Skocz do zawartości

Pęknięty ekran, co zrobic.


rafcio39

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, rafcio39 napisał:

Witam, ostatnio telefon upadł mi i rozbilem ekran... Wyswietlacz jest caly lecz digitizer jest pekniety. I teraz takie pytanie, co zrobić? Wymienic digitizer czy może cały ekran lcd? Da rady to jakoś zrobic? :) Pozdrawiam i proszę o pomoc ;)

Masz w telefonie  Miui center pisz do nich, jedyne rozsądne działanie.

Możesz też wejść tu: https://miuipolska.pl/serwis-miui-polska/

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że dostałem odpowiedź na temat wyceny... (nie chcę robić nowego wątku) Dobra ekran wymienię ale mam taki jeden bardzo denerwujący problem. Telefon się resetuje po jakimś czasie (zawiesza i restart). Czasem nawet kilka razy do logo "MIUI" i dalej reset. Czasem tak po kilka razy, zazwyczaj robi się to pod większym obciążeniem. Nie wiem czego to jest winą ROM'u czy urządzenia. Proszę o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej romu, ale 100% gwarancji nie ma. Miałem takie Romy na mi3, że miałem taki random restart ze 3 razy dziennie. Działo się to właśnie przy dużym obciążeniu. System nie potrafił chyba sobie zwolnić ramu i szedł restart. Dało się też to rozpoznać Tak, że po każdym czyszczeniu ramu, wolnej pamięci było coraz mniej. Oczywiście to jest normalne, ale na przestrzeni kilku dni. A tu było tak, że ilość wolnego ramu spadała po godzinie o 200 MB. Później skończyłem z cotygodniowymi aktualizacjami i wrzucałem sprawdzone Romy i problem zniknął. Do dzisiaj siedzę na 5.9.24, aczkolwiek jeszcze lepiej u mnie działał 5.9.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś polecany rom do mojego telefonu? :D Zauważyłem że jest coś takiego jak chmura xiaomi i ona mi wszystko pobiera :D Macie może jakiś fajny rom który jest stabilny i nie resetuje... (po zdowngradowaniu :_: telefon rzadziej się resetuję lecz jeszcze się resetuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...