Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Karls napisał:
11 godzin temu, Norbix029 napisał:
A nic się nie stanie jak dam inny numer ? Mam przypisany swój na koncie Xiaomi

W sumie nie wiem, jak mnie przekroczyło limit to wolałem poczekać niż kolejny numer kombinować.

A jeżeli teraz spróbuję i mi znów wyskoczy przekroczono limit sms to ta blokada się odnowi od tego kliknięcia teraz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem przed chwilą zgodę :)

Mam teraz takie pytanie 

Czy jeżeli odblokuję bootloader to stracę gwarancję ? Telefon kupiony na allegro od sklepu Sferis (mają również sklepy stacjonarne)

Jeżeli tak, to da się potem jakoś zablokować bootloader w Xiaomi Remi Note 4 Global Snapdragon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wojusek napisał:

 @Norbix029

Niewiem jakie zapisy ma Sferis w gwarancji ale nie powinno to powodować utraty gwarancji. Przeczytaj dokładnie.

I tak możesz ponownie zablokować bootloader.

Po pierwsze, proponuję przestudiować słownik poprawnej polszczyzny. "Nie wiem", a nie "Niewiem".

Nie pisz, jeśli masz pisać bzdury. Zanim napiszesz, to wcześniej doucz się. I to "dokładnie", zanim zaczniesz doradzać to innym użytkownikom.

Nie Sferis jest gwarantem, a dystrybutor - ABC Data. Co więcej, gdybyś przejrzał Forum, wiedziałbyś, że kilkukrotnie pojawiała się informacja o oficjalnym stanowisku ABC Daty: odblokowanie bootloadera i wgranie MIUI Polska/EU nie skutkuje utratą praw wynikających z gwarancji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam odblokować bootloader w Xiaomi Redmi Note 4 Global ?

Mam wgrane Miui Global Stable 8.5.4.0 

Robię wszystko według wideo poradnika i gdy chcę wgrywać soft latest china developer to telefon nie wchodzi mi w tryb edl (uruchamia się od nowa system)

Mogę to zrobić na Miui Global Stable 8.5.4.0 ?

 

Edytowane przez Norbix029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pewnie pytanie powtarza się wiele razy. Próbuje odblokować bootloadera na redmin 4X.

Na stronie http://en.miui.com/unlock/ wysłałem wniosek, po kilku chwilach dostałem sms "you've bee granted the permission". Ściągam Mi Unlock i dostaje komunikat (z telefonem podpiętym, i bez telefonu) "Your device isn't supported by Mi Unlock" 

I pytanie teraz czekać i próbować później, a może coś źle zrobiłem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z MI flash. Podczas próby odblokowania bootloadera pojawia mi się komunikat konto nie powiązane z urządzeniem czy coś takiego. Wysyła mnie do opcji programistycznych i stan odblokowania. Dodawałem już konto do urządzenia i mam komunikat "konto jest pomyślnie dodane do urządzenia" co robię źle że nie mogę go odblokować? Co prawda nie dostałem sms  ze zgodą ale czekam już 3 tyg. Pobrałem  mi flash z konta i do momentu próby odblokowania wszytko dzieje się jak w poradniku... A potem ten komunikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem zgodę na odblokowanie mam od dawna ale przy próbie powiązania konta opcjach programistycznych pojawiają się te krzaki.W tłumaczeniu " incorrect parametr combination" ktoś ma jakiś pomysł jak to obejść 

Edytowane przez festor89
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tricor323 napisał:

 

Witam

Mam dwa telefony redmi note 4x

Na jednym przeszło bez większych problekow, natomiast na drugim przy próbie wysłania aplikacji o odblokowanie bootloadera przy wpisywaniu kodu z capch wyskakuje błąd. Jakieś rady?650cf5f1cf80016df46204b4330361d3.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Mam to samo, wspomnę jeszcze że 30 dni temu wysłałem jakimś cudem z takim samymi problemami jedną prośbę, teraz wysyłam drugą wyskakują komunikat z IP, oprócz tego mam w aplikacji mi unlock "your device isn't supported by mi unlock" - żałuje że się wkopałem w ten szajs;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mam to samo, wspomnę jeszcze że 30 dni temu wysłałem jakimś cudem z takim samymi problemami jedną prośbę, teraz wysyłam drugą wyskakują komunikat z IP, oprócz tego mam w aplikacji mi unlock "your device isn't supported by mi unlock" - żałuje że się wkopałem w ten szajs;/


Tylko że ja kupiłem dwa takie same telefony tylko w innych kolorach od jednego sprzedającego i na jednym przeszło bez problemu

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tricor323 napisał:


 

 


Tylko że ja kupiłem dwa takie same telefony tylko w innych kolorach od jednego sprzedającego i na jednym przeszło bez problemu

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

no mi sie też udało i przez 30 dni nie przyszła żadna zgoda!!

Edytowane przez mielonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...