Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, RadekKw said:

Jestem zalogowany i dostaję taki ekran, który cały czas się przeładowuje :(

Screenshot_2.jpg

Mam dokładnie ten sam problem od wczoraj :( Jestem zalogowany na swoje konto, po kliknięciu na przycisk "Unlock" przechodzi na ten ekran ze screena. Strona co chwilę się przeładowuje, co kilka sekund, na zmianę, wyświetla dwa napisy po chińsku. Po przetłumaczeniu przez google translate jest to:

  • Login successful, improve the forum information
  • Account system upgrade, temporarily unable to register, will be the identity of visitors to visit ...

Ktoś wie może czy da się jakoś obejść ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mythallar napisał:

Mam dokładnie ten sam problem od wczoraj :( Jestem zalogowany na swoje konto, po kliknięciu na przycisk "Unlock" przechodzi na ten ekran ze screena. Strona co chwilę się przeładowuje, co kilka sekund, na zmianę, wyświetla dwa napisy po chińsku. Po przetłumaczeniu przez google translate jest to:

  • Login successful, improve the forum information
  • Account system upgrade, temporarily unable to register, will be the identity of visitors to visit ...

Ktoś wie może czy da się jakoś obejść ten problem?

Zarejestruj się na forum i po sprawie :D Mi pomogło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, echo said:

Zarejestruj się na forum i po sprawie :D Mi pomogło :D

Dzięki, faktycznie pomogło! :)

Cały czas byłem zalogowany, ale po przejściu na angielską wersję strony pokazał się monit o podanie nickname którego chcę używać na forum. A na chińskiej wyświetlał się tylko ten błąd ze screena...

Po uzupełnieniu nickname dla profilu wszystkie działa jak w tutorialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  pojawił się problem. Opisuję telefon  MI4C  bootloader  0dblokowałem oficjalnie aplikację MiFlashUnlock   czekałem  3 dni na pozwolenie .Wgrane P  twrp-3.1.0-0- przez wiersz poleceń adb .Wgrałem  MIUI 7.4.6 wszystko  działał jak bajka .Dzisjaj chciałem wgrać aktualizacje 7.4.13 i d*pa blada  nie można rzejść do TWRP  i w grać po prost  nie ma znowu recovery kurna  co jest grane ?? wgrywałem  jeszcze raz  twrp  przez wirsz poleceń niby idzie  i jest wgrany 

fastboot devices
fastboot flash recovery twrp-3.1.0-0-libra.img

te komendy  wgrały twrp

ale gdy  wpisuję  takie coś 

fastboot devices
fastboot boot twrp-3.1.0-0-libra.img
 

no to już pojawia się napis  "atb not found"  wie ktoś co za przyczyna  że nie można wejść w tryb recovery w telefonie ? przecież  bootloader jest odblokowany jak pisałem wcześniej  co robię nie rak już  mi poadły ręce ile można  robić w okłoto samo .pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trumanshow napisał:

Dzisjaj chciałem wgrać aktualizacje 7.4.13 i d*pa blada  nie można rzejść do TWRP  i w grać po prost  nie ma znowu recovery kurna  co jest grane ??

Może kropki w nazwie twrp. Zmień nazwę pliku twrp na recovery.img to będzie łatwiej. A kombinacją klawiszy przy włączeniu tel też nie wchodzi? Vol+ vol- i power przytrzymane równocześnie powinny uruchomić w twrp (może vol+ i power też). Czasami nie chce wchodzić z poziomu aplikacji aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas odblokowywania bootloadera dostałem komunikat "binding time too short, less than 66 hours", naprawdę muszę czekać aż tyle czasu aby odblokować bootloadera?

Dobra już nie ważne, koledzy wyżej mieli podobny problem i rozwiązali go wcześniejszą wersją MIflash unlocka, jednakże pod tym linkiem jest już tylko link do tego najnowszego co nie rozwiązuje czasu oczekiwania.

 

Edytowane przez ajtech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wales napisał:

Mam MIUI 8.2.2.0 Global.

odblokowałem wczoraj na tym sofcie bez problemu , jeśli jest syfmiui to instaluje dev ale jak jest już na telefonie oficjalny stable to odblokowuje na nim . Wejdź w opcje programistyczne i status blokady i połącz urządzenie z kontem . Po tym powinno być ok

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ImpactBlu napisał:

Witam,

Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć co jest nie tak? Przewertowałem mnóstwo anglojęzycznych forów, ale nie znalazłem rozwiązania.... Telefon to Redmi 3 na najnowszym china dev.

 

miunlock.JPG

Przez komputer logowałem się na konto za pomocą numeru ID oraz jednocześnie przez telefon za pomocą opcji "Mi unlock states" też przez numer ID.

42 minuty temu, Krzysiek. napisał:

Witam,dostałem sms-a z info już po 6 godzinach ;) Jest także link do pobrania Mi unlock tool,mam go pobrać czy lepiej ten wasz z tej strony ?

Redmi 3S odblokowałem miunlockiem z linku, natomiast Mi5 dopiero jedną ze starszych wersji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem Redmi 3 i uzyskałem już pozwolenie na odblokowanie bootloadera. Obecnie posiadam wersje MIUI: MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna 7.1.3.0(LHPCNCK) - rozumiem że jest to tzw syfmiui i na nim nie odblokuje telefonu? W takim razie muszę zaktualizować telefon przez mi flasha do wersji dev i czy rom w wersji 7.4.13 (MIUI8) jest odpowiedni? Dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KraViec napisał:

Witam, jestem posiadaczem Redmi 3 i uzyskałem już pozwolenie na odblokowanie bootloadera. Obecnie posiadam wersje MIUI: MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna 7.1.3.0(LHPCNCK) - rozumiem że jest to tzw syfmiui i na nim nie odblokuje telefonu? W takim razie muszę zaktualizować telefon przez mi flasha do wersji dev i czy rom w wersji 7.4.13 (MIUI8) jest odpowiedni? Dziękuje za pomoc!

Tutaj pobierz dev dla Twojego telefonu, wgraj przez miflasha z opcją flash all i odblokuj:

http://en.miui.com/a-234.html

wgraj odpowiedni TWRP (ido) i przez niego odpowiednie miuipolska:

https://miuipolska.pl/download/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic unlock na syfiastym romie? Przyszedl mi Redmi4 z IBG oraz syfskim miui. Zgode na odblok mam, jeszcze na moja mi5s, ale tam sie zatrzymalem na 50% wiec temat odpuscilem i cale szczescie, bo Redmi4 mialbyc na prezent i do piatku musze cos wymyslic. Niestety nie ma na Redmi4 globala jest tylko chinski soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, naver napisał:

Mozna zrobic unlock na syfiastym romie? Przyszedl mi Redmi4 z IBG oraz syfskim miui. Zgode na odblok mam, jeszcze na moja mi5s, ale tam sie zatrzymalem na 50% wiec temat odpuscilem i cale szczescie, bo Redmi4 mialbyc na prezent i do piatku musze cos wymyslic. Niestety nie ma na Redmi4 globala jest tylko chinski soft.

Nie można , trzeba wgrać China Dev, reszta jak wyżej tylko TWRP (prada) np.tutaj:

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678

Edytowane przez ig2205
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kurde bo juz się gubię, czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak to jest.. Włączyłem telefon, mam xiaomi e.u 8.3,.7.3.9 (rozwojowa) więc nie wiem, czy bootloader już jest odblokowany? Jak resetuję telefon do recovery mam twrp wersja android 6.0 MRA58K pobieram właśnie miuipolska ale czy to czymś się różni? W sensie że tam jest chyba 7.4.14 na RN4 a ja mam 7.3.9 :> Wklepałem w dialerze jakiś tam kod i mam secureboot on a fastboot unlock, więc..?

Więc tak, pobrałem z miuipolska dla RN4 najnowsze miui xiaomi.eu 8.3 7.4.14 wrzuciłem na kartę dałem aktualizuj z pliku zip i się zainstalowało więc chyba spoko XD

Edytowane przez adasko2910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...