Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

odpalasz adb ,adb start serwer ,adb devices pokaże się nr ..... potem adb reboot bootloader przeniesie ciebie do fastboot ,fastboot devices (znowu zobaczysz jakiś tam nr i wtedy fastboot flash recovery recovery.img ,cała robota i na end fastboot boot recovery.img uruchomi się w twrp


Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Nie, nie wystarczy. Musisz zainstalować TWRP i od razu w TWRP instalujesz miuipolska z zipa (przed tym Wipe dalvik, cache, data, system), bo Global nie odpali się z TWRP.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

hawajczyk podziękuj Orjonowi za wipe system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem zgłosił sobie unlock BL. Według poradnika przeszedłem na właściwą stronę, potem unlock i... przenosi mnie do chińskiej strony zamiast do formularza...

Po przetłumaczeniu krzaków prosi o podanie jakiegoś nicka na forum, a w poradniku nie ma o tym żadnej wzmianki. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podczas prośby nie mogłem wpisać swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Wyskakiwał błąd. Wcześniej przeniosło mnie na ich forum gdzie wpisałem swój nick Dironixu, powróciłem do forumalarza po czym wpisałem numer telefonu, nick Dironixu jako prawdziwe imię i nazwisko przepisałem kod i poszło. Jak myślicie? Przejdzie? Czy lepiej zakładać nowe konto na nowy numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak raz już odblokowałem bootloader na Redmi Note 3 PRO, to mogę teraz po paru miesiącach na innym telefonie odblokować bez wysyłania ponownej prośby? 

Wysłać prośby i tak na tym koncie nie mogę, bo od razu przekierowuje do mi unlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...