rzutberetem

Aktualizacja MIUIPolska z 5.12.31 do 6.1.21

Recommended Posts

Cześć,

chcę dokonać aktualizacji MIUIPolska w Mi4c z wersji 5.12.31 do 6.1.21 w związku z tym:

• czy aktualizacja spowoduje zablokowanie bootloadera?
  • czy po aktualizacji będę mógł przełączać dostęp do roota tak jak w 5.12.31?
  • czy istnieje możliwość przywrócenia wersji 5.12.31 w przypadku kłopotów z wersją 6.1.21?
  • czy aktualizacji mogę dokonać poprzez aplikację Aktualizacje -> ... -> Zainstaluj aktualizację z pliku .zip ?
  • czy "Metoda 1: fastboot" w poradniku https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ jest jeszcze aktualna i mogę ją zastosować do aktualizacji?
  • czy aktualizacji mogę dokonać według pierwszego postu z poniższego poradnika?

Wszedłem do TWRP v2.8.7.1(miałem już zainstalowane po kupnie telefonu) przez vol+ i power. Odczekałem 2 minuty, ponieważ dotyk ekranu nie działał. Dałem settings i power off. Uruchomiłem system. Następnie wyłączyłem i ponownie wszedłem do TWRP przez vol+ i power i znowu dałem power off, jednak tym razem nie wyłączył się, a zaczęła się "optymalizacja aplikacji". Czy to normalne, że sama się uruchomiła?

Normalne raczej nie, ale juz bylo to poruszane na froum ze tak czasmi sie dzieje. Wychodz  z twrp przyciskiem. :P

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.