Skocz do zawartości

Problem z robieniem zrzutów ekranu


GhostMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze zrobieniem zrzutu ekranu. Wyświetla mi się następujący komunikat: "Nie udało się zapisać zrzutu ekranu. Nośnik może być w użyciu"

Proszę o pomoc, z góry dzięki, pozdrawiam

EDIT:  Problem pojawiał się też we wcześniejszych wersjach MIUI. Obecnie zainstalowaną mam najnowszą wersję MIUI 6.1.29 z 29.01.16r.

Edytowane przez GhostMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, odkopuję temat, żeby nie zakładać identycznego. U mnie tak samo przy próbie zrobienia zrzutu, wyświetla się komunikat: "Nie udało się zapisać zrzutu ekranu. Nośnik może być w użyciu". Reset telefonu i wszelakie zmiany ustawień nie pomogły. Co robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Matan001 napisał:

Witam, odkopuję temat, żeby nie zakładać identycznego. U mnie tak samo przy próbie zrobienia zrzutu, wyświetla się komunikat: "Nie udało się zapisać zrzutu ekranu. Nośnik może być w użyciu". Reset telefonu i wszelakie zmiany ustawień nie pomogły. Co robić???

Zanim odezwie się ktoś z gotowym rozwiązaniem, pogrzeb w bardzo podstawowych opcjach:

  • Wyciągnij kartę microSD/włóż inną/nową kartę microSD
  • Sprawdź czy zewnętrzne programy do robienia screenów też generują ci ten błąd
  • Sprawdź czy galeria otwiera ci wszystkie zdjęcia/pliki graficzne
  • Puść jakiś prosty tester do karty SD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marvinka napisał:

Zanim odezwie się ktoś z gotowym rozwiązaniem, pogrzeb w bardzo podstawowych opcjach:

  • Wyciągnij kartę microSD/włóż inną/nową kartę microSD
  • Sprawdź czy zewnętrzne programy do robienia screenów też generują ci ten błąd
  • Sprawdź czy galeria otwiera ci wszystkie zdjęcia/pliki graficzne
  • Puść jakiś prosty tester do karty SD

Ja próbowałem już wszystkiego oprócz czystej instalacji systemu :/ Nic nie pomaga... a test karty niczego nie wykrywa, karta działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, odświeżam, ponieważ znalazłem sposób na naprawienie błędu z robieniem zrzutów ekranu.

Mianowicie należy wejść w tryb recovery i usunąć folder "Screenshots". To tyle, po włączeniu telefonu wszystko powinno działać :D

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...