Skocz do zawartości

[ROM] Xiaomi.eu MIUI7-7.1.6.0 Stable Multi Rom Root


miczkins

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę przejść z xiaomi eu 6.1.11 (chyba dev) na ten rom wygrywając tylko plik system w spflashtool? Jeżeli pytanie padało już wiele razy to wybaczcie ale czytam każdy temat o tym telefonie i każdym romie do niego i się już zaczynam gubić

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Przeczytaj pierwszą stronę tego tematu. Tam masz odpowiedź.

Okej dzięki! Czytałem to samo pytanie co jest na pierwszej stronie wcześniej ale musiałem przeoczyć odpowiedź :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś za dużo masz zaznaczonych wierszy, bo tylko preloader widzę odznaczony - z tego co pamiętam miałem znacznie mniej (mogę to potwierdzić późnym wieczorem lub rano)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wrócić na chiński rom to wgraj go tym programem w ten sam sposób. Botloader odblokujesz tylko na wersji dev, a ta jest wersją stable:P

 

Zero, zresetuj telefon, mi czasem też "palcoczytnik" sie zawiesza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zaflashowałem , działa a co najważniejsze,to nie ma aplikacji z krzakami, jakiegoś King Root itp. syfów . czysty przetłumaczony na polski ROM. ale nic poza tym z doświadczeń. W miarę używania,jeżeli pojawią się jakieśproblemy, to podzielę się wiadomościami. Najbardziej cieszy czytelność, przejrzystość i prostota interfejsu.dzięki @miczkins za ten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie tu, bo potencjalny problem siedzi na tej wersji.

Napiszcie jak Wam się sprawuje w różnych sytuacjach sprawność internetu względem innych telefonów w tej samej lokalizacji.

Mam na myśli:
- ping
- predkosci pobierania max
- predkosci wysylania max
- pobieranie w sklepie, czy stabilne
- odświeżanie e-mail, czy stabilnie
- wskaźnik 2G/3G/4G czy czesto przeskakuje zasięg

Problem jest taki, że RN3 sprawuje się pod tym wzgledem na obecnym sofcie w moim odczuciu 2x słabiej albo jeszcze gorzej od innych telefonów, to samo miejsce, te same warunki.
Zastanawiam się na ile to możę być wina softu, a na ile lichość telefonu ogólna w tej kwestii. Nie podobają mi sie te rzeczy które wypunktowałem powyżej.
Nie żeby była tragedia, bo "jakoś" to w końcu zadziała ale komfortu nie odczuwam. To właściwie jedyne co mi nie pasi, jak dotąd w RN3.

Macie podobnie?

Napiszcie proszę swoje odczucia, będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2016o21:18, marceleqs napisał:

Zadam pytanie tu, bo potencjalny problem siedzi na tej wersji.

Napiszcie jak Wam się sprawuje w różnych sytuacjach sprawność internetu względem innych telefonów w tej samej lokalizacji.

Mam na myśli:
- ping
- predkosci pobierania max
- predkosci wysylania max
- pobieranie w sklepie, czy stabilne
- odświeżanie e-mail, czy stabilnie
- wskaźnik 2G/3G/4G czy czesto przeskakuje zasięg

Problem jest taki, że RN3 sprawuje się pod tym wzgledem na obecnym sofcie w moim odczuciu 2x słabiej albo jeszcze gorzej od innych telefonów, to samo miejsce, te same warunki.
Zastanawiam się na ile to możę być wina softu, a na ile lichość telefonu ogólna w tej kwestii. Nie podobają mi sie te rzeczy które wypunktowałem powyżej.
Nie żeby była tragedia, bo "jakoś" to w końcu zadziała ale komfortu nie odczuwam. To właściwie jedyne co mi nie pasi, jak dotąd w RN3.

Macie podobnie?

Napiszcie proszę swoje odczucia, będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.
 

 

też mi kiepsko dziala jakosc polaczen np. przy uzyciu 2 kart sim,  sklep tak samo ale to wszystkie wina trefnego softu, trzeba poczekac na miui polska

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Xiaomi.eu stable 7.1.6 jak dla mnie jest w tej chwili najlepszym romem dostępnym dla uzytkowmikow z zablokowanym bootloaderem. W porównaniu do wersji 6.1.21. dev zauwazylem w moim redmi note 3 dużo lepiej dzialajacy bluetooth (nie zrywa polaczen z opaska mi band jak na 6.1.21. dev - nawet 5 x dziennie z telefonem noszonym w kieszeni). Obecnie mogę zostawić telefon w jednym pokoju i pojsc do drugiego pomieszczenia i nadal zlicza kroki i trzyma sygnal. Wifi działa bez zarzutu. System bardzo plynny. Duza poprawa w wydajności baterii. Zauwazalna roznica około 30% w porównaniu do wersji dev. Polecam ten rom.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ChudyCFC napisał:

Poszło sprawnie... :-P Ale... gdzie się ustawia czas podświetlenia ekranu? Za chiny nie mogę tego znaleźć w gąszczu ustawień... ;-) Bateria ze 100% przez 3,5 dnia do 14.15 dzisiaj... wiadomo, zabawa, ustawienia, inne bajery... jest super :-P

Ustawienia -> blokada i hasła -> uśpienie

Przyznam, że szukałbym w ustawieniach wyświetlacza, trochę to pogmatwane, ale swój sens ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zrobiłem wszystko tak jak w 1 poście zainstalowałem sterowniki, włączyłem ten program, wsadziłem obydwa pliki, odznaczyłem preload. Wyłączyłem telefon, nacisnąłem Download w programie, potem vol- i podłączyłem do usb. Zaczęły się instalować sterowniki urządzenia w kompie, trzymałem dalej vol- aż się zainstalują. Podglądałem jak instalują się sterowniki i pierwsze dwa od góry miały czerwony krzyżyk (urządzenie nie jest podłączone do komputera), a ostatni miał zielonego ptaszka. Może sterowniki nie chcą się mi zainstalować ? System mam WIN7 (64). Czekałem dalej i czerwonego paska nie miałem. Dałem stop w programie i odłączyłem telefon. Zrestartowałem komputer. Znowu włączyłem program, odznaczyłem preload i dalej vol-, podłączyłem do gniazda usb, pokazał się czerwony pasek, puściłem przycisk vol- i po chwili wywala błąd taki jak w załączniku. Co robię nie tak, albo co mam zrobić żeby zainstalować ten room ?

Z góry dziękuję za pomoc.

błąd.jpg

EDIT:

Trzeba trzymać przycisk vol- do momentu pokazania się żółtego i wtedy puścić. Room zainstalowany :) Może informacja przyda się innym.

Edytowane przez zbijar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/11/2016o10:16, Attack napisał:

Witam,

Xiaomi.eu stable 7.1.6 jak dla mnie jest w tej chwili najlepszym romem dostępnym dla uzytkowmikow z zablokowanym bootloaderem. W porównaniu do wersji 6.1.21. dev zauwazylem w moim redmi note 3 dużo lepiej dzialajacy bluetooth (nie zrywa polaczen z opaska mi band jak na 6.1.21. dev - nawet 5 x dziennie z telefonem noszonym w kieszeni). Obecnie mogę zostawić telefon w jednym pokoju i pojsc do drugiego pomieszczenia i nadal zlicza kroki i trzyma sygnal. Wifi działa bez zarzutu. System bardzo plynny. Duza poprawa w wydajności baterii. Zauwazalna roznica około 30% w porównaniu do wersji dev. Polecam ten rom.:-D

Podpisuje się pod tym co piszesz. Dodam że mam odblokowany bootloader i testowalem wszystkie romy eu..pl..dev i stable... I 7.1.6 eu stable wygrywa zdecydowanie z całą reszta!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym co piszesz. Dodam że mam odblokowany bootloader i testowalem wszystkie romy eu..pl..dev i stable... I 7.1.6 eu stable wygrywa zdecydowanie z całą reszta!!!

Nawet w porównaniu z MIUI PL?

Mam obecnie 7.1.6.0 i czekam na odblokowanie bootloadera, zastanawiam się czy opłaca się wgrywać MIUI PL?

Wpis: Redmi Note 3 Prime & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...