Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem. Chcę zainstalować sterowniki do trybu debugowania. Niestety, Windows nie jest w stanie sam zainstalować sterownika. Wykrywa mi go tak, jak na poniższym screenie. Ktoś miał taki problem, albo wie chociaż jak go rozwiązać? Telefon Redmi Note 7 z najnowszym globalem, Windows 7 64bit.
 
432712087_Beztytuu.thumb.png.5c7abd5991285d0bb7345252bc1f1dd3.png
Sterownik musisz zainstalować ręcznie. Prawoklik wyszukaj sterownik, i podajesz ścieżkę do sterownika.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, piotrino napisał:

Jeśli chodzi o te sterowniki to tak..... Musisz je poszukać w necie, ściągnąć, rozpakować . I ręcznie wybrać dany sterownik

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie jestem w stanie zainstalować żadnych sterowników żeby mi to rozpoznało normalnie. Ale zauważyłem taką zależność, że gdy przełączam tryb podłączenia do komputera z samego ładowania na przesyłanie plików, ładnie rozpoznaje urządzenie jako Android ADB Interface. Być może w tym tkwił problem. Dorzucam screena.

Bez tytułu2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zainstalować żadnych sterowników żeby mi to rozpoznało normalnie. Ale zauważyłem taką zależność, że gdy przełączam tryb podłączenia do komputera z samego ładowania na przesyłanie plików, ładnie rozpoznaje urządzenie jako Android ADB Interface. Być może w tym tkwił problem. Dorzucam screena.
1516448746_Beztytuu2.thumb.png.1fa1833db767d503bf20afe93f6dd803.png
Bo ma być właśnie ten tryb podłączenia, a nie tryb jako ładowanie..... Wcześniej o tym nie pisałeś, chyba że przeoczylem.....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotrino napisał:

Bo ma być właśnie ten tryb podłączenia, a nie tryb jako ładowanie..... Wcześniej o tym nie pisałeś, chyba że przeoczylem.....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie pisałem, ale też nie wiedziałem, że to ma aż takie znaczenie. Przesiadłem się dopiero dzisiaj z Redmi Nota 2, a tam działało to trochę inaczej :D Mimo wszystko, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie że różne wersje działają lub Nie !!!!! Zawsze można zerknac na pierwszy post lub na oficjalne forum( na którym na bank podają która wersja działa ) ale jak sobie życzycie jak to mówił Torwalds kto użytkuje lina zawsze znajdzie odpowiedź choćby była na Darknecie

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Telefon to Mi 8 wersja Global kupiona w Neonet. Tydzień temu postępując zgodnie z opisem na pierwszej stronie skończyłem na monicie z 168 godzinami odczekania. To równy tydzień. Dziś podłączam telefon do Miflash i taki komunikat jak w załączeniu. Co dalej...?

received_2997661060274797.jpeg

Edytowane przez wallygraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jeśli mam MI 8 z odblokowanym bootloaderem, twrp i rom Pixel experience tp wystarczy w MI Flash wgrać dedykowany rom global ( mam telefon z x-kom.pl) i na końcu dać komendę blokującą bootloader i wsio? Wtedy telefon jest jak z pudełka? :)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wersję globalną xiaomi mi9 256gb 12gb niestety po 3 tyg goldway raczył mi odpowiedzieć że jednak nie wyślą mi go... Chyba będę musiał zamówić wersję chińską o ile... da się go odblokować. Czy ktoś z Was próbował z nim walczyć i zmiana softu skończyła się sukcesem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...