Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu MIUI7-7.1.6.0 Stable Multi Rom Root


miczkins

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,  podłączam tak jak w instrukcji pojawia się czerwona belka w flashu i nic. Odlicza sekundy po 5 minutach też nic. W czym tkwi problem ?

Btw. W linku do pobrania romu jest wersja 7.1.8.0

Edytowane przez Hrothi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz mniej postów, a szkoda, ponieważ wielu z Was posiada bardzo przydatną wiedzę, która nie raz uratowała mnie przed katastrofą :). Mam do Was pytanie/a, obecnie posiadam zainstalowany ROM w wersji 6.1.11 (rozwojowa). Bootloader został odblokowany jakieś dwa tygodnie temu, ale nie miałem czasu się tym zająć, teraz mam wolne więc z chęcią zainstaluje nowy/lepszy ROM. Otóż jaką wersję systemu polecacie najbardziej dla tych z odblokowanym bootloader-em :)? Czy są już jakieś plotki kiedy lub czy w ogóle wyjdzie Android 6 na Redmi Note 3? Czy opłaca się obecnie wymienić Redmi Note 3 na Redmi Note 3 PRO?

Pozdrawiam

Edytowane przez nTesla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się że na razie się nie opłaca, większe problemy z blokowaniem blogosfera, wydajność nieco wyższa ale w codziennej pracy niezauważalna no i więcej romow na wersję z Mwdiatekiem

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 minut temu, Marcin_89 napisał:

A jaki soft opłaca się instalować, Wersję EU z językiem PL czy Miui Polska ?

Xiaomi.eu ma polski tak samo jak miuipolska.

17 minut temu, Marcin_89 napisał:

Oraz jeżeli takowany zainstaluję to wtedy jak z aktualizacjami Miui producenta ? Będą normalnie mi się pobierały ?

Oczywiście, że nie. Chyba, że skorzystasz z romu Global (o ile jest dla tego modelu bo raczej nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...