Skocz do zawartości

Zamiast DT2W - oświadczenie.


KANAR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odkryłem wczoraj program który wzbudza ekran machnieciem nad czujnikiem ruchu i nie drenuje baterii WAKE ON GESTURE. Szedłem spać 72%, rano 72% i po machnieciu wzbudził . Od dziś jest to dla mnie najlepszy telefon i system.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich Programów jest więcej. Ja miałem swego czasu jakiś który nie tylko wybudzal machnięciem ale też automatycznie po wyjęciu z kieszeni. Generalnie całkiem nieźle to działało i nie było problemów tylko mnie osobiście wykurza to wiszące powiadomienie na pasku 😀

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich Programów jest więcej. Ja miałem swego czasu jakiś który nie tylko wybudzal machnięciem ale też automatycznie po wyjęciu z kieszeni. Generalnie całkiem nieźle to działało i nie było problemów tylko mnie osobiście wykurza to wiszące powiadomienie na pasku 😀

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Ten póki co działa poprawnie. I ma kilka opcji wybudzenia. Po wyjęciu z kieszeni wybudza, po schowaniu do kieszeni. Można ustawić ilość gestów, aby była reakcja, dostosować do flipcovera Widoczność na pasku można wyłączyć.

Jak aplikacja sprawdzi się przez dłuższy czas(bez dużego drenażu baterii) , kupię wersję płatną.

TapTap Tapatalk+MI4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, hancock napisał:

Daj znać jak ten program ingeruje w baterię.

nie drenuje, nie wiem jak to zrobili, 24 godziny testów i praktycznie zerowy wpływ na baterię :). dodane do autostartu i zapięte kłódką, działa jak natywna aplikacja. Mam wrażenie że na tym polegają aktualizacje MIUI, optymalizują hardware nie chwaląc się tym, nie wiem jak na innych markach działa ten program ale tu dołącza do MUST HAVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fullrespect napisał:

Jest jeszcze "gravity screen". Używam od dawna i nie narzekam

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

U mnie Gravity Screen drenował baterię i nie działał jak telefon przechodził w deep sleep. Dlatego robię takie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa aplikacja, zaczynam testować. Wybudza pięknie i nie ma constant wakelock - wiec pięknie. 

Jak oni to zrobili, przecież zwykłe wybudzanie co jakiś czas czujnika zbliżeniowego drenuje bardzo mocno baterię, a tu chyba działa to oszczędnie

Dokładnie jak mówisz, nawet sprawdziłem po dobie w GSM Battery i jest gdzieś na końcu listy w zużywania energii.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2016o22:24, fullrespect napisał:

Jest jeszcze "gravity screen". Używam od dawna i nie narzekam

-----------------------------------------------------

tapnięte z mojego Redmi Note 2

 

Właśnie... gravity screen, Uzywałem tego jeszcze na starym telefonie, ale problem własnie był z deep sleep. Po jakimś czasie apka po prostu w ramie siedziała, ale nie potrafiła wybudzić telefonu. Za to uśpić po włożeniu do kieszeni już tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam wszystko jak należy? Mi udało się wyłącznie ustawić wybudzanie jednokrotnym machnięciem. Nie działa przy większej ilości machnięć, przy próbie uśpienia ani opcja z wyjmowaniem z kieszeni...

U mnie wszystko działa poprawnie. Wybudzenie, oraz wygaszanie ekranu ustawione na podwójne machnięcie.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kulig007 napisał:

U mnie wszystko działa poprawnie. Wybudzenie, oraz wygaszanie ekranu ustawione na podwójne machnięcie.

TapTap Tapatalk+MI4W

U mnie na jedno działa, na dwa nie.. Próbowałem chyba 20 różnych wartości, nie działa i koniec.

Warto sobie zobaczyć jakie to ma oceny w sklepie, czerwony pasek dościga zielony, już wiem czemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kulig007 napisał:

U mnie wszystko działa poprawnie. Wybudzenie, oraz wygaszanie ekranu ustawione na podwójne machnięcie.

TapTap Tapatalk+MI4W

A mógłbyś podać, jakie wartości masz ustawione? I jaką wersję systemu masz? Ewentualnie nadawałeś jeszcze temu jakieś prawa osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa wyśmienicie, treshhold mam ustawione na 5, należy ruchy wyćwiczyć patrząc na wartości w pasku na dole, machanie podwójne to ok 1s nad czujnikiem, 0,5s poza czujnikiem i ponowić, tak działa u mnie, ale i tak używam  jedno machniecie ON kolejne OFF. Nie traktuję tej aplikacji jako półśrodek do DT2W tylko jako nowa "lepsza niż DT2W" funkcjonalność. A na kolory pasków w sklepie nie ma co patrzeć bo komentarze tych ludzi brzmią jakby byli upośledzeni np. " nie mogę odinstalować tego gówna" po prostu ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa poprawnie. Wybudzenie, oraz wygaszanie ekranu ustawione na podwójne machnięcie.

TapTap Tapatalk+MI4W

A mógłbyś podać, jakie wartości masz ustawione? I jaką wersję systemu masz? Ewentualnie nadawałeś jeszcze temu jakieś prawa osobno?

01597759e13f909d02b99df74efd42b8.jpg

A system na jakim siedzę - sMIUI 5.11.5

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grembi napisał:

To u mnie jaja z tym były. Mimo iż ustawiłem na 10 to po chwili odpalając aplikacje miałem ustawione na 0 ( mimo zapięcia kłódką) . Obraziłem się i skasowałem ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

żeby ustawienie wartości treshold pozostało, należy po jej wybraniu suwakiem kliknąć u góry symbol pause a potem play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...