Skocz do zawartości

[PORADNIK]Odblokowanie Bootloadera w 24h po otrzymaniu odmowy


TonyT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Problemem większości osób na forum jest odrzucenie wniosku o odblokowanie bootloadera. Nie musicie czekać kolejny miesiąc.
Żeby odblokować bootloadera w około 24h wystarczy wysłać krótki e-mail na : [email protected] .

Jeśli całość ma przebiec sprawnie,treść e-maila powinna wyglądać następująco :

 

" Hi,

I was trying to unlock bootloader in my Xiaomi Redmi Note 3 , but my application was rejected. I don't want to wait another month for next rejection. I know that you can unlock my device remotely.

I'm advanced user of android and I know the danger of changing the firmware. I want to unlock bootloader because i want to install custom rom with my native language (Polish).

This is the data about my Xiaomi account :
Xiaomi ID : ************** (wpisujemy Xiaomi ID)
Mail : ************** (Podajemy swój e-mail przypisany do konta)
Phone number: *************** (podajemy swój nr.tel)
Software version :************** (podajemy wersje - softa jak ją sprawdzić ?- folder narzędzia - appka z białą strzałką na niebieskim tle)
Location : Poland
 
Thank you for your support ,
XYZ "

 

Wysyłamy taki mail , po kilku godzinach dostajemy standardową odpowiedź od skośnookich,po mniej więcej 24h przychodzi SMS,że urządzenie zostało odblokowane.

 

Pozdrawiam i miłej zabawy z MIUIPolska !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dostałem odpowiedź o Nowym Roku i support będzie pracował dopiero po 14-stym lutego:

 

Hi Sir/Madam,

 

Thank you for your support and attention towards XiaoMi.

 

Thank you for the information provided to us kindly.
Kindly noted that we will be passing on this case to the technical support for the solution,
Please do noted that since currently China is experiencing National New Year holiday off. 
Technical support team will not be able to return to the office until Fedburary 14th. 
We will be getting back to you once the result coming back in then :)

 

We appreciate your understanding and cooperation.

If you have any further question, please feel free to contact us.

May you experience a lifetime of love, happiness and joy!

 

Best regards,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, WesolyRomek napisał:

Dzięki, dostałem odpowiedź o Nowym Roku i support będzie pracował dopiero po 14-stym lutego:

 

Hi Sir/Madam,

 

Thank you for your support and attention towards XiaoMi.

 

Thank you for the information provided to us kindly.
Kindly noted that we will be passing on this case to the technical support for the solution,
Please do noted that since currently China is experiencing National New Year holiday off. 
Technical support team will not be able to return to the office until Fedburary 14th. 
We will be getting back to you once the result coming back in then :)

 

We appreciate your understanding and cooperation.

If you have any further question, please feel free to contact us.

May you experience a lifetime of love, happiness and joy!

 

Best regards,

Dostalem wlasnie taka sama odpowiedz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował nie korzystać z szablonu, bo to właśnie zalew jednakowych wniosków był przyczyna tak drastycznego obcięcia akceptacji. No i warto wspomnieć nie tyle o "custom rom with my native language (Polish)", ale ja bym wpisał wyraźnie, że to chodzi o MIUI PL, w końcu Acid jest im doskonale znany :)

 

Ale to tylko takie moje dywagacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dostałem taka sama odpowiedz, co do zasypywania ich takimi samymi mailami to fakt... Dlatego odesłałem im w odpowiedzi życzenia z okazji święta;)... Sie zobaczy co z tego wyjdzie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po odmowie napisałem do nich kazali mi zwiększyć aktywność na forum
czyli mail z automatu, następnie zwiększyłem aktywność mam range Gold , napisałem już 3 maile i zero odzewu od paru dni
Chyba ten unlock nie jest mi dany
aha i mam jeszcze dwa konra dodatkowe gdzie już minęło 10 dni i nadal nie dostały sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po odmowie napisałem do nich kazali mi zwiększyć aktywność na forum

czyli mail z automatu, następnie zwiększyłem aktywność mam range Gold , napisałem już 3 maile i zero odzewu od paru dni

Chyba ten unlock nie jest mi dany

aha i mam jeszcze dwa konra dodatkowe gdzie już minęło 10 dni i nadal nie dostały sms

Na jaki adres piszesz? Pisz na [email protected]

Działają bardzo szybko. Podajesz im:

Xiaomi ID

Nr telefonu

Model telefonu

Soft

Jutro będziesz miał zgodę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Przechodzimy na pulpicie do Security > Permissions > ROOT i zaznaczamy dostęp do root dla Flashify (będziemy musieli wybrać „Next” kilka razy i na końcu „Accept”). Należy także wyrazić zgodę na pobranie ROOTa gdyż domyślnie w romie dev nie jest on już dodawany.

przy tej opcji jak wejde w security i dostep do root nie wyswietla mi się zadna aplikacja.... co mnam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji chyba jest napisane, że oficjalny china dev trzeba wgrać. Więc może najpierw zrób tak jak instrują koledzy, a wtedy w razie ewentualnego niepowodzenia pytaj.

Sprawdziłem. Tak, jest napisane wyraźnie. Więc na tę chwilę odstaw wszelkie kombinacje na bok, postępuj wg instrukcji i jeśli wtedy coś pójdzie nie tak to pytaj. Ale instrukcja jest tak napisana, że powinno to być bajecznie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje z tymi tematami i postami, im dłużej nie będziecie czytać całego działu nim napiszecie kolejne powtarzające się i niepowiązane z danym tematem posty, tym dłużej będzie się robił burdel, z którego nikt nic nie zrozumie. Czytam ten dział od samego początku i już sam się zaczynam mocno gubić. Odnośnie romów, bootloadera itp na Redmi Note 3 nie ma chyba, aż tylu informacji nawet na oficjalnym forum. Wystarczy usiąść i poczytać. Teraz zanim ktoś to wszystko posprząta i poselekcjonuje to miną wieki, a wy dalej nie będziecie mieli odblokowanego bootloadera, bo nie czytacie... so sad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera na dwóch kontach. Metoda z wysłaniem e-mail do Xiaomi Europe jest bardzo skuteczna. Polecam.

Ważne, aby mieć w pełni aktywowane konto Mi Account, czyli potwierdzony numer telefonu oraz e-mail. Ważne jest też, żeby zarejestrować się na forum Xiaomi i napisać kilka postów celem podniesienia rangi na forum. Dobrze jest mieć rangę Diamond, ale nie jest to wymagany (konieczny) warunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wczoraj w nocy i dostałem takie odp : 

Hi Sir/Madam,

 

Thank you for your support and attention towards XiaoMi.

 

 
 
Thank you for letting us know of this information,
Kindly check the link from below for the bootloader unlock apply:
Kindly noted that once unlock the bootloader, it can not be able to lock again.
Please do read below message for the potential risks after unlock bootloader:
1. Allowed to modify system important component, and is likely to cause equipment damage to some extent;
2. device Security will lose the guarantee, vulnerable to malware attacks, resulting in personal privacy data leaks;
3. parts of the highly security function of the system, such as: find device, value-added services and so on will not be supported;
4. Part of the system functions will be modified, will affect the system regarding of the latest version upgrades, unable to experience the MIUI latest service.
Please do noted that above is not all the risks, please do think twice before the bootloader process apply :)
 
1.kindly check if the mobile device is developer version to process the unlock.
2. Kindly apply for the unlock and download the unlock tool into computer.
3. please log into mi account which already have the permission to unlock.
4. after log in, manually enter into bootloader mode (turn of mobile device, press power button + volume down together )
5. log into mi account which have the permission to unlock through computer, connect mobile device.
6. click on the “ unlock ", after 10-15 seconds to complete the unlock.

 

We appreciate your understanding and cooperation.

If you have any further question, please feel free to contact us.

May you experience a lifetime of love, happiness and joy!

 

Best regards,

Linsey

 

XiaoMi European Customer Service Center

Website: http://www.mi.com/en/store/ 

E-mail: [email protected]

“Always believe that something wonderful is about to happen”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2016o17:08, Jacobi napisał:

Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera na dwóch kontach. Metoda z wysłaniem e-mail do Xiaomi Europe jest bardzo skuteczna. Polecam.

Ważne, aby mieć w pełni aktywowane konto Mi Account, czyli potwierdzony numer telefonu oraz e-mail. Ważne jest też, żeby zarejestrować się na forum Xiaomi i napisać kilka postów celem podniesienia rangi na forum. Dobrze jest mieć rangę Diamond, ale nie jest to wymagany (konieczny) warunek.

Ja nie mam żadnej rangi na forum napisałem od siebie o chęci zainstalowania polskiego miui gdzie jest wsparcie j.polskiego po 7 dniach dzisiaj dostałem zgodę wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/9/2016 at 5:08 PM, Jacobi said:

Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera na dwóch kontach. Metoda z wysłaniem e-mail do Xiaomi Europe jest bardzo skuteczna. Polecam.

Ważne, aby mieć w pełni aktywowane konto Mi Account, czyli potwierdzony numer telefonu oraz e-mail. Ważne jest też, żeby zarejestrować się na forum Xiaomi i napisać kilka postów celem podniesienia rangi na forum. Dobrze jest mieć rangę Diamond, ale nie jest to wymagany (konieczny) warunek.

a masz może użyczyć jedno konto na chwile zeby usunac bootloadera ? bo nie chce czekac :( a dzsiaj kupilem nota 3 

Edytowane przez baranxd13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mi zebym podlaczyc usb o co chodzi ?  

 

 

Updater ten który masz zainstalowany na telefonie. I jeżeli sprawdzales że wejście do recovery nic nie powoduje to oznaka że masz go zablokowanego (jak każdy kto telefon dopiero kupił)

Tapnięte z Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...