Skocz do zawartości

RN2 lte nie działa na sim2?


Adreholt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie używa ktoś 2 kart sim ? 1 do połączeń 2 do internetu? 

Sim 1 mam skonfigurowaną tak jak druga i mam te 4G, a na sim2 tylko i wyłącznie H lub 3g pomimo tego, że ten numer na sim2 jest do internetu LTE 25GB pakietu PLUS. Nawet zamieniałem slotami aby zobaczyć i jest tak samo 1 karta ok 2 nie. Po ustawieniu na sim 2 pojawia mi się coś takiego, zdjęcie poniżej + na ss jest ustawione własnie sim 2 jako internet i jak widać jest tylko 3G.

 

ps

Co do komunikatu o synchronizacji rejestru w plusie nie byli mi wstanie powiedzieć ile mi naliczy dodatkowych opłat za wysłanie tego sms'a. Na wyłączone dane komórkowe nie zwracajcie uwagi przy robieniu ss wyłączyłem 

 

 

12656010_572188479623833_260052991_o.jpg

 

12656115_572188506290497_1996281624_o.jpg

Edytowane przez Adreholt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca z powrotem sprawa rejestracji SIM karty u Xiaiomi. Wyłącz kartę nr. 2. Przełącz język na ENG i włącz ponownie kartę nr. 2. Sms zostanie wysłany i karta zarejestrowana i wszystko będzie działało jak należy. Co do kosztów, moja druga karta używana tylko i wyłącznie do internetu, T-mobile prepaid, nie wykazała  żadnych naliczeń za tego sms-a aktywującego, to samo było jak pierwszy raz włożyłem kartę do pierwszego slotu, T-mobile abonament, na rachunku nie było dodatkowych kosztów. No i jeszcze jedna sprawa, karta musi być kartą USIM oraz u operatora musi być włączona usługa LTE. Nie wiem jak to działa w Plusie, ale w T-mobile by to działało na abonamencie musiałem zadzwonić do BOK i poprosić o włączenie mi usługi LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adreholt napisał:

Niestety nie pomogło aczkolwiek poprzez sim 2 mam prędkość od 800kb/s wzwyż tylko nadal pokazuje

 

Jak rozumiem rejestracja przebiegła pomyślnie. A plus uruchomił usługę? Bo 800kb/s to trochę mało jak na osiągi LTE. Poza tym, czy jesteś w zasięgu LTE z Plusa? I czy ustawienia w USTAWIENIA>SIECI KOMÓRKOWE>2 SIM>PUNKTY DOSTEPOWE> oraz >PREFEROWANY TYP SIECI są poprawne dla Plusa LTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 karty włożone z drugą nie mam problemu wszystko ustawione tak samo i na nr gdzie mam abonament lte mi łapie w sumie 4g, a na drugim nr już nie właśnie dzwoniłem do operatora i mi zresetowali ale bez zmian

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adreholt napisał:

Mam 2 karty włożone z drugą nie mam problemu wszystko ustawione tak samo i na nr gdzie mam abonament lte mi łapie w sumie 4g, a na drugim nr już nie właśnie dzwoniłem do operatora i mi zresetowali ale bez zmian

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No to poddaję się, więcej pomysłów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...