Zenderable

Ulubiony serial?

Recommended Posts

Ostatnio bardzo wciągnąłem się w Gotham, scenografia jest powalająca.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Dnia 20.10.2017 o 17:10, ficek napisał:

Ostatnio bardzo wciągnąłem się w Gotham, scenografia jest powalająca.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dużo osób polecało mi już Gotham. Zabieram się do tego serialu od kilku miesięcy i nie mogę zacząć. Ale w okolicach Świąt pewnie go obejrzę.

@cr01

całosciowo jest niestety miejscami nudnawy(nie tak jak arrow kapke mniej ), ale fajnie tam sa przedstawione czarna charaktery :P pingwin wymiata xD 

Obejrzałem pilot serialu "Dark". Mroczny, tajemniczy, wciągający. Zapowiada się chyba niezły serial.

Zapowiedź serialu:

Dla mnie nieśmiertelna "Gra o Tron" (aż boli myśl, że trzeba na nią tyle czekać).

Ostatnio zacząłem oglądać całą serię seriali Marvela (Daredevil, Jessica Jones, Luck Cage i Iron Fist, a teraz na koniec Defenders) - jak ktoś lubi uniwersum Marvela to da się obejrzeć choć bez żadnych "ohów i ahów".

Natomiast mam już dość mocno dość Walking Dead - ten serial dla mnie zrobił się już tak nudny, że nie chce mi się go oglądać, a oglądam od pierwszego odcinka.

Co do Gotham - mnie on jakoś nie powalił... Obejrzałem dość dawno temu 1 sezon i już po niego nie sięgam.

Dla osób lubiących "dziwny humor" - Rick i Morty :D

Z fajniejszych, ale starszych - Breaking Bad.

Edited by mini21

Dnia 31.12.2017 o 16:11, ficek napisał:

Widziałem dark i mogę polecić! Kapitalna produkcja SF.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Właśnie kilka dni temu też skończyłem oglądać ten serial. Dla mnie najlepsza produkcja 2017 roku (nie tylko Netflixa, ale w ogóle). Bardzo wciąga, no może za wyjątkiem pierwszych 3 odcinków, ale jak się już rozkręci, to nie można się oderwać :) 

W tym roku ma być wiele ciekawych nowości na Netflix, m.in. Modyfikowany węgiel, Black Lightning, Maniac, The End of The Fucking World, Dogs of Berlin. Będzie co oglądać :) 

Właśnie wciągnałem nosem Altered Carbon dobry serial troche zamotany ale dobry. Co do Black Lightning to taka żenada ze Laurel z Arrow i wogole Arrow podskoczyl w moich oczach ze dwa oczka. 

The End of The Fucking World spodziewałem sie szmiry pokroju 12 powodów, ku mojemu zaskoczeniu nie była to szmira tego pokroju wrecz dało się to ogladac : o 

The End of The Fucking World faktycznie mnie tez zaskoczył! Początkowo myślałam, że koleżanka poleciła mi jakiś badziewny serial.

Ja aktualnie oglądam House od Cards, wcześniej nie miałam okazji. Jeszcze Opowieści Podręcznej.