Jump to content

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2020

Zenderable

Recommended Posts

Pieprzycie głupoty. Tydzień temu kupiony telefon. Standard 168 godz oczekiwanie na odblokowanie. Wgrano kilka aplikacji pierwszego dnia. Telefon odłożony na półkę (nie używany).Test odblokowania miflash w niedziele - zgadzały się godziny. Dziś próbuję odblokować. Każą czekać jeszcze 8 dni. "and do not add your account in miui again, otherwise you will wait from scratch". Telefon leżał na półce i sam się wylogował. Małe kitajce z małymi męskimi narządami rozrodczymi...

Możliwe, że niestety trzeba go trochę poużywać. Miałem to samo z POCO X3 NFC, też czekałem tydzień, po czym musiałem czekać jeszcze jeden. Niedługo dojdzie do mnie POCO X4 Pro, mam nadzieję, że tu nie będzie takich cyrków...

U mnie na jednym Rn8Pro jak go odłożyłem to też tydzień dodatkowy doszedł, na drugim używanym cały czas poszło po standardowych 168.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Hejka,

Czy jest jakas działająca na ta chwile apka do odblokowania bootloadera w linuxie dla xiaomi redmi note 10 pro ? 

Edited by ziomek1993

7 godzin temu, ziomek1993 napisał:

Czy jest jakas działająca na ta chwile apka do odblokowania bootloadera w linuxie dla xiaomi redmi note 10 pro ? 

Prawdopodobnie nie.

6 godzin temu, Patryk256 napisał:

Kacper, tak mam najnowszy unlock. Telefon Xioami mi note 10. Soft oryginalny. Cały czas mi wyskakuje po podłączeniu telefonu na fastboot kod błędu 1004

Może starszy MiUnlock pomógłby? Sprawdzałeś na innym komputerze/w innej lokalizacji?

• 2 weeks later...

Zaczynam dopiero przygodę z odblokowaniem i mam pytania. Czy zgoda jest udzielana aktualnie na wszystkie modele czy deko starsze już może nie. np mi mix 2s. Robiąc według poradnika kilka spraw sie nie zgadza nie mam np takiego panelu po zalogowaniu.

0.jpg

tylko takie cos: dfg.jpg

Nastepnie po pobraniu MiUnlock i po zalogowaniu pisze cos w rodzaju checing for updates for security.

Czy to oznacza nie udzielona zgoda? W którym momencie jest wysyłanie prośby o nią?. Myslałem że bez udzielenia zgody nie dojdę do strony unlock your mi phone i nie pobiorę Miunlock.

Edited by xrayan

Zalogowanie przez QR ale niestety program nie pokazuje aktywnego przycisku unlock. Oczywiście tel jest w fastbut. 

To są próby na mi mix 2s docelowo chce pocof3

Czy jest gdzieś opis wgrywania przez mifit?

Siema, nie mogę odblokować BL na moim mi 11 lite 5g NE. Wszystko robię jak w tutkach i wywala mi błąd 1004.. Próbowałem już wszystkiego i nic.. Czy ktoś może poradził sobie z tym modelem i udało mu się odblokować botloader?  Będę bardzo wdzięczny za pomoc i informacje w tym temacie! 

Dnia 1.04.2022 o 11:03, skay77 napisał:

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui13/
Jak chcesz 11 też tam jest

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem, że ROMy z tej strony wgrywamy po zdjęciu BL i wg poradników instalacji przygotowanych przez miui polska, tak? Już całkiem ześwirowałem po całej nocy grzebania na necie w poszukiwaniu pomocy przy MI 11 lite 5g NE.. 

Witam wszystkich, mam ten sam problem co kolega wyżej, natomiast na mi 11 pro

Wszystko na telefonie zrobione poprawnie, konto jest w pełni uzupełnione. 

Loguję się do MI UNLOCK poprzez konto facebook jeśli to coś zmienia, ponieważ przy próbie zalogowania danymi konta zawiesza się na security check

8c3ba1a2-a5f4-4275-a5c0-fefac48f3c18.jpg

starszy unloch , zawiesza Bo security musisz na zielono albo musisz przez jakis VPN, nie martw sie to dniach tez mnie czeka ale ja robie ja jednym koncie od lat, moze takich cyrkow nie Bede mial(dlatego nie aktualizuje)

Sent from my 2201122C using Tapatalk

Wiedzialem ze z tymi inlokami teraz sa cyrki 6 telefonow odblokowalem na jednym koncie a teraz Bede Musial zakladac nastepne aby odblokowac jeden buha( nawet mi die podoba chinska wersja aktualizacje przychodza , platnosci dzialaja, GP mialem zainstalowane) a ze roota chwilowi nie mam hmm mniej czasu Bede tracil na grzebanie 🙂

Sent from my 2201122C using Tapatalk

Mi wykrywa urządzenie tylko w wersji miunlock 5.5.224.24, w nowszych nie chciało wykrywać mimo że wszystko się zgadzało ze sterownikami.

Edited by jaxkub

image.thumb.png.7b4db2cba68a98c1fab3231c8850c9b2.png

Mam taki problem, otóż wielokrotnie próbowałem to zrobić, wszystkie kroki dobrze wykonałem, jednak jeszcze nie przeszedłem Security check. Dlaczego się tak dzieję? Mogą upływać godziny, nic się nie nie zmienia.

• 2 weeks later...

Witam. Do tej pory udało mi się pomyślnie odblokować bootloadera w Mi9t Pro i W POCO F3. Teraz próbuję w Mi11T Pro, ale mam problem - odczekałem wymagany tydzień i przy próbie odblokowania pojawia się komunikat "Please rebind and try again." Oczywiście urządzenie jest powiązane z kontem Xiaomi. Czy ktoś z Was się z tym spotkał? Próbowałem starszych wersji Mi Unlock, ale efekt jest ten sam.

xiu.jpg

Ponoć jest jakiś globalny problem u Xiaomi, żeby się nie okazało że pójdą drogą realme i skończą z możliwością odblokowywania.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Nie działa, wisi od kilku dni . nie mogę odblokować żadnego telefonu. Stare konto, nowe konto - pokazał żeby czekać 168h i po upływie już kilka dni i wisi.

Edited by lukaszek1981

Posted (edited)

Na XDA piszą że srajomi chce zablokować możliwość odblokowania w EU 

Co mnie pokusiło kupować ten szajs , z Samsungiem od S6 do s21 nie miałem żadnych problemów 

Edited by karolkordys

13 godzin temu, karolkordys napisał:

Na XDA piszą że srajomi chce zablokować możliwość odblokowania w EU 

Co mnie pokusiło kupować ten szajs , z Samsungiem od S6 do s21 nie miałem żadnych problemów 

Na xda spekuluja czy xiaomi nie chce tak zrobic, a nie pisza ze xiaomi chce. Fakt faktem, ze od tygodnia ludzie maja ten sam problem i brak rozwiazania. A ja wlasnie kupilem xiaomi z Chin. Pieknie...

Posted (edited)

Też kupiłem niedawno 12x czekałem z nim w szafce te 168h i lipa... Odpaliłem go wczoraj na org Romie i próbuje używać ale krew jasna nagła mnie zalewa. Co on wyrabia przy przytulenie go do policzka ramieniem podczas rozmowy... A dialer jaki kibel. Chyba go zwrócę w piździet, mam jeszcze 20 dni na zwrot.

Juz działa. Zrobiłem. Muszę przyznać że miuipolska a to co było to nie ma z czym porównywać... Pozdrawiam

Edited by lukaszek1981
Działa