Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2024


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem, mam konto na en.miui.com, jak klikam unlock i się loguje na swoje konto to chce mi nadac nowy nic na chińskim forum oczywiscie moj uzywany na en.miui.com jest zajety ale nawet gdy wybieram nowy konczy sie na wiadomosci ze mój email jest również w uzyciu. to jest beznadziejne.... jakim cudem nie uzywa mojego aktualnego konta tylko chce zrobic mi nowe a pomimo to bierze dane z tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kaju666 napisał:

mam dziwny problem, mam konto na en.miui.com, jak klikam unlock i się loguje na swoje konto to chce mi nadac nowy nic na chińskim forum oczywiscie moj uzywany na en.miui.com jest zajety ale nawet gdy wybieram nowy konczy sie na wiadomosci ze mój email jest również w uzyciu. to jest beznadziejne.... jakim cudem nie uzywa mojego aktualnego konta tylko chce zrobic mi nowe a pomimo to bierze dane z tego forum...

Mam dokładnie ten sam problem, przesyłam screeny i liczę na pomoc.

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgłosiłem prośbę o odblokowanie bootloadera i teraz przy próbach wejścia na http://en.miui.com pojawia mi się komunikat:

Sorry, your account or IP address is banned, you can not access the site.

[Click here to return to the previous page]

Niestety jestem delikatnie mówiąc laikiem, nie wiem jaka może być przyczyna zablokowania mi konta, na jak długo i jak to sprawdzić. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Intex napisał:

Witam. Zgłosiłem prośbę o odblokowanie bootloadera i teraz przy próbach wejścia na http://en.miui.com pojawia mi się komunikat:

Sorry, your account or IP address is banned, you can not access the site.

[Click here to return to the previous page]

Niestety jestem delikatnie mówiąc laikiem, nie wiem jaka może być przyczyna zablokowania mi konta, na jak długo i jak to sprawdzić. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie?

Twój adres IP został zablokowany. Zaloguj się na stronę z innego miejsca (poza domem, czy pracą).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Intex napisał:

Niestety próbowałem z innego IP i dalej to samo. Dodatkowo próbując logować się na account.xiaomi.com wyskakuje komunikat dotyczący niepoprawności info: The info you entered is incorrect.

"Info incorrect" oznacza, że wpisałeś albo nieprawidłowy login, hasło, albo oba.

Błąd IP dotyczy adresu internetowego. Zmiana na inny - czy to przez zastosowanie proxy, czy po prostu skorzystanie z innego miejsca - musi rozwiązać ten problem, chyba, że ten drugi adres jest również zablokowany. Problemem może być też złe "cookie", czyli informacja zahowana w twojej przeglądarce interentu. Do tego wystarczyłoby wyczyszczenie cahce, lub skorzystanie z innej przeglądarki.

Najłatwiej byłoby po prostu zalogować się z innego komputera w innym miejscu niż to, z którego korzystałeś.

Jeśli natomiast nie pomaga, to znaczy, że jest jakiś problem z twoim kontem. Na to nikt inny prócz administratorów nie pomoże. B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to było zwykłe logowanie. Utworzyłem drugie konto, z drugim numerem telefonu, z tego samego komputera, więc IP jest w porządku. Natomiast po przejściu całej procedury tworzenia konta i po kliknięciu unlock now na stronie http://www.miui.com/unlock/index_en.html powinien mi się pojawić do wypełnienia formularz, gdzie wpisuje swoje dane, nr tel. i powód odblokowania bootloadera, później powinien przyjść sms z kodem weryfikacyjnym i dopiero wtedy powinna przyjść informacja o przyjęciu zgłoszenia dotyczącego odblokowania bootloadera. Ten monit przyszedł od razu po kliknięciu unlock now. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak czekać te 10 dni, o ile nie dłużej. Co do tego pierwszego konta, to dalej jest zablokowane. Mam tylko nadzieję, że to w niczym nie przeszkadza, dzięki za sugestie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Intex napisał:

Nie, to było zwykłe logowanie. Utworzyłem drugie konto, z drugim numerem telefonu, z tego samego komputera, więc IP jest w porządku. Natomiast po przejściu całej procedury tworzenia konta i po kliknięciu unlock now na stronie http://www.miui.com/unlock/index_en.html powinien mi się pojawić do wypełnienia formularz, gdzie wpisuje swoje dane, nr tel. i powód odblokowania bootloadera, później powinien przyjść sms z kodem weryfikacyjnym i dopiero wtedy powinna przyjść informacja o przyjęciu zgłoszenia dotyczącego odblokowania bootloadera. Ten monit przyszedł od razu po kliknięciu unlock now. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak czekać te 10 dni, o ile nie dłużej. Co do tego pierwszego konta, to dalej jest zablokowane. Mam tylko nadzieję, że to w niczym nie przeszkadza, dzięki za sugestie.:wink:

A który nr masz w telefonie? Ten, który masz zablokowany czy inny?  A może tak być, że nie można sie zalogować na odblokowanie bootloadera jak, ktoś nie ma tego telefonu? Bo ja tak mam. Mam konto a nie mam jeszcze telefonu i też mam problem z zalogowaniem się na odblokowanie bootloadera.

Edytowane przez johnybiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja stworzyłem drugie konto, bo wszelkie próby logowania się z innego komputera, z innego miejsca nic nie dawało.

14 godzin temu, johnybiu napisał:

 

A który nr masz w telefonie? Ten, który masz zablokowany czy inny?  A może tak być, że nie można sie zalogować na odblokowanie bootloadera jak, ktoś nie ma tego telefonu? Bo ja tak mam. Mam konto a nie mam jeszcze telefonu i też mam problem z zalogowaniem się na odblokowanie bootloadera.

 

Mam Note 3 więc dual sim. Utworzyłem pierwsze konto na jeden numer i podałem adres email. Po zablokowaniu mi tego konta stworzyłem drugie na drugi numer i podałem również inny adres email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dark695 napisał:

Dostałem SMS z linkiem jednak podczas odblokowanie mam to

 

Co jest versja Version: V7.1.8.0.LHNCNCK (MIUI7)

i na

Version: 6.1.29 (MIUI7)

TO Samo

 

 

Przechwytywanie.PNG

Ktoś pomoże?

Konto nie ma uprawnień,czy coś muszę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kakapo napisał:

wlodek1616
Po utworzeniu nowego konta xiaomi mogłem złożyć wniosek bez żadnego problemu ;)

W sumie to jest bezsens tworzyć od nowa konto, gdzie ktoś ma już nabite na forum punkty. Ale nie twierdze, że to zły pomysł. Jest to zawsze jakieś wyjście z tego impasu. Ja czekam aż xioami coś z tym zrobi.

Edytowane przez johnybiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...