Skocz do zawartości

Xiaomi mi headphones


Adreholt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy posiada ktoś te słuchawki https://sklepxiaomi.pl/produkt/akcesoria/sluchawki-glosniki/sluchawki-nauszne-mi/ i może się o nich wypowiedzieć planuję kupić preferuje nauszne, bo douszne zawsze mi wypadają :( . Liczę na opinie lub polecenie innych dobrych budżet to 500 zl wysyłka tylko z PL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy muszą być Xiaomi? Jeśli nie, to polecam rzucić na te linki okiem:

1 + 2

+ 2,5

Cena z trzeciego linku jest dość ciekawa, a z tego co gdzieś wyczytałem, gwarancja na okablowanie jest dożywania (lub na duuuużo dłużej niż 2 lata). musisz tylko doczytać na stronie sklepu.

PS Adreholt, interesują Cię słuchawki na plener, czy do domu? Ogólnie, polecam poczytać ten LINK, coś pod siebie powinieneś znaleść (ja sam używam Superlux'y, odsłuch w domu, i jestem bardzo zadowolony).

Edytowane przez rysib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej do biegania właśnie potrzebuje, ale muszą być to nauszne bo douszne jak wspominalem wypadają mi XD . Te xiaomi mi się spodobały i właśnie byłem ciekawe opinii innych na ich temat, ale wiadomo jeżeli są jakieś lepsze z tych co polecacie to będę musiał się zastanowić@rysib są ciekawe ale poczekam jeszcze na jakieś inne linki

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...