Skocz do zawartości

System się wiesza


orkat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zakupiłem 27.1.16 MI4 3gb , oryginalny z zainstalowanym miui 7 polska , nowy , system wgrany 1 dzień przed wysyłką

dziś telefon działał sprawnie do pewnego momentu. Po sprawnym użytkowaniu rano , odłożyłem go do kieszeni i gdy ponownie chciałem z niego skorzystać (po jakichś 2 godzinach) nie chciał się odblokować , po kilku próbach udało się i okazało się , że jest na nim zainstalowane inne miui (chyba 5) , reinstalacja nastąpiła samoistnie , nic nie zmieniałem , nic nie robiłem ,zablokowany spoczywał. Teraz nie wykrywa sieci i nie można nic z nim zrobić bo jak pokaże się główny ekran i chcę wejść do ustawień lub gdziekolwiek indziej wiesza się, czasem nawet blokuje się przy próbie wyłączenia , następnie odzywa się i daje się wyłączyć.wyskakuje jakiś błąd z miui.

Nie wiem czy odesłać go na gwarancję , czy zwrócić towar ( 14 dni od zakupu przez allegro nie minęło ale system się zmienił sam i folie z ekranu zdjąłem) czy przywrócić jakoś ustawienia fabryczne i od nowa zainstalować miui.

 

O co chodzi?? Dlaczego system sam się przeinstalował??  i do tego nie działa ? Proszę o odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sprzedawca nie wgrał MIUIPolska, tylko wysłał Ci telefon z wgranym przez chińczyka jego przerobionym MIUI i masz, mam nadzieję, że ważniejszych rzeczy tam nie trzymasz bo musisz teraz zainstalować MIUIPolska według instrukcji i walnąć wipe, aby wyplenić wszelkie pozostałości po syfie, który dostałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...