tv, bo w weekendy wyjeżdżam często i by mi się to przydało.

Czy ktoś z was wie jaką usługę wspiera nasz xiaomi, bo nie wiem jaki odbiornik z hdmi kupić od chińczyka.

Pozdrawiam Łukasz

Edytowane przez noel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak tv nie ma modułu wi-fi to trzeba takiego dongla założyć w gniazdo hdmi. I dobrze byłoby wiedzieć jaki to protokół, żeby się z telefonem dogadało.

Albo wiem. Podaj mi model TV, a jak sprawdzę co on obsługuje.

Edytowane przez noel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, jak zamówię i sprawdzę to dam znać. Puki co założyłem z poprzedniego telefonu pomiędzy pokrowiec a klapkę baterii odbiornik do ładowania indukcyjnego i zastanawiam się jak to podłączyć żeby zwolnić gniazdo usb nie rozbierając telefonu (plomba na śrubce).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...