Skocz do zawartości

Ulubiony serial?


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 20.10.2017 o 17:10, ficek napisał:

Ostatnio bardzo wciągnąłem się w Gotham, scenografia jest powalająca.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dużo osób polecało mi już Gotham. Zabieram się do tego serialu od kilku miesięcy i nie mogę zacząć. Ale w okolicach Świąt pewnie go obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie nieśmiertelna "Gra o Tron" (aż boli myśl, że trzeba na nią tyle czekać).

Ostatnio zacząłem oglądać całą serię seriali Marvela (Daredevil, Jessica Jones, Luck Cage i Iron Fist, a teraz na koniec Defenders) - jak ktoś lubi uniwersum Marvela to da się obejrzeć choć bez żadnych "ohów i ahów".

Natomiast mam już dość mocno dość Walking Dead - ten serial dla mnie zrobił się już tak nudny, że nie chce mi się go oglądać, a oglądam od pierwszego odcinka.

Co do Gotham - mnie on jakoś nie powalił... Obejrzałem dość dawno temu 1 sezon i już po niego nie sięgam.

Dla osób lubiących "dziwny humor" - Rick i Morty :D

Z fajniejszych, ale starszych - Breaking Bad.

Edytowane przez mini21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.12.2017 o 16:11, ficek napisał:

Widziałem dark i mogę polecić! Kapitalna produkcja SF.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

Właśnie kilka dni temu też skończyłem oglądać ten serial. Dla mnie najlepsza produkcja 2017 roku (nie tylko Netflixa, ale w ogóle). Bardzo wciąga, no może za wyjątkiem pierwszych 3 odcinków, ale jak się już rozkręci, to nie można się oderwać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie wciągnałem nosem Altered Carbon dobry serial troche zamotany ale dobry. Co do Black Lightning to taka żenada ze Laurel z Arrow i wogole Arrow podskoczyl w moich oczach ze dwa oczka. 

The End of The Fucking World spodziewałem sie szmiry pokroju 12 powodów, ku mojemu zaskoczeniu nie była to szmira tego pokroju wrecz dało się to ogladac : o 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Postanowiłem trochę odświeżyć ten wątek . kiedyś oglądałem zdecydowanie więcej seriali niż teraz - teraz z racji pracy mam zdecydowanie mniej czasu na to . Jeśli chodzi o mój ulubiony serial to jest to klasycznie Gra o tron . lubiłem też oglądać Dextera . podobał mi się również serial Lost . Jeśli nie widzieliście , to polecam Wam również sposób na morderstwo . To taki klimat związany z prawnikami , zagadkami kryminalnymi , relacjami międzyludzkimi , które dość szybko potrafią się zmieniać w zależności od sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2017 o 18:53, Fireblade napisał:

- Rodzina Soprano 

- Prawo ulicy

- Breaking Bad

- Dexter

- House of Cards

z nowych polecam mindhunter 

 

Z tych wszystkich wymienionych jedynie oglądałem House of Cards i każdemu mogę polecić. Szczególnie osobom, które po prostu interesują się tematyką polityczną. Jest to niby serial, ale można przekonać się, jak często brudna jest rozgrywka na wysokich szczeblach, pewnie w Polsce jest tak samo, chociaż może w nieco innym wydaniu, bo tam ten główny bohater z tego co pamiętam w pierwszym sezonie popchnął pod bodajże pociąg jakiegoś niewygodnego świadka. Wiadomo, że jest trochę to wszystko przerysowane, ale mnie osobiście to wciągnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2019 o 07:46, bbartol napisał:

Postanowiłem trochę odświeżyć ten wątek . kiedyś oglądałem zdecydowanie więcej seriali niż teraz - teraz z racji pracy mam zdecydowanie mniej czasu na to . Jeśli chodzi o mój ulubiony serial to jest to klasycznie Gra o tron . lubiłem też oglądać Dextera . podobał mi się również serial Lost . Jeśli nie widzieliście , to polecam Wam również sposób na morderstwo . To taki klimat związany z prawnikami , zagadkami kryminalnymi , relacjami międzyludzkimi , które dość szybko potrafią się zmieniać w zależności od sytuacji

Też bardzo lubię sposób na morderstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...