Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ziomek1993 napisał:

Czy jest jakas działająca na ta chwile apka do odblokowania bootloadera w linuxie dla xiaomi redmi note 10 pro ? 

Prawdopodobnie nie.

6 godzin temu, Patryk256 napisał:

Kacper, tak mam najnowszy unlock. Telefon Xioami mi note 10. Soft oryginalny. Cały czas mi wyskakuje po podłączeniu telefonu na fastboot kod błędu 1004

Może starszy MiUnlock pomógłby? Sprawdzałeś na innym komputerze/w innej lokalizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczynam dopiero przygodę z odblokowaniem i mam pytania. Czy zgoda jest udzielana aktualnie na wszystkie modele czy deko starsze już może nie. np mi mix 2s. Robiąc według poradnika kilka spraw sie nie zgadza nie mam np takiego panelu po zalogowaniu.

0.jpg

tylko takie cos: dfg.jpg

 

Nastepnie po pobraniu MiUnlock i po zalogowaniu pisze cos w rodzaju checing for updates for security.

Czy to oznacza nie udzielona zgoda? W którym momencie jest wysyłanie prośby o nią?. Myslałem że bez udzielenia zgody nie dojdę do strony unlock your mi phone i nie pobiorę Miunlock.

Edytowane przez xrayan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie mogę odblokować BL na moim mi 11 lite 5g NE. Wszystko robię jak w tutkach i wywala mi błąd 1004.. Próbowałem już wszystkiego i nic.. Czy ktoś może poradził sobie z tym modelem i udało mu się odblokować botloader?  Będę bardzo wdzięczny za pomoc i informacje w tym temacie! 

Dnia 1.04.2022 o 11:03, skay77 napisał:

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui13/
Jak chcesz 11 też tam jest

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka


 

Rozumiem, że ROMy z tej strony wgrywamy po zdjęciu BL i wg poradników instalacji przygotowanych przez miui polska, tak? Już całkiem ześwirowałem po całej nocy grzebania na necie w poszukiwaniu pomocy przy MI 11 lite 5g NE.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam ten sam problem co kolega wyżej, natomiast na mi 11 pro

Wszystko na telefonie zrobione poprawnie, konto jest w pełni uzupełnione. 

Loguję się do MI UNLOCK poprzez konto facebook jeśli to coś zmienia, ponieważ przy próbie zalogowania danymi konta zawiesza się na security check

8c3ba1a2-a5f4-4275-a5c0-fefac48f3c18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starszy unloch , zawiesza Bo security musisz na zielono albo musisz przez jakis VPN, nie martw sie to dniach tez mnie czeka ale ja robie ja jednym koncie od lat, moze takich cyrkow nie Bede mial(dlatego nie aktualizuje)

Sent from my 2201122C using Tapatalk
 

 

Wiedzialem ze z tymi inlokami teraz sa cyrki 6 telefonow odblokowalem na jednym koncie a teraz Bede Musial zakladac nastepne aby odblokowac jeden buha( nawet mi die podoba chinska wersja aktualizacje przychodza , platnosci dzialaja, GP mialem zainstalowane) a ze roota chwilowi nie mam hmm mniej czasu Bede tracil na grzebanie 🙂

Sent from my 2201122C using Tapatalk
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Do tej pory udało mi się pomyślnie odblokować bootloadera w Mi9t Pro i W POCO F3. Teraz próbuję w Mi11T Pro, ale mam problem - odczekałem wymagany tydzień i przy próbie odblokowania pojawia się komunikat "Please rebind and try again." Oczywiście urządzenie jest powiązane z kontem Xiaomi. Czy ktoś z Was się z tym spotkał? Próbowałem starszych wersji Mi Unlock, ale efekt jest ten sam.

 

xiu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karolkordys napisał:

Na XDA piszą że srajomi chce zablokować możliwość odblokowania w EU 

Co mnie pokusiło kupować ten szajs , z Samsungiem od S6 do s21 nie miałem żadnych problemów 

 

Na xda spekuluja czy xiaomi nie chce tak zrobic, a nie pisza ze xiaomi chce. Fakt faktem, ze od tygodnia ludzie maja ten sam problem i brak rozwiazania. A ja wlasnie kupilem xiaomi z Chin. Pieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem niedawno 12x czekałem z nim w szafce te 168h i lipa... Odpaliłem go wczoraj na org Romie i próbuje używać ale krew jasna nagła mnie zalewa. Co on wyrabia przy przytulenie go do policzka ramieniem podczas rozmowy... A dialer jaki kibel. Chyba go zwrócę w piździet, mam jeszcze 20 dni na zwrot.

Juz działa. Zrobiłem. Muszę przyznać że miuipolska a to co było to nie ma z czym porównywać... Pozdrawiam

Edytowane przez lukaszek1981
Działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...