Skocz do zawartości

Bateria "ucieka w oczach"


hancock

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam was,niech mi ktos pomoze. 70% bateri padło mi w 480min przy wyłaczonym ekranie!!! Próbowalem juz wszystkich ustawień i nic. Nie bede wstawał 2 godz wcześniej zeby rm2 naładować,bo i tak mi w pracy wysiadzie. Mam go od 3 dni i bateria to tragedia, przy przegladaniu internetu w 1 min 2% bateri siada. Do tego nie moge zakualizowac wersji 5.12.16. Wyskakuje mi bład coś tam zip. Jak można zmienic ta wesje romu  ? Xiaomi tez nie da rady bo picze brak połączenia. Jestem laikiem niech mi ktos pomoze zaktualizowac to moze bateria wytrzyma chociaz z 12 godzin, dla mnie byloby super. Proszę.probowałem tej aktualizacji juz z 10 razy i za kazdym razem ten sam blad zip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, martusia napisał:

Błagam,powiedz co to TWTP i jak to zrobic? Siedze na tym forum od trzech dni i polowy nie rozumiem. Wiem ze powinienem poczytac ale robie to caly czas i nie moge sobie poradzic.

Rejestrujesz się na forum i zadajesz niepotrzebne pytania w tym czasie znalazłabyś poradniki i wszystko zdążyła zrobić. 

 

 

Edytowane przez Adreholt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to chyba jest to forum nie? Dla wszystkich ktorzy maja problem i nie moga sobie poradzić cwaniaczku. Idąc twoim tokiem rozumowania zamiast pisać ze zadaje niepotrzebne pytania,to moglbys napisac jak mi pomoc lub wogole nie pisac bo twoja inteligencja ci na to nie pozwala

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, martusia napisał:

Po to chyba jest to forum nie? Dla wszystkich ktorzy maja problem i nie moga sobie poradzić cwaniaczku. Idąc twoim tokiem rozumowania zamiast pisać ze zadaje niepotrzebne pytania,to moglbys napisac jak mi pomoc lub wogole nie pisac bo twoja inteligencja ci na to nie pozwala

Codziennie jest zadawane to samo pytania i ludziom takim jak Ty nawet nie chce się poszukać.... nie będę reagował na twoją wypowiedź, bo szkoda czasu. Jakbyś nie widziała, to nawet pofatygowałem się i dałem Ci link z tym co potrzebujesz... Następnym razem zanim zadasz jakieś pytanie, to sprawdź czy było zadawane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • d3tr0 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...