Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Debugowanie mam, sprawdziłem zaraz na początku łączenia się z Pc, tylko nie mogę znaleźć sterowników.. niby w Mi unlock jest paczka i instalator, lecz nie chce przejść, jakiś błąd numer 5...


Sterowniki zainstalowane, lecz telefon nie trzyma fastboota

Edytowane przez mati1342
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie trzy miesiące temu odblokowywałem redmi 4 powiązałem konta odczekałem 72 godziny i wszystko poszło bootloader odblokowany teraz kupiłem Mi6 chciałem odblokować i znowu musiałem powiązać konta i czekać 72 godz. czy to powiązanie kont trzeba robić za każdym razem? A jest może sposób żeby to ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rygiel napisał:

Wie ktoś czy można odblokowywać bootloader na najnowszej wersji jaką mi pokazuje w OTA czyli Global Stable 8.2.10.0 na Xiaomi 4x? Czy muszę najpierw wgrywać jakieś dev china? ;/

Możesz, tylko najpierw wejdz w opcje programisty i tam zaznacz zdjecie blokady oem i debugowanie usb.Oczywiscie wczesniej musisz powiazać konto z telefonem i wtedy odblokujesz na stable

Edytowane przez lockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Mi6 w polskiej dystrybucji i cały czas męczę się aby odblokować bootloadera jednak cały czas wyskakiwał błąd :

r05af6.jpg

Dodatkowo teraz nawet nie mogę dojść do tego okienka aby wysłał mi sms bo coś się zablokowało. Ma ktoś jakieś rady? Potrzebuje wgrać soft bo nie działa mi kamera na obecnym sofcie w domyślnej aplikacji. Telefon za 2000 zł a tu takie jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, klopdi napisał:

Zakupiłem Mi6 w polskiej dystrybucji i cały czas męczę się aby odblokować bootloadera jednak cały czas wyskakiwał błąd :

r05af6.jpg

Dodatkowo teraz nawet nie mogę dojść do tego okienka aby wysłał mi sms bo coś się zablokowało. Ma ktoś jakieś rady? Potrzebuje wgrać soft bo nie działa mi kamera na obecnym sofcie w domyślnej aplikacji. Telefon za 2000 zł a tu takie jaja...

Miałem ten sam problem na redmi note 4. Poczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie. Trzeba to zrobić z innego ip. Ja zrobiłem to ponownie udostępniając internet z telefonu i wtedy na laptopie ładnie poszło. Spokojnie cierpliwości ja też byłem załamany. Jednak poczytałem i poszło bez problemów:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o pomoc znawców tematu jako ze jest to moj pierwszy Xiaomi. :) Posiadam rom global stable a chciałbym zmienić na global dev. Dostałem zgodę na odblokowanie telefonu ale przy próbie odblokowania dostaję komunikat niepowodzenie spróbuj za 41 godzin ponownie.O co z tym chodzi. Rom 8.2.10.0 global stab.a chce wgrać wersje dev .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę odblokować bootloader w Redmi Note 4 SNAPDRAGON 625 3/32 Global Stabilna, 8.5.4.0 (NCFMIED).

Niestety nie udało mi się go odblokować na tym ROM'ie. Jaki ROM mam wgrać do tego modelu? Na stronie (http://en.miui.com/a-234.html) jest kilka do Note 4 i nie jestem pewien który mam wgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyszedł mi mój MI6. Konto miałem już zrobione przy robieniu MI5. Pomyślałem, że gładko pójdzie. Wychodzi na to, że MI6 z globalem stable Version: V8.5.1.0.NCAMIEG (MIUI8) nie idzie dodać telefonu w progrmistycznych bo wali błędem. Trzeba przejść na global_dev aktualizatorem. No i odczekać 72h :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem drugi telefon od xiaomi, pierwszy odblokowali mi w serwisie :)

Teraz chciałem odblokować drugi i napotkałem się na problem, wchodzac na strone http://www.miui.com/unlock/index_en.html klikam unlock now i nie przeskakuje do formularzu tylko pobiera miflash unlock.

Posiadam Redmi 4X z MIUI Global 8.2.10.0(MAMMIEA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, TSound napisał:

wchodzac na strone http://www.miui.com/unlock/index_en.html klikam unlock now i nie przeskakuje do formularzu tylko pobiera miflash unlock.

Po zalogowaniu na twoje konto? Jak tak to prawdopodobnie masz już zgodę (może serwis odblokował korzystając z twojego konta, jak to było co najmniej miesiąc temu to zadziała na nowym). To pobierz i spróbuj odblokować (72godziny poczekasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
Dnia 9.09.2017 o 09:06, Orjon napisał:

A spróbuj odinstalować domyślne sterowniki które komp instaluje i ponownie podepnij telefon do kompa. Może po prostu się niepoprawnie zainstalowały...

tapnięte z Redmi 4a
 

Pewnie nie dopisałem, ale podczas podłączenia telefon z kompem, w ogóle brak reakcji, menadżer urządzeń nic, tylko ładowanie,opcje programistyczne włączone, debugowanie także, wybrane MTP itd. Sterowniki już różne itd, wyłączenie w pc sprawdzanie certyfikatów..  Co robić ?

Edytowane przez mati1342
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...