Jump to content

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2020

Recommended Posts

• Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

0. Zanim rozpoczniesz procedurę, przeczytaj cały temat. W przypadku jeśli zamówiłeś/aś telefon z chińskim oprogramowaniem, wymagana jest znajomość języka angielskiego. Bez tego lepiej się za to nie br

"Kindly understand that you can apply to unlock the bootloader again 30 days later" wniosek można złożyć raz na 30 dni. Nie ważne czy został zaakceptowany czy odrzucony, przysługuje jeden na trzy

Tak, masz spróbować ponownie po 54 godzinach

Posted Images

Debugowanie mam, sprawdziłem zaraz na początku łączenia się z Pc, tylko nie mogę znaleźć sterowników.. niby w Mi unlock jest paczka i instalator, lecz nie chce przejść, jakiś błąd numer 5...

Sterowniki zainstalowane, lecz telefon nie trzyma fastboota

Edited by mati1342

Mam takie pytanie trzy miesiące temu odblokowywałem redmi 4 powiązałem konta odczekałem 72 godziny i wszystko poszło bootloader odblokowany teraz kupiłem Mi6 chciałem odblokować i znowu musiałem powiązać konta i czekać 72 godz. czy to powiązanie kont trzeba robić za każdym razem? A jest może sposób żeby to ominąć?

1 godzinę temu, Rygiel napisał:

Wie ktoś czy można odblokowywać bootloader na najnowszej wersji jaką mi pokazuje w OTA czyli Global Stable 8.2.10.0 na Xiaomi 4x? Czy muszę najpierw wgrywać jakieś dev china? ;/

Możesz, tylko najpierw wejdz w opcje programisty i tam zaznacz zdjecie blokady oem i debugowanie usb.Oczywiscie wczesniej musisz powiazać konto z telefonem i wtedy odblokujesz na stable

Edited by lockerek

Zakupiłem Mi6 w polskiej dystrybucji i cały czas męczę się aby odblokować bootloadera jednak cały czas wyskakiwał błąd :

r05af6.jpg

Dodatkowo teraz nawet nie mogę dojść do tego okienka aby wysłał mi sms bo coś się zablokowało. Ma ktoś jakieś rady? Potrzebuje wgrać soft bo nie działa mi kamera na obecnym sofcie w domyślnej aplikacji. Telefon za 2000 zł a tu takie jaja...

3 godziny temu, klopdi napisał:

Zakupiłem Mi6 w polskiej dystrybucji i cały czas męczę się aby odblokować bootloadera jednak cały czas wyskakiwał błąd :

r05af6.jpg

Dodatkowo teraz nawet nie mogę dojść do tego okienka aby wysłał mi sms bo coś się zablokowało. Ma ktoś jakieś rady? Potrzebuje wgrać soft bo nie działa mi kamera na obecnym sofcie w domyślnej aplikacji. Telefon za 2000 zł a tu takie jaja...

Miałem ten sam problem na redmi note 4. Poczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie. Trzeba to zrobić z innego ip. Ja zrobiłem to ponownie udostępniając internet z telefonu i wtedy na laptopie ładnie poszło. Spokojnie cierpliwości ja też byłem załamany. Jednak poczytałem i poszło bez problemów:) 

Inny komputer nic nie zmienia jak znowu mają ten błąd. Najprościej przez chińskie proxy. Ustaw i sprawdź na jakiejś stronie, która podaje twoją lokalizację, czy wskazuje Chiny. Jak tak, to zgłoszenie też zadziała.

Witam.Proszę o pomoc znawców tematu jako ze jest to moj pierwszy Xiaomi. :) Posiadam rom global stable a chciałbym zmienić na global dev. Dostałem zgodę na odblokowanie telefonu ale przy próbie odblokowania dostaję komunikat niepowodzenie spróbuj za 41 godzin ponownie.O co z tym chodzi. Rom 8.2.10.0 global stab.a chce wgrać wersje dev .

6 godzin temu, kajek6 napisał:

Ok ,a co ze zdjęciem blokady na sofcie global stabil.Da rade?

Ja sporo czytałem i odblokowałem na global stable bez żadnego problemu - nie trzeba wgrywać żadnych innych softów sprawdzone na moim telefonie :) wszystko ładnie, bez problemu na globalu.

W końcu udało mi się wypełnić ten formularz odblokowywania. Trzeba było zmienić proxy na chińskie (wtyczka Mozilli bardzo pomogła) . Czekam zatem na odblokowanie bootloadera i dalsze męczarnie aby wygrać miui polska ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

no i przyszedł mi mój MI6. Konto miałem już zrobione przy robieniu MI5. Pomyślałem, że gładko pójdzie. Wychodzi na to, że MI6 z globalem stable Version: V8.5.1.0.NCAMIEG (MIUI8) nie idzie dodać telefonu w progrmistycznych bo wali błędem. Trzeba przejść na global_dev aktualizatorem. No i odczekać 72h :(

28 minut temu, TSound napisał:

wchodzac na strone http://www.miui.com/unlock/index_en.html klikam unlock now i nie przeskakuje do formularzu tylko pobiera miflash unlock.

Po zalogowaniu na twoje konto? Jak tak to prawdopodobnie masz już zgodę (może serwis odblokował korzystając z twojego konta, jak to było co najmniej miesiąc temu to zadziała na nowym). To pobierz i spróbuj odblokować (72godziny poczekasz).

• mrosi unlocked this topic
Dnia 9.09.2017 o 09:06, Orjon napisał:

A spróbuj odinstalować domyślne sterowniki które komp instaluje i ponownie podepnij telefon do kompa. Może po prostu się niepoprawnie zainstalowały...

tapnięte z Redmi 4a

Pewnie nie dopisałem, ale podczas podłączenia telefon z kompem, w ogóle brak reakcji, menadżer urządzeń nic, tylko ładowanie,opcje programistyczne włączone, debugowanie także, wybrane MTP itd. Sterowniki już różne itd, wyłączenie w pc sprawdzanie certyfikatów..  Co robić ?

Edited by mati1342