rzutberetem

Jak spolszczyć niestandardowy ekran blokady

Recommended Posts

Cześć,

próbuję spolszczyć niestandardowy ekran blokady, który pochodzi z motywu "Nuevo". Robię to według tego poradnika: http://en.miui.com/thread-21609-1-1.html

Po wgraniu lockscreena przez chwilę wszystko jest ok. Jednak po chwili motyw zmienia się na domyślny razem z lockscreenem.

Coś jakby zabezpieczenie miui. Czy nie ma innego prostego sposobu na modyfikacje lockscreenów? (wolałbym nie bawić się w jakieś Xposed/wsm tools).

Podobnież można to zrobić przez stronę http://designer.xiaomi.com ale nie przyjęli mi zdjęcia, które miało przedstawiać moją facjatę xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xposed i tak już dawno nie działa, w miui na andku 5.0+ jest autoryzacja, której nie obejdziesz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli na dzień dzisiejszy nie da sie w zaden sposób edytować pobranego motywu ? Podmieniajac plik mrc mam tak jak autor wątku, po jakims czasie przywraca mi domyslny motyw, a jak probuje zainstalowac zmodyfikowany plik MTZ mam komunikat ze nieoficjalne motywy nie sa wspierane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestrujesz się na designer xiaomi i hulaj dusza. Możesz wtedy wrzucać, modyfikować i zawsze będziesz mógł taki motyw zastosować. Wiem bo ja się zarejestrowałem i mogę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.