Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, j23titus napisał:

Ok, przepchało mi te 50 % w bootloaderze. Zainstalowałem z pliku zip przez aktualizacje soft developer rom (miałem global stable) i w ustawieniach programisty w zakładce mi unlock zarejestrowałem mój telefon i wszystko. Mam MIUI POLSKA :)

na której wersji developer rom ci przeszło 50 % ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, makakam napisał:

Chce wyslac prosbe o odblokowanie bootloadera w tel szwagra ale po kliknieciu na unlock od razu jest link do pobrania  Mi unlock a nie ma tego formularza..Co jest grane?

Wyczyść ciastka albo uruchom przeglądarkę w trybie incognito, bo Ci pewnie ładuje stronę z twojego loginu a nie szwagra :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, miery napisał:

Udało mi się odblokować bootloader, złożyłem requesta o odblokowanie, po tygodniu bez odpowiedzi podłączyłem telefon pod MiUnlock i odblokowało. Nawet Debugowanie USB miałem wyłączone bo zapomniałem przełączyć. 

Request wysłałem 23 Marca, dziś klikam na Unlock now, i od razu przechodzi do ściągania softu. Zdarza się, że majfrendy nie przysyłają sms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 3 pro za nic nie mogłem odblokować a mi5 od razu powiązał się z kontem.

Czy później w razie chęci przejścia na stabilny global i korzystania z Android pay można bootloader ponownie zablokować?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przy składaniu wniosku o odblokowanie,po wpisaniu nazwiska numeru telefonu itd. cały czas wyświetla mi info przy nazwisku"wpisz poprawną nazwę".Dla sprawdzenia wpisywałem różne nazwiska i cały czas to samo.Jeśli ktoś miał taki problem proszę o info co zrobić.

Edytowane przez JMicula60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, velkurczak napisał:

Przetrzepałem temat, złożyłem podanie, dostałem info na stronie:

"Submitted. Please wait for the review"

Zostało teraz czekać (mam nadzieję że jak Visiok tylko 4 dni) na sms'a z potwierdzeniem? Czy może mogę to przyspieszyć emailem, lub wpisem na forum?

Jak już złożyłeś, to chyba nie przyspieszysz.

1 godzinę temu, JMicula60 napisał:

Witam.

Przy składaniu wniosku o odblokowanie,po wpisaniu nazwiska numeru telefonu itd. cały czas wyświetla mi info przy nazwisku"wpisz poprawną nazwę".Dla sprawdzenia wpisywałem różne nazwiska i cały czas to samo.Jeśli ktoś miał taki problem proszę o info co zrobić.

Trzeba usunąć spacje i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie co zrobić . Posty na forum http://en.miui.com " dobiłem " do rangi gold . Jednak najwyraźniej moje odpowiedzi typu thanks , awesome komuś się nie spodobały . Najwyraźniej zostałem zbanowany . Z prawej strony pod moją nazwą użytkownika widnieje informacja " Banned to post " . Natomiast na innej stronie forum http://en.miui.com/home.php?mod=spacecp&ac=credit&op=log    jest informacja 

The space has been locked, please contact administrator

[Click here to return to the previous page]

 Pomóżcie proszę angielskiego nie znam . Obawiam się że może mieć to wpływ na zgodę na odblokowanie bootloadera . Chiałbym to jakoś odkręcić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek440 ten link podany bez sensu bo przecież odnosi się do danego konta jak ja na niego kliknę to widzę swoje dane a nie twoje :P Z tego co podałeś "banned to post" to masz zablokowane umieszczanie postów , widocznie za dużo spamowałeś :D Ranga na forum nie ma znaczenia są tacy co nawet nie umieścili posta na forum i dostali zgodę na odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mietek440 napisał:

Najwyraźniej muszę utworzyć nowe konto na innym numerze i klepać ankiety - trudno :-( .

A właściwie w jakim celu ? Po co Ci jest wyższa ranga na tamtym forum ?? Ja mam od 2013 konto i dorobiłem się Senior Member, czy coś przez to tracę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mietek440 napisał:

W pierwszych postach wyczytałem że jak się nie pisze postòw to mogą odrzucić prośbę o odblokowanie .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

To tylko wróżenie z fusów, domysły. Ktoś tam gdzieś coś napisał reszta powiela dalej i tworzy teorie. Nawet na tym forum są osoby co dostały zgodę bez napisania żadnego posta na tamtym forum, nie uzyskały tych 100% w zabezpieczeniu konta. Podobno też powyżej jakiejś rangi w ogóle nie trzeba występować o zgodę, bo jest z automatu. Ktoś tak tu napisał a czy to prawda to nie wiem.Pozdrawiam i idę nabijać posty na en.miui.com na wyższą rangę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mietek440 napisał:

W pierwszych postach wyczytałem że jak się nie pisze postòw to mogą odrzucić prośbę o odblokowanie .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie jak ci kolega slimdick napisał nie ma to znaczenia. Ja jestem przykładem, zgodę dostałem zanim miałem te 100% ,

ale odblokowałem dopiero po jakichś 2 tygodniach bo coś im nie działało, po prostu grzecznie czekałem.

Oni już nie wysyłają potwierdzenia zgody na sms, po prostu można pobrać narzędzie do odblokowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, s4kron napisał:

Witam czy na tym Romie odblokuję bootloader

Przekonasz się jak spróbujesz, trudno powiedzieć. W tym romie  chyba nie ma jeszcze info o stanie blokady w opcjach programistycznych.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...