Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam 2 konta , mam zezwolenie na odblokowanie bootloadera ale na innym koncie.

I klops. Co teraz? Wylogować się z konta na telefonie i zalogować się za pomocą indentyfikatora który ma pozwolenie na odblokowanie ?

Wygląda na to że mam 2 konta przypisane do tego samego numeru telefonu i maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, radzik2908 napisał:

No to mam 2 konta , mam zezwolenie na odblokowanie bootloadera ale na innym koncie.

I klops. Co teraz? Wylogować się z konta na telefonie i zalogować się za pomocą indentyfikatora który ma pozwolenie na odblokowanie ?

Wygląda na to że mam 2 konta przypisane do tego samego numeru telefonu i maila ?

To wyloguj się z tego konta, a zaloguj na tamto drugie. I wtedy próbuj odblokowywać. A na tym drugim koncie nic nie stoi na przeszkodzie by napisać o zgodę :)

Nie wiem czy można mieć dwa konta przypisane pod ten sam numer telefonu :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Porada dla tych co odblokowanie  bootloadera dochodzi tylko do 50%.

1 Przywróc do ustawień fabrycznych.

2 Po uruchomieniu ponownym nic nie konfiguruj.

3 Zrob poziom programisty przejdż do zakładki opcje programistyczne  włącz zdjecie blokady OEM i debugowanie.

4Zrestartuj telefon

5Po ponownym uruchomieniu skonfiguruj WI-FI  i przejdz do zakładki konfiguracja konta xiaomi akceptujac wszystkie prosby o dostep.

6 Wejdz do opcje programisty i w zakładke MI Unlock status.Kliknij na dole w add account and device.

7 Wyłącz telefon włacz ponownie w trybie fastboot podłącz do kompa i postępuj już zgodnie z procedura  na" mi flash unlock".Dodam jeszcze ze Xiaomi już chyba nie wysyła SMS po prośbie o odblokowanie.Nie ma znaczenia czy masz. system china developer czy global.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zibid60 napisał:

6 Wejdz do opcje programisty i w zakładke MI Unlock status.Kliknij na dole w add account and device.

 

Taka korekta na 7.2.9 xiaomi.eu nie ma tej opcji Mi unlock status a odblokowanie BL przechodzi bez problemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowałem złożyć wniosek o zgodę,ale nie jestem pewny czy wszystko poszło tak jak ma być - raczej nie.

Obecnie jak wpisałem imię i nazwisko to dostałem błąd nieprawidłowego imienia - kiedy skasowałem nazwisko i aplikowałem to wyskoczyło powiadomienie po chińsku i nie mam pojęcia co się wyświetliło (może captcha się nie odświeżyła?) w każdym razie nie przeszło mi do kolejnego okna widocznego w tutku.

Wysyłać prośbę jeszcze raz?

 

EDIT

Ponowiłem prośbę i poszło dalej ale sms nie doszedł. Great :)

Edytowane przez naver
request
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z tym imieniem i nazwiskiem, próbowałem do skutku dopóki nie miałem kolejnego okna jak na zdjęciu na początku tego tematu.

Dostałem zgodę po 3 dniach ale utknąłem na 50% weryfikacji....i nie bardzo póki co wiem co dalej...i nie za bardzo mam ochotę wgrywać jakiś china dev czy tym podobne żeby odblokować ...walczyłem z przywróceniem mi4c z pomocą kolegi t_gumienny dobre pól dnia i gdyby nie on bylbym w czarnej .... Póki co to to zostawię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mayday79 napisał:

zrobiłeś unblock na miui 7.2.9 z xiaomi.eu z naszego forum ??

Nie. Zablokowałem na początku stycznia wgrywając 7.1.4 i na nim zrobiłem unlock w minetę. A chyba jak dobrze pamiętam i się nie mylę to Acid pisał że na tym 7.2.9 zrobił unlcok, zapytaj jego ale raczej tak da się na xiaomi.eu.

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 18:25, majdan12 napisał:

Jaki masz zainstalowany system?

7.0 NRD90M

Co ciekawe, chcę ze swojego konta na Xiaomi poprosić o kolejne pozwolenie, bo doczytałem, że to pierwsze jest wazne przez 30 dni. Nie da się, bo wychodzą jazdy z imieniem i nazwiskiem. Niby mam podać prawidłowe. Wpisywałem różne ze 40 razy. Założyłem nowe konto na inny numer, ale oczywiście i tu się nie obyło bez scen, bo zacząłem uzupełniać konto żeby mieć 100% i nie dostaje od nich maili z kodem weryfikacyjnym. 

Nie da się też przez ten " czarodziejski kabel" bo nie widzi urządzenia. Poinstalowane wszystko jak trzeba i co trzeba. 

Kuźwa, bo czekałem na ten tel. naprawdę długo i cierpliwie, a bez root mogę sobie nim podetrzeć "gile z nosa" Czy ktoś mi jeszcze może napisać jakim cudownym sposobem mogę ugryźć chiński, cudowny telefon? Za linki dozgonna wdzięczność i sprośne kobiety jako dodatek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, martin3z napisał:

7.0 NRD90M

Co ciekawe, chcę ze swojego konta na Xiaomi poprosić o kolejne pozwolenie, bo doczytałem, że to pierwsze jest wazne przez 30 dni. Nie da się, bo wychodzą jazdy z imieniem i nazwiskiem. Niby mam podać prawidłowe. Wpisywałem różne ze 40 razy. Założyłem nowe konto na inny numer, ale oczywiście i tu się nie obyło bez scen, bo zacząłem uzupełniać konto żeby mieć 100% i nie dostaje od nich maili z kodem weryfikacyjnym. 

Nie da się też przez ten " czarodziejski kabel" bo nie widzi urządzenia. Poinstalowane wszystko jak trzeba i co trzeba. 

Kuźwa, bo czekałem na ten tel. naprawdę długo i cierpliwie, a bez root mogę sobie nim podetrzeć "gile z nosa" Czy ktoś mi jeszcze może napisać jakim cudownym sposobem mogę ugryźć chiński, cudowny telefon? Za linki dozgonna wdzięczność i sprośne kobiety jako dodatek :)

 

1. Nie trzeba wysyłać ponownie wniosku aby odblokować po 30 dniach kolejny telefon,wystarczy się zalogować na konto i odblokować bootloader.

2. Nie trzeba mieć 100 punktów aby odblokować bootloader.

3. W jaki sposób wykonałem przewód Deep Flash?

4. Gdzie ty zamawiałeś telefon że czekałeś długo? to już na aliexpress można zamówić kurierem za kilkanaście złotych bez Vat 23% i będzie w 7 dni telefon z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, majdan12 napisał:

1. Nie trzeba wysyłać ponownie wniosku aby odblokować po 30 dniach kolejny telefon,wystarczy się zalogować na konto i odblokować bootloader.

2. Nie trzeba mieć 100 punktów aby odblokować bootloader.

3. W jaki sposób wykonałem przewód Deep Flash?

4. Gdzie ty zamawiałeś telefon że czekałeś długo? to już na aliexpress można zamówić kurierem za kilkanaście złotych bez Vat 23% i będzie w 7 dni telefon z Chin.

1. Nie da rady. Nie ma nawet urządzenia. Nie pamiętam teraz dokładnie co jest napisane, ale o ile mnie nie pamięc nie myli, to że urządzenie jest niekompatybilne czy jakoś tak. Ewentualnie w MiUnlock taka była informacja. Uwierz, nie działa, robione było specjalnie na dwóch kompach. 

4. Czekałem w sensie, że zwlekałem długo. 

Ten ROM który mam, to co to jest? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Bo chciałem zgłosić ten wniosek o odblokowanie bootloadera. 

Wypełniłem konto, wszystko mam na 100 punktów na zielono. Zakładkę mam cały czas włączoną.
Kiedy przechodzę na zakładkę z linkiem:
http://www.miui.com/unlock/index_en.html

to po chwili następną stroną jak się załaduje, pokazuje się takowa strona:
1_zpsuvuuri6v.png

ten numer na pomarańczowo: 1672101242 to faktycznie nr mojego konta, ale nie wiem co się dzieje, ktoś pomoże?

Edytowane przez Gorthin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm ja nie mam radochy zapytałem w prost, bo co gdzieś czytam na tym forum to widzę te info 30 dni i tak się zastanawiam czy wszyscy co to piszą to faktycznie mają jakieś serwisy i co chwila odblokowują te telefony. Tak jak napisałem jak tego sam nie potwierdziłem to nie powtarzam dalej, myślałem że sam sprawdzałeś ale z tego co wiem to masz MI4C i do tej pory to jedyna twoja rada na odblokowanie było wklejanie tego linka na xda z nieoficjalną metodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...