Skocz do zawartości

Dropbox - nie można połączyć z usługą Dropbox


Dany Gee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z Was miał na Mi3 problem z połączeniem z usługą Dropbox? Po aktualizacji 6.1.28 Dropbox nie chcę się połączyć z siecią, pomimo, że sieć jest dostępna, uprawnienia dostępu do sieci są też włączone. Wyświetla się komunikat:

"Nie można połączyć z usługą Dropbox. Sprawdź połączenie z siecią lub spróbuj ponownie później."

Login poprawny, hasło poprawne, dane aplikacji wyczyszczone, aplikacja ponownie zainstalowana - nic nie pomogło. Inne aplikacje korzystające z sieci działają bez zarzutu.

Będę wdzięczny za pomoc, naprawdę nie chcę dla jednej apki robić Full Wipe :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak - nie działało już po aktualizacji. Byłem zalogowany, foldery było widać, bo były zcache'owane na urządzeniu, ale jak chciałem coś odpalić, to już wywalał błąd o połączeniu. Wówczas postanowiłem się przelogować i wtedy już nie można było się połączyć wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marvinka napisał:

Dobra okazja, żeby porzucić tę paskudną i drętwą usługę wpychaną wszystkim jak promocja karpia z Lidla i przejść na coś mniej powiązanego z NSA. B)

Co w takim razie polecasz?
Korzystałem z dropboxa bo miałem dużą pojemność, aczkolwiek teraz mam jej trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michacy napisał:

Co w takim razie polecasz?
Korzystałem z dropboxa bo miałem dużą pojemność, aczkolwiek teraz mam jej trochę mniej.

+1 do Marvinka. Osobiście korzystam z OneDrive. Masz dostęp do plików w telefonie (również z Androidem), a dodatkowo jest zaimplementowane jako usługa systemowa w Windows 8, 8.1 i 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrosi napisał:

+1 do Marvinka. Osobiście korzystam z OneDrive. Masz dostęp do plików w telefonie (również z Androidem), a dodatkowo jest zaimplementowane jako usługa systemowa w Windows 8, 8.1 i 10.

Marvinki! :ph34r:

Szczerze mówiąc, każde mainstreamowe rozwiązanie korporacyjne jest ryzykowne, czy to DB, czy OD, czy GD. DB to mocna współpraca z rządem USA, OD swojego czasu zaszczepiał przechowywanym plikom jakiś dodatkowy kod, GD... Oni już i tak za dużo o nas wiedzą. ;-)

Coś z szyfrowaniem by się przydało, no chyba, że to na potrzeby takich prostych rzeczy typu śmieszne obrazki, czy coś bez większego znaczenia. ;)

17 godzin temu, Michacy napisał:

Co w takim razie polecasz?
Korzystałem z dropboxa bo miałem dużą pojemność, aczkolwiek teraz mam jej trochę mniej.

To jest uzaleznione od potrzeb osobistych. Jeśli priorytetem jest tylko miejsce, wówczas np Mega. Jeśli bezpieczeństwo, tresorit. Jeśli funcjonalność, pCloud, może COPY czy BOX.

Pan szanowny może tu zerknąć, trochę stary poradniczek, ale wciąż dość przydatny.

https://miuipolska.pl/forum/topic/4800-darmowe-dyski-online-w-chmurze-czyli-us%C5%82ugi-cloud-storage/

 

Edit: psiakość, właśnie Marvinka dostała e-maila od Barracudy, że copy.com kończy działalność. A taka sympatyczna udługa była. :sad:

Edytowane przez Marvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...