Skocz do zawartości

mi3-cichy dźwięk z dużego głośnika


adian

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór /Dzień dobry

Od zakupu telefonu minęło kilka miesięcy i jak do tej pory nie stwarzało to dla mnie dużego problemu (z powodu trybu życia) aż do teraz ,polega na tym że duży głośnik ten u dołu jest bardzo cichy od chwili zakupu i gdy ktoś dzwoni muzyka,filmy na yt prawie nie słychać 

Ustawienia maksymalnie ustawione,przeglądałem  Google i tu forum za moim problemem czy ktoś miał ale nie znalazłem i postanowiłem napisać.

Wersja miui 5 9 1 (rozwojowa)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper już próbowałem robić i oprócz że ciut głośniej chodzi niż na ustawieniach domyślnych to nic nie pomogło -dziękuję za szybką odpowiedź.

Albo mogłem coś przekąbinować z ustawieniami i tu bym poprosił o screen ustawień dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Macie Panowie jakiś sprawdzony sposób na czyszczenie owych otworów? Przychodzi mi do głowy jakąś stara szczoteczka do zębów ale nie wiem czy "wpychanie brudu do środka" jest dobrym pomysłem.

Pytanie drugie: czy Viper przypadkiem nie jest tylko do ustawiania dźwięku na słuchawkach lub podczas oglądania np filmów do dużego głośnika czy głośność połączeń przychodzących też reguluje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to głośnik jest zabudowany w plastiku z dolną anteną. Jest tam wnęka, także w większości przypadków czyszczenie mija się z celem. Tak czy siak bez rozebrania się nie obejdzie. Ew. koszt tej części to do 8$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kontynuując mój stary wątek,niechcący spadł mi telefon to wyświetlacz poszedł się... ;-) 
i po zmianie wyświetlacza i przeniesieniu podzespołów starego do nowego tak telefon działa  dobrze
+ jest taki że naprawił się głośnik dolny 
minusy tego wszystkiego .. mam
- aktualnie że jak ktoś dzwoni albo ja dzwonię do kogoś powstaje czarny ekran jak ktoś odbierze i się rozłączy jest git a jak ktoś nie odbierze to ekran pozostaje czarny i zero reakcji .
-za każdym razem by odblokować ekran muszę głośność i strzałkę wstecz -a komunikat że czujnik ruch nie wykrywa 

cóż pozostaje raz jeszcze rozkręcić i złożyć od nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adian napisał:


-za każdym razem by odblokować ekran muszę głośność i strzałkę wstecz -a komunikat że czujnik ruch nie wykrywa 
 

mam to samo... wejsc w diagnostyke*#*#6484#*#* i zrob test czujnika zblizeniowego. 

mnie pokazuje błąd ale przynajmniej czujnik "odwiesza sie" i nie muszę zawsze używać wstecz+volup. Niestety po resecie znowu trzeba powtórzyć próbę kalibracji.

czujnik czyściłem, poprawiałem montaż 3 razy i zawsze to samo. Nie mam pojęcia co moze byc przyczyną tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...