Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu MIUI7-7.1.6.0 Stable Multi Rom Root


miczkins

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, jacek666b napisał:

Nawet w porównaniu z MIUI PL?

Mam obecnie 7.1.6.0 i czekam na odblokowanie bootloadera, zastanawiam się czy opłaca się wgrywać MIUI PL?

Wpis: Redmi Note 3 Prime & Tapatalk

Nawet, nie wiem dla czego ale MIUI PL słabiej wypadało, może że dev, a nie stable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nie wiem dla czego ale MIUI PL słabiej wypadało, może że dev, a nie stable.

Jeśli dobrze rozumiem, z zablokowanym BL nie możemy wgrać MiuiPolska które by się często aktualizowało, a obecnie mocno chwalonym softem jest ten stable 7.1.6.0?

Czyli póki co nie ma co się spinać z chińczykami o odblokowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, z zablokowanym BL nie możemy wgrać MiuiPolska które by się często aktualizowało, a obecnie mocno chwalonym softem jest ten stable 7.1.6.0?

Czyli póki co nie ma co się spinać z chińczykami o odblokowanie?

Egzakli.

Wpis: Redmi Note 3 Prime & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, marceleqs napisał:

Jeśli dobrze rozumiem, z zablokowanym BL nie możemy wgrać MiuiPolska które by się często aktualizowało, a obecnie mocno chwalonym softem jest ten stable 7.1.6.0?

Czyli póki co nie ma co się spinać z chińczykami o odblokowanie?

Dokładnie, na ten moment stable 7.1.6 jest najlepszą opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na stable 7.1.6. Mam pewien problem, gdy mam zablokowany telefon, to w momencie gdy dostaję sms, ekran się nie wybudza. Jedynie pulsuje mi dioda. Dodam, że w opcjach aplikacji SMS mam ustawione powiadomienie na zablokowanym ekranie, pływające okna itp. Spotkał się ktoś z tym problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na stable 7.1.6. Mam pewien problem, gdy mam zablokowany telefon, to w momencie gdy dostaję sms, ekran się nie wybudza. Jedynie pulsuje mi dioda. Dodam, że w opcjach aplikacji SMS mam ustawione powiadomienie na zablokowanym ekranie, pływające okna itp. Spotkał się ktoś z tym problemem? 

A słychać dźwięk sms?

Wpis: Redmi Note 3 Prime & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, swaggier napisał:

Tak słychać dźwięk. Na syfiastej wersji 77 chodziło normalnie.

 

36 minut temu, swaggier napisał:

Jestem na stable 7.1.6. Mam pewien problem, gdy mam zablokowany telefon, to w momencie gdy dostaję sms, ekran się nie wybudza. Jedynie pulsuje mi dioda. Dodam, że w opcjach aplikacji SMS mam ustawione powiadomienie na zablokowanym ekranie, pływające okna itp. Spotkał się ktoś z tym problemem? 

Mam wł w ustawieniach SMS "pokaz podgląd na ekranie blokady" i wszystko smiga jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rome napisał:

Bo to czy sms wyświetla się na ekranie blokady zależy jeszcze od zastosowanego motywu.

Na standardowym też nie pokazuje.

 

6 godzin temu, krzysiu85005 napisał:

 

Screenshot_2016-02-15-20-13-20_com.android.mms.png

U mnie chodzi z tymi ustawieniami ;)

Dzięki, mam podobnie i nie chodzi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest ten cały MTK Drivers? Tutaj w temacie nie ma nic o nim wspomnianego ale już na tej anglojęzycznej stronie pisze żeby instalować. To w końcu musze instalować ten program jeśli chce wgrać ten rom? jutro przychodzi telefon i chciałbym od razu z nim porządek zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamil1425 napisał:

Do czego jest ten cały MTK Drivers? Tutaj w temacie nie ma nic o nim wspomnianego ale już na tej anglojęzycznej stronie pisze żeby instalować. To w końcu musze instalować ten program jeśli chce wgrać ten rom? jutro przychodzi telefon i chciałbym od razu z nim porządek zrobić :)

Są to sterowniki Lenovo pod procesory MTK... chyba pod ten konkretnie model ale mogę się mylić ;-) Nie zawsze trzeba ale jak nie chodzi to wyłącz całą procedurę i zacznij od sterowników, potem SP Flash Tool... itd. ;-) Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwilę ten soft jest najlepszym rozwiązaniem chyba że ten z dzisiaj 7.1.8 xiaomi eu będzie lepszy.wróciłem z miui polska bo miałem trochę problemów z bateria ,bluetooth, czytnik linii papilarnych często nie wzbudzał telefonu,rozlanczalo często mi band a tutaj wszytko działa jak powinno.na ta chwilę szkoda sobie d*py zawracać z chinczykami i odblokowanie bootloadera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam jakiś problem przy kroku gdzie trzeba go pod usb podłączyć. kilkam volume-, od razu wkładam usb i nic. program nic nie chwyta a ustawione wszystko dobrze mam. wejście usb też raczej okej bo jak podłączam to mi system na kompie automatycznie sterowników do niego wyszukuje...

okej za szybko podłączałem ale... teraz mam taki błąd: http://scr.hu/1elk/ids1r - wie ktoś o co może chodzić? :/

@Smigoll a tutaj?: http://www.tinypic.pl/542ds2i7bvy5

Edytowane przez kamil1425
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam jakiś problem przy kroku gdzie trzeba go pod usb podłączyć. kilkam volume-, od razu wkładam usb i nic. program nic nie chwyta a ustawione wszystko dobrze mam. wejście usb też raczej okej bo jak podłączam to mi system na kompie automatycznie sterowników do niego wyszukuje...

okej za szybko podłączałem ale... teraz mam taki błąd: http://scr.hu/1elk/ids1r - wie ktoś o co może chodzić? :/

 

Nie mogę wyświetlić twojego zdjęcia, wstaw gdzie indziej :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil1425 napisał:

hmmm a teraz coś widać? ;/
Widziałem kilka postów już z tym błędem ale tam był on wywołany tym, że naciskali power + vol- zamiast samego vol-
Ja natomiast naciskam sam vol- a i tak taki błąd wyskakuje ;/

bład 123.jpg

Sterowniki przed SP Flash... zmiana kompa... mam AMD i drugi z Intelem... pomogło na Intelu poszło sprawnie od strzału... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz recovery to przez nie. Jeżeli nie masz recovery to spróbuj zainstalować z Google Play supersu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ok ale co mam wrzucić przez recovery?

Opcja z supersu nie działa. Nie można pobrać bibliotek.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Ja realizując wskazaną w pierwszym poście procedurę doszedłem do momentu, w którym flash_tool uzupełniał pasek ładowania na czerwono, potem długo nic, więc powtórzyłem tą czynność 4-5 razy. Konsekwencją jest to, że obecnie telefon przestał reagować na cokolwiek, jest wyłączony ... i tyle, brak reakcji na włączanie, podłączanie usb, ładowarki, głucha cisza. Czy mogę prosić o podpowiedź jak ratować telefon ? Wyjaśniam, że jestem laikiem i pierwszy raz próbowałem grzebać przy systemie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...