Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Masz syfny miui, do tego dość stary. Sprawdź czy nie masz już przypadkiem odblokowanego bootloadera.
Co do strony - możesz podesłać jakiegoś screena?
@Bizon1 jak masz chińską stronę jak tu: 

image.png

to wpisujesz nick jakikolwiek, na ich forum możesz się wypowiadać później w razie w, możesz ten z miuipolska wpisać. dalej już pójdzie.
tapnięte z Redmi 4a

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Próbuje odblokować boota w redmi Note 4x wersja 3/16 najnowszy dostępny global wgrany 9.0.5.0. Wcześniej na tym koncie odblokowywałem redmi 3 pro pytanie jak zdobyć pozwolenie na nowy telefon, podłaczając nota 4x pod konto na którym wcześniej odblokowałem 3pro  kupa z tego wychodzi. Wchodząc na stronę z opcją odblokowania mam tylko możliwość pobrania programu bez powodu po co chcę to zrobić. Gdy próbuję odblokować 4x dostaję komunikat o 50 godzinach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , kilka dni temu zakupilem swój pierwszy telefon od Xiaomi lecz jest z nim maly problem , brak polskiego menu. Szczerze mowiac jestem zielony w tym temacie , przegladalem juz chyba wszystkie mozliwe tematy i dalej nie moge naprawic tego problemu. Napisalem prosbe do Xiaomi , dostalem pozwolenie , odczekalem 72h i po ich uplywie przy probie odblokowania 'Add account and device' ciągle wyswietla mi sie blad 10008.. ktos wie jak temu zaradzic? (MIUI 9.2.1.0 (NCHCNEK))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w wyszukiwarce i nie było żadnego temu z tym związanego.
https://miuipolska.pl/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/25365-ROMy-MIUI-Global---stabilne-i-rozwojowe-(stable-i-dev)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Szukałem w wyszukiwarce i nie było żadnego temu z tym związanego.
Klikasz w tą Argentynę i tam masz wybór lokalizacji do wyboru..... Tak w skrócie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel188 Możesz. Stan zakładki "zdjecie blokady oem" w urządzeniach w których odblokowanie jest możliwe tylko MiUnlockiem nie ma znaczenia. Opcje programistyczne jak nie potrzebne mozna ukryć, albo same ci się wyłączą po uruchomieniu optymalizacji w Panelu sterowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...