Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, moth napisał:

fajnie by było jakby ktoś wrzucił z linkami do pierwszego posta podsumowane co i jak w przypadku tego problemu z weryfikacją bo zaraz przybędzie tutaj stron i co chwile będzie padać pytanie co zrobić w takiej sytuacji

 

Można by zaktualizować post,bo jednak przebić się przez tyle stron to zajmuje dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Uzyskałem jakiś czas temu zgodę na odblokowanie swojego pierwszego Xiaomi. Teraz spodziewam się dostawy kolejnego. Jeśli zaloguje się na swoje konto mi to będę mógł odblokować bootloader na nowym urządzeniu?

Wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że zgoda jest przypisana do konta mi..nie mogę teraz znaleźć tego wątku, a zanim się zabiorę do kombinowania wolę się upewnić. Dzięki z góry za pomoc.

 

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszystko według zaleceń @pmedela jednak przy próbie instalacji  pojawia się taki oto problem. Ktoś wie co może być przyczyną? Próbowałem wszystko robić na komputerze kolegi i problem jest dokładnie taki sam. Zawsze zatrzymuje się na 50%.

 

ssss.png

Edytowane przez Ravirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, miszku napisał:

Cześć,

Uzyskałem jakiś czas temu zgodę na odblokowanie swojego pierwszego Xiaomi. Teraz spodziewam się dostawy kolejnego. Jeśli zaloguje się na swoje konto mi to będę mógł odblokować bootloader na nowym urządzeniu?

Wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że zgoda jest przypisana do konta mi..nie mogę teraz znaleźć tego wątku, a zanim się zabiorę do kombinowania wolę się upewnić. Dzięki z góry za pomoc.

 

pozdrawiam

M

Mam jednak problem z odblokowaniem. Opisałem wszystko tu, nie chce niepotrzebnie dublować postów. Jeśli ktoś mógłby podrzucić pomysł - będę wdzięczny.

dzięki

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja niestety również poproszę o pomoc z odblokowaniem, mianowicie:

Wczoraj Otrzymałem Świeżutki prosto z Chin Xiaomi Mi5, Jest to wersja Global. Obecnie wgrany jest na niego MIUI 8 Global 6.11.3 Beta. Smska z możliwym odblokowaniem od Xiaomi dostałem natychmiast.

Próbowałem go odblokować z tego poradnika różnymi sposobami, Posiadam Windows 10. Niestety opcja z VPN nie działa, Instalowałem sterowniki które podali tutaj koledzy, wciąż po 50% wyskakuje info że MiFlash nie znalazł telefonu. Czy jest w ogóle opcja wgrać do tego telefonu Wersję Miui Polska? Gdzieś wyczytałem że obecnie nie ma takiej możliwości... 

Czy ktoś może mnie naprowadzić jak to zrobić i jakoś pomóc?

z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało sie odblokować bootloadera.Musiałem wgrać deva i poszło bez problemu.Teraz chciałbym zainstalowac MIUI polska.

Poradników jest tyle ze sam nie wiem z którego skorzystać. Mam wgrać TRWP czy wystarczy pobrać ROM i zainstalować go przez manu aktualizacja(podobnie jak w RN2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało sie odblokować bootloadera.Musiałem wgrać deva i poszło bez problemu.Teraz chciałbym zainstalowac MIUI polska.
Poradników jest tyle ze sam nie wiem z którego skorzystać. Mam wgrać TRWP czy wystarczy pobrać ROM i zainstalować go przez manu aktualizacja(podobnie jak w RN2)

Wgrac TRWP, pobrać Rom miuipolska i umieścić go w telefonie i zainstalować poprzez TRWP. Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w moim modelu mam możliwośc wgrania bezpośrednio z telefonu jakieś inne oprogramowanie czy nie muszę mieć bootloadera odblokowanego? Wersja Global, czy ktoś pomoże ? niestety ale podczas wykrywania telefonu jak u wszystkich w fastboot błąd przy 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Robię wszystko wg poradnika tutaj z forum , luguję się wszędzie na nr telefonu , www , telefon.

Przy próbie odblokowania telefonu wyskakuje mi komunikat , wszystko  to się dzieje na 50 %

 

Telefon

Xiaomi Redmi note 3 pro.

Miui 8.0 GLOBAL

Snapdragon. Proszę o jakąś podpowiedź jak to najlepiej zrobić , forum przetrzepałem. Praktyczne każda próba nie udana , każdy sposób spróbowany.

 

 

sss.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, majdan12 napisał:

@blejdzik

Global Stable czy Global Developer (Beta) posiadasz?

Jeśli masz Global Developer (Beta) i zalogowany jesteś na konto Xiaomi w telefonie i masz problem z odblokowanie to próbuj na innych portach USB/inny komputer.

Mam global stable .... ręcę opadają , nie mam pojęcia jak do tego się zabrać , czy to mozliwe że telefon może być przypisany do innego konta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blejdzik napisał:

Mam global stable .... ręcę opadają , nie mam pojęcia jak do tego się zabrać , czy to mozliwe że telefon może być przypisany do innego konta ??

Na China Developer,Global Developer odblokujesz Bootloader.

Jak nie potrafisz zastosować się do poradnika MIUI Polska to wyślij telefon do Mi Center i będziesz miał wszystko zainstalowane za opłatą.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, majdan12 napisał:

Na China Developer,Global Developer odblokujesz Bootloader.

Jasne , tylko że jak wgrywam przez opcje .zip to wyskakuje mi brak uprawnień , jakieś pomysły ?? A przez mi flash tool troszkę się boję że uwale telefon , opcja z VPN tez nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, blejdzik napisał:

Jasne , tylko że jak wgrywam przez opcje .zip to wyskakuje mi brak uprawnień , jakieś pomysły ?? A przez mi flash tool troszkę się boję że uwale telefon , opcja z VPN tez nie pomaga

To że ci nie idzie instalacja przez aplikacje ''Aktualizacje'' oznaczało by że masz podrobiony Global Stable.

MiFlash jeszcze mi na żadnym Xiaomi krzywdy nie zrobił.

VPN szkoda poruszać ten temat,bo na Global Developer/China Developer odblokujesz Bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majdan12 napisał:

To że ci nie idzie instalacja przez aplikacje ''Aktualizacje'' oznaczało by że masz podrobiony Global Stable.

MiFlash jeszcze mi na żadnym Xiaomi krzywdy nie zrobił.

VPN szkoda poruszać ten temat,bo na Global Developer/China Developer odblokujesz Bootloader.

Serio podrobiony ??? Jak to jest możliwe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...